ادمین سایت

 

بسیاری از شما عزیزان برای یافتن ادمینی مناسب و حرفه ای وقت و هزینه‌های زیادی از جمله هزینه‌ی فراخوانی و آموزش صرف کرده اید. بسیاری از شما ضربه های اقتصادی شدیدی به هنگام جابه ‌جایی ادمین متحمل شده اید. تیم رویال با داشتن ادمین‌های مجرب سعی در این دارد تا شما را در این زمینه یاری کند. ادمین‌های رویال تمام کارهای روزانه‌ی سایت شما را که شامل تولید محتوا، بارگذاری مطالب و آپدیت محتوای سایت شما میباشد، را انجام میدهند.

اولین مزیت‌ ادمین‌های رویال این است که ادمینی که به سایت شما اختصاص داده میشود در تمام روزهای ماه حاضر به انجام کارهای سایت میشود و درصورت مرخصی رفتن ادمین جایگزین کارهای سایت شما را انجام میدهد.

دومین مزیت ادمین‌های رویال این است که تمام ادمین‌ها مسلط به طراحی سایت میباشند و این باعث میشود تا هنگام کار با سایت شما، آن را از نظر فنی هم بررسی کرده و پیشنهاداتی برای بهبود سایت به شما بدهند. همچنین شما میتوانید برای تغییرات و ارتقا سایت خود از دانش این عزیزان استفاده کرده و از آنها مشورت بگیرید.

نحوه‌ی کار

در ابتدا کارفرما شرایط کاری خود را به کارشناسان رویال توضیح میدهد. سپس تیم رویال یک سند به صورت پیش‌ فاکتور به کارفرما ارائه میدهد که در آن هزینه‌ی سالانه و ماهانه‌ی خدمات ادمینی نوشته شده است. پس از بستن قرارداد کارشناسان با مشاهده‌ی سایت و پنل، ادمینی حرفه‌ای برای سایت به کارفرما معرفی میکنند. ادمین برای آشنایی با پنل سایت و نحوه‌ی کار شما در یک جلسه حضوری حاضر میشود. بعد از این جلسه ادمین آماده‌ی انجام کار میشود. در حین انجام کار برای ارتباط با ادمین و هماهنگ کردن امور میتوانید از تماس تلفنی و یا ارسال پیام (تلگرام و یا هر شبکه‌ی اجتماعی که کارفرما تمایل دارد) استفاده کنید.

نکات مهم

  1. ساعت کار ادمین با ساعت کار کارفرما هماهنگ میشود و در آن تایم کاری تمام کارهای روزانه‌ی سایت به نحو احسنت انجام میشود.
  2. محاسبه هزینه متناسب با حجم کار و ساعت کاری میباشد.
  3. ادمین‌ها به صورت غیرحضوری در سایت شما فعالیت میکنند.
  4. تمام اطلاعات محرمانه‌ی شما نزد ما محفوظ میماند.
  5. درصورت هرگونه نارضایتی از ادمین سایت کافیست آن را با ما درمیان بگذارید تا به سرعت بررسی شود.
  6. پرداخت هزینه‌ی خدمات ادمینی برای هر ماه، باید در ابتدای آن ماه پرداخت شود و تا زمانیکه پرداخت صورت نگیرد ادمین فعالیتی روی سایت شما ندارد.
  7. تیم رویال خدمات ادمینی  سایت‌هایی که توسط شرکت‌های دیگر نیز نوشته شده اند را میپذیرد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart