نمونه کار طراحی سایت پزشکی

با توجه به گسترش تکنولوژی همه امور در کمترین زمان و با راحت‏ترین روش ممکن انجام میشوند. همانطور که میدانید اکثر درخواست‎ها از طریق اینترنت انجام میشود و بسیاری از کسب و کارها از طریق اینترنت به کاربران معرفی میشوند.

طراحی سایت وردپرس 200

جهان کنونی ما همواره سعی در این دارد تا اموری که میتواند توسط ربات انجام شود را به ربات بسپارد. کاری که ربات انجام میدهد در مقایسه با کار انسان بسیار بی‎نقص‎تر و سریعتر است. میتوانید به عنوان مثال به کارخانه ها فکر کنید. اگر ماشین الات لازم برای ساخت محصولات وجود نداشت سرعت، کارایی و کیفیت کاهش پیدا میکرد.

از این رو با توجه به توضیحات بالا در جامعه امروزی داشتن سایت یک اصل اساسی به شمار میرود.

طراحی سایت پزشکی 12

در این دنیای پر از تکنولوژی داشتن یک سایت مناسب برای تمام بیزینس‎ها امری مهم تلقی میشود. امروزه ارائه خدمات به صورت آنلاین بسیار ضروری است. چراکه کاربران برای یافتن شماره تماس کسب و کارها، مشاهده نمونه کارها، ثبت سفارش، نوبت گیری آنلاین، ثبت شکایات، نظرات و بسیاری از امور دیگر به اینترنت مراجعه خواهند کرد. در این راستا صاحبان بسیاری از کسب و کارها اقدام به سفارش طراحی سایت وردپرس به شرکت‎ها میکنند.

در این میان یکی از مشاغل مهم جامعه شغل پزشکی می‎باشد. در شغل پزشکی معمولا اعتبار زیاد پزشک موجب افزایش تعداد مراجعه کنندگان به مطب میشود. حال با توجه به دنیای دیجیتال امروز تمام پزشکان اقدام به سفارش طراحی سایت پزشکی میکنند. زیرا میتوانند با ارائه خدمات و مدارک تحصیلی خود در سایت، ارائه قیمت و … خود را به بیماران معرفی نمایند.

علاوه بر معرفی پزشک معمولا بیماران برای گرفتن آدرس، لوکیشن دقیق و شماره تلفن به وبسایت پزشک مورد نظر مراجعه میکنند. که این مراجعات سبب میشود تا تعداد کمتری تماس تلفنی برای گرفتن این اطلاعات با مطب صورت بگیرد.

طراحی سایت پزشکی

پزشکی یک شغل پردآمد است به شرطی که شما بین بیماران شناخته شده باشید. هیچکس بدون شناخت و پرس‎و‏جو به پزشک مراجعه نمیکند. در جامعه پزشکان رقابت بسیاری وجود دارد. با توجه به هزینه‎های زیادی که پزشکان بابت تبلیغات میدهند این رقابت مدام شدیدتر میشود. یکی از مهمترین مسائل در تبلیغات و برند کردن نام خود طراحی سایت پزشکی است. زمانیکه شما سفارش طراحی سایت پزشکی خود را میدهید وارد دنیای بزرگ و پر رقابت پزشکان میشوید. باید بدانید که داشتن سایت سبب میشود تا بسیاری از کاربران شما را با جستجو در گوگل بیابند. درنتیجه اگر هنوز اقدام به سفارش طراحی سایت پزشکی نکرده‎اید باید بدانید که تعدادی زیادی از مشتری‎ها را از دست داده‌اید.

طراحی سایت پزشکی 11

طراحی سایت پزشکی به چه زبانی باشد؟

شاید در ابتدا با تماس گرفتن به شرکت های طراحی سایت سوالات و ابهامات زیادی برای شما به وجود بیاید که یکی از این سوالات این است که طراحی سایت پزشکی بهتر است به چه زبانی انجام شود. تیم طراحی سایت رویال به شما طراحی سایت وردپرس را پیشنهاد میدهد.

طراحی سایت ودرپرس برای جامعه پزشکان بسیار مناسب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد وردپرس میتوانید از مقالات سایت استفاده کنید.

 

طراحی سایت پزشکی برای من ضروری است؟

باید بگوییم که بله برای تمام کسب‎ و کارهای امروزی طراحی سایت و سئو سایت ضروری است. داشتن سایت سبب میشود تا مشتری به شما اعتماد بیشتری کند. زمانیکه کارت ویزیت خود را به مشتری میدهید اولین چیزی که به دنبال آن میگردد آدرس سایت و سپس شماره تماس است. در صورتیکه شما سایت نداشته باشید از نگاه بیمار شما در کار خود خیلی ماهر نیستید. چرا که بروز بودن یکی از نشانه های حرفه‎ای بودن و ماهر بودن است.

طراحی سایت پزشکی 10

 

قیمت طراحی سایت پزشکی چقدر هست

قیمت طراحی سایت پزشکی متناسب با قابلیت‎هایی که شما میخواهید قابل تغییر است. اما باید بدانید که بسیاری از سایت‎های پزشکی بیشتر برای معرفی دکتر، نمایش گواهینامه‌ها، زمان کاری مطب، نوبت دهی آنلاین و مقالات طراحی میشود. که طراحی سایت پزشکی با قابلیت های مذکور شامل هزینه‎ای بسیار کم میشود.

 

تولید محتوا پس از طراحی سایت پزشکی

پس از اتمام طراحی سایت پزشکی بهتر است که پزشک طبق اطلاعات خود مقالاتی را برای کاربران فضای وب در سایت خود به نمایش بگذارد. این کار کمک بسیار زیادی به جذب بیمار به مطب شما کرده از طرفی هر چه اطلاعات شما جامع‎تر و مفیدتر باشد تعداد کلیک به سایت شما به نسب رقبا بیشتر خواهد شد.

پس حتما در نظر داشته باشید که نوشتن مقاله هم به افزایش اطلاعات کاربران کمک خواهد کرد و هم جایگاه شما را در گوگل افزایش خواهد داد.

بروز بودن چقدر در ذهن بیمار تاثیر دارد؟

زمانیکه شما مطابق با جدیدترین علم دنیا بروز باشید و امکانات رفاهی لازم را برای بیماران خود فراهم سازید این خود باعث حس اعتماد بیمار میشود. فرض کنید منشی شما نوبت دهی را انجام میدهد. در این صورت افراد بسیاری هستند که با یک یا دوبار تماس گرفتن نتوانستند با منشی صحبت کنند.(عواملی مانند تعطیلی مطب در ساعاتی خاص، مشغول بودن گوشی تلفن، وقت نداشتن منشی جهت پاسخگویی به دلیل تعداد زیاد مراجعه کنندگان حضوری و … سبب عدم ارتباط بیمار با منشی میشود) در این صورت بیمار سریعا به پزشکی جایگزین برای درمان خود تماس میگیرد.

طراحی سایت پزشکی

 

چرا طراحی سایت پزشکی برای پزشکان ضروری است؟

اکثر مطب‏ها به دلیل داشتن مراجعه کننده و یا تماس‎های تلفنی زیاد قادر به پاسخگویی به بسیاری از تماس‎های تلفنی نمی‎باشند. در این میان بسیاری از بیماران به دلیل عدم پاسخگویی، جذب مطب دیگری میشوند. این درحالیست که با طراحی سایت پزشکی میتوان یک سیستم نوبت دهی آنلاین برای مطب فعال نمود. تا بیماران بتوانند به راحتی و بدون هیچ معطلی برای خود نوبت بگیرند. از طرفی نداشتن سایت سبب میشود تا بیماران برای نوبت دهی تنها تا باز بودن مطب تماس بگیرند. که این خود ایجاد محدودیت میکند.

فروش محصولات در سایت

فروش محصولات در سایت پزشکی هم میتواند یکی دیگر از مزایای طراحی سایت پزشکی باشد. در بسیاری از مطب‎ها محصولات پزشکی به فروش میرسد که مراجعه کننده برای تهیه آن مجبور است تا حضوری به مطب برود. با طراحی سایت پزشکی میتوانید محصولات خود را در سایت به فروش برسانید تا مراجعه کنندگان به راحتی بیشتری به آن محصولات دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت پزشکی2

 

دسترسی آسان به آدرس مطب با طراحی سایت پزشکی

معمولا یافتن آدرس دقیق مطب برای بیماران دشوار است. از طرفی به دلیل حجم بالای امور در داخل مطب، منشی توانایی ارسال لوکیشن دقیق به بیمارانی که درخواست لوکیشن دقیق را دارند، ندارد. در این میان با طراحی سایت پزشکی میتوان این مشکل را رفع کرد و رفاه بیشتری را برای بیمار فراهم کرد. با توجه به اینکه در سایت لوکیشن دقیق مطب قرار داده میشود، بیماران میتوانند به راحتی از طریق گوگل مپ آدرس دقیق مطب را پیدا نمایند.

ارئه تمام خدمات با طراحی سایت پزشکی

زمانیکه طراحی سایت پزشکی صورت میگیرد تمام خدمات مطب به همراه توضیحات مناسب در اختیار کاربران قرار میگیرد. که این خود موجب افزایش آگاهی و درنتیجه افزایش تعداد مشتریان به مطب میشود. چراکه ممکن است حتی مراجعه کنندگان مطب از تمام خدماتی که مطب در اختیار بیماران خود قرار میدهد اطلاعی نداشته باشند. در نتیجه ممکن است همین مراجعه کنندگان برای خدمات مورد نظر خود با یافتن مطبی دیگر جذب پزشک دیگری شوند.

طراحی سایت پزشکی 3

امروزه بیماران دوست دارند تا پیش از هر اقدامی اطلاعات کافی راجع به آن اقدام به دست آورند. از این رو این عزیزان با پرسیدن سوالات از پزشک سعی بر پیدا کردن پاسخ سوالات خود را دارند. که با توجه به محدود بودن زمان ویزیت، اطلاعات بیمار راجع به اقدام مورد نظر ناقص میماند. این در حالی است که با طراحی سایت پزشکی و قرار دادن ویدئوها و نمونه کارها در سایت بیمار از نحوه کار پزشک مطمئن میگردد و با خواندن مقالات موجود در وبسایت اطلاعات لازم را استخراج می‎نماید.

با توجه به افزایش میزان سرچ‎ها در گوگل پیشنهاد رویال به شما پزشکان عزیز طراحی سایت پزشکی و معرفی خود در سایت است. با قرار دادن گواهی نامه‎ها، تخصص، خدمات، تخفیفات و … در سایت به بیماران این فرصت را بدهید تا شما عزیزان را برای درمان خود بیابند.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.