نمونه کار طراحی سایت پزشکی

در این دنیای پر از تکنولوژی داشتن یک سایت مناسب برای تمام بیزینس‎ها امری مهم تلقی میشود. امروزه ارائه خدمات به صورت آنلاین بسیار ضروری است. چراکه کاربران برای یافتن شماره تماس کسب و کارها، مشاهده نمونه کارها، ثبت سفارش، نوبت گیری آنلاین، ثبت شکایات، نظرات و بسیاری از امور دیگر به اینترنت مراجعه خواهند کرد. در این راستا صاحبان بسیاری از کسب و کارها اقدام به سفارش طراحی سایت وردپرس به شرکت‎ها میکنند.

در این میان یکی از مشاغل مهم جامعه شغل پزشکی می‎باشد. در شغل پزشکی معمولا اعتبار زیاد پزشک موجب افزایش تعداد مراجعه کنندگان به مطب میشود. حال با توجه به دنیای دیجیتال امروز تمام پزشکان اقدام به سفارش طراحی سایت پزشکی میکنند. زیرا میتوانند با ارائه خدمات و مدارک تحصیلی خود در سایت، ارائه قیمت و … خود را به بیماران معرفی نمایند.

علاوه بر معرفی پزشک معمولا بیماران برای گرفتن آدرس، لوکیشن دقیق و شماره تلفن به وبسایت پزشک مورد نظر مراجعه میکنند. که این مراجعات سبب میشود تا تعداد کمتری تماس تلفنی برای گرفتن این اطلاعات با مطب صورت بگیرد.

طراحی سایت پزشکی

 

چرا طراحی سایت پزشکی برای پزشکان ضروری است؟

اکثر مطب‏ها به دلیل داشتن مراجعه کننده و یا تماس‎های تلفنی زیاد قادر به پاسخگویی به بسیاری از تماس‎های تلفنی نمی‎باشند. در این میان بسیاری از بیماران به دلیل عدم پاسخگویی، جذب مطب دیگری میشوند. این درحالیست که با طراحی سایت پزشکی میتوان یک سیستم نوبت دهی آنلاین برای مطب فعال نمود. تا بیماران بتوانند به راحتی و بدون هیچ معطلی برای خود نوبت بگیرند. از طرفی نداشتن سایت سبب میشود تا بیماران برای نوبت دهی تنها تا باز بودن مطب تماس بگیرند. که این خود ایجاد محدودیت میکند.

فروش محصولات در سایت

فروش محصولات در سایت پزشکی هم میتواند یکی دیگر از مزایای طراحی سایت پزشکی باشد. در بسیاری از مطب‎ها محصولات پزشکی به فروش میرسد که مراجعه کننده برای تهیه آن مجبور است تا حضوری به مطب برود. با طراحی سایت پزشکی میتوانید محصولات خود را در سایت به فروش برسانید تا مراجعه کنندگان به راحتی بیشتری به آن محصولات دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت پزشکی2

 

دسترسی آسان به آدرس مطب با طراحی سایت پزشکی

معمولا یافتن آدرس دقیق مطب برای بیماران دشوار است. از طرفی به دلیل حجم بالای امور در داخل مطب، منشی توانایی ارسال لوکیشن دقیق به بیمارانی که درخواست لوکیشن دقیق را دارند، ندارد. در این میان با طراحی سایت پزشکی میتوان این مشکل را رفع کرد و رفاه بیشتری را برای بیمار فراهم کرد. با توجه به اینکه در سایت لوکیشن دقیق مطب قرار داده میشود، بیماران میتوانند به راحتی از طریق گوگل مپ آدرس دقیق مطب را پیدا نمایند.

ارئه تمام خدمات با طراحی سایت پزشکی

زمانیکه طراحی سایت پزشکی صورت میگیرد تمام خدمات مطب به همراه توضیحات مناسب در اختیار کاربران قرار میگیرد. که این خود موجب افزایش آگاهی و درنتیجه افزایش تعداد مشتریان به مطب میشود. چراکه ممکن است حتی مراجعه کنندگان مطب از تمام خدماتی که مطب در اختیار بیماران خود قرار میدهد اطلاعی نداشته باشند. در نتیجه ممکن است همین مراجعه کنندگان برای خدمات مورد نظر خود با یافتن مطبی دیگر جذب پزشک دیگری شوند.

امروزه بیماران دوست دارند تا پیش از هر اقدامی اطلاعات کافی راجع به آن اقدام به دست آورند. از این رو این عزیزان با پرسیدن سوالات از پزشک سعی بر پیدا کردن پاسخ سوالات خود را دارند. که با توجه به محدود بودن زمان ویزیت، اطلاعات بیمار راجع به اقدام مورد نظر ناقص میماند. این در حالی است که با طراحی سایت پزشکی و قرار دادن ویدئوها و نمونه کارها در سایت بیمار از نحوه کار پزشک مطمئن میگردد و با خواندن مقالات موجود در وبسایت اطلاعات لازم را استخراج می‎نماید.

با توجه به افزایش میزان سرچ‎ها در گوگل پیشنهاد رویال به شما پزشکان عزیز طراحی سایت پزشکی و معرفی خود در سایت است. با قرار دادن گواهی نامه‎ها، تخصص، خدمات، تخفیفات و … در سایت به بیماران این فرصت را بدهید تا شما عزیزان را برای درمان خود بیابند.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart