نمونه کار طراحی سایت پزشکی

با توجه به گسترش تکنولوژی همه امور در کمترین زمان و با راحت‏ترین روش ممکن انجام میشوند. همانطور که میدانید اکثر درخواست‎ها از طریق اینترنت انجام میشود و بسیاری از کسب و کارها از طریق اینترنت به کاربران معرفی میشوند.

طراحی سایت وردپرس 200

آخرین مقالات

جذابیت های بصری و تاثیر آنها در زمان طراحی سایت پزشکی

جذابیت های بصری یکی از مهم ‌ترین عوامل هستند که مخاطبین را ترغیب می ‌کنند تا با یک سایت در تعامل باشند. استفاده از تصاویر و آیکون های جذاب و منحصر بفرد این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا در زمان طراحی سایت پزشکی و انواع دیگری از سایت ها این جذابیت بصری را اعمال کرده و از آن برای افزایش میزان بازخورد خود استفاده نمایید.

خوشبختانه امروزه انواع مختلفی از سایت ها در فضای اینترنت وجود دارند که به ارائه تعداد زیادی از تصاویر، آیکون ها و وکتورها به شکل رایگان پرداخته اند. شما قادر خواهید بود با استفاده از این منابع بی نظیر و شگفت انگیز ظاهر سایت مورد نظر خود را به شکلی منحصر به فرد و جذاب طراحی کرده و در اختیار کاربران خود قرار دهید. بدون شک آشنایی با این سایتها میتوانم به شما کمک کند تا به مجموعه نامحدود از تصاویر و آیکون های منحصر به فرد و جزا دسترسی داشته باشید.

جذابیت های بصری و تاثیر آنها در زمان طراحی سایت پزشکی1400-8-03

انتقال سایت از یک هاست به هاست دیگر

بدون شک در زمان طراحی سایت پزشکی یا انواع دیگری از سایت ها با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس نیاز دارید تا آن را از هاست مبدا به هاست مقصد منتقل نمایید. در بسیاری از مواقع ممکن است برای انجام این کار با انواع مختلفی از چالش ها روبرو باشید که این کار را برای شما سخت و دشوار می کنند. خوشبختانه امروزه انواع مختلفی از افزونه ها در دسترس می باشد که در زمان طراحی سایت پزشکی قادر به استفاده از آنها خواهید بود.

برخی از این افزونه ها در زمینه انتقال سایت های طراحی شده در سیستم مدیریت محتوا وردپرس در حال فعالیت می باشند و شما می توانید با استفاده با آنها در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان اطمینان سایت مورد نظرتان را از یک هاست به هاست مقصد منتقل نمایید. البته در رابطه با استفاده از این نوع برنامه ها نکاتی وجود دارد که حتما پیش از استفاده از آنها باید به آنها توجه داشته باشید تا بهترین شکل ممکن قادر به انتقال یک سایت باشید و با مشکلی روبرو نشوید.

طراحی سایت پزشکی1400-8-22

آپدیت قالب وردپرس بدون از دست رفتن اطلاعات

امروزه برای طراحی سایت پزشکی و انواع دیگری از سایت ها انواع مختلفی از قالب ها ارائه شده است که طراحان می توانند با استفاده از آنها در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت سایت مورد نظر خود را طراحی و منتشر نمایند. با گذشت زمان و همچنین افزایش آگاهی و نیازها برای این قالب ها آپدیت های مختلفی ارائه خواهد شد که در آنها برخی از باگ ها و حفره های امنیتی موجود در ورژن قبلی برطرف و یا ویژگی های جدیدی با توجه به نیاز کاربران به آنها افزوده شده است. . با توجه به این موضوع همواره بروز رسانی قالب ها در زمان طراحی سایت پزشکی و یا انواع دیگری از سایت ها باید مورد توجه قرار بگیرد و در واقع امری ضروری به حساب خواهد آمد.

برای بروز رسانی قالب باید به نکاتی توجه داشته باشید که در صورت رعایت نکردن آنها بدون شک با مشکلات و چال های زیادی روبرو خواهید شد و به احتمال زیاد بسیاری از اطلاعات و داده های مورد نیاز در طراحی سایت مورد نظرتان را از دست خواهید داد.

طراحی سایت پزشکی1400-08-06

آشنایی با اسلایدرها در بهترین طراحی سایت پزشکی

بدون شک هر سایتی که دارای جذابیت و طراحی منحصربفرد و جذاب‎تری باشد می‎تواند بازدید کنندگان بیشتری را به سمت خود جلب کند. امروزه انواع مختلفی از روش‎ها برای افزایش میزان جذابیت یک سایت وجود دارد که اغلب طراحان از آنها در زمان طراحی سایت پزشکی و انواع دیگر سایت‎ها استفاده می‎کنند. اسلایدرها یکی از انواع افزونه‎های ارائه شده برای وردپرس می‎باشند که با استفاده از آنها قادر خواهید بود تا سایت‎هایی با جذابیت بالا طراحی کنید. با توجه به میزان اهمیت و همچنین استقبالی که از این نوع افزونه‎ها شده است امروزه انواع مختلفی از این برنامه در اختیار کاربران می‎باشد تا با استفاده از آنها به طراحی سایت پزشکی و انواع دیگری از سایت‎ها بپردازند.

با توجه به این موضوع در زمان انتخاب این افزونه‎ها نکاتی حائز اهمیت هستند که باید به آنها توجه داشت تا در زمان استفاده با مشکل و اختلالی روبرو نشوید. از مهمترین نکاتی که باید بدان توجه داشته باشید واکنش گرا بودن این افزونه‎ها می‎باشد. ریسپانسیو بودن یک اصل مهم برای اسلایدرها می‎باشد که باید همواره به آن توجه داشت. زیرا امروزه بیشتر کاربران از گوشی‎های هوشمند و تبلت‎ها برای جستجو در اینترنت استفاده می‎کنند.

طراحی سایت پزشکی20-5-1400

اقدامات لازم پس از طراحی سایت پزشکی

امروزه کمتر پزشکی یافت میشود که برای مطب خود اقدام به طراحی سایت پزشکی نکرده باشد. هر پزشک بعد از راه اندازی مطب خود به یکی از شرکت‎های طراحی سایت تماس میگیرد و طراحی سایت پزشکی خود را سفارش میدهد. البته داشتن سایت پزشکی حتما نباید پس از راه اندازی مطب طراحی شود. اگر شما دانشجوی پزشکی هستید و درآینده قصد راه اندازی مطب شخصی خود را دارید بهتر است تا از همین الان طراحی سایت پزشکی خود را به یکی از شرکت‎های طراحی سایت بسپارید.

طراحی سایت پزشکی 102

زمان مناسب برای طراحی سایت پزشکی

همانطور که پیشتر گفته شد هر چه طراحی سایت پزشکی زودتر انجام شود بهتر است. دلیل این موضوع عمر ایندکسی سایت شما در گوگل است. هر چه از زمان طراحی سایت پزشکی شما بیشتر بگذرد گوگل سایت شما را راحتتر در معرض دید مخاطبان قرار میدهد. البته پیشرفت جایگاه سایت پزشکی در گوگل کمی دشوار خواهد بود چراکه همه پزشکانی که سالهاست طراحی سایت پزشکی انجام داده اند برای گرفتن جایگاه بهتر در گوگل با یکدیگر در حال رقابت هستند. پس اگر میخواهید دقیقا پس از راه اندازی مطب خود مشتریان زیادی داشته باشید باید حداقل یک سال زودتر اقدام به طراحی سایت پزشکی کنید.

طراحی سایت پزشکی101

پس از طراحی سایت پزشکی از متخصصان سئوکار بخواهید تا روی کلماتی کلیدی ای که بیشترین میزان سوددهی را برای شما دارند کار کنند تا سایت شما در آن کلیدواژه‎ها به صفحه اول گوگل بیاید.

تولید محتوا برای ارتقاء سئو سایت پزشکی

همانطور که پیشتر گفته شد رقابت سایت‎های پزشکی در گوگل بسیار شدید است. از این رو پس از طراحی سایت پزشکی در سایت مقاله آپلود نمایید تا سئو سایتتان ارتقاء پیدا کند. تعداد مقالاتی که باید در سایت آپلود کنید بستگی به میزان ترافیک آن کلمه دارد. اگر کلمه کلیدی دارای رقابت شدیدی باشد باید برای آن کلیدواژه در هفته تعداد مقالات بیشتری را آپلود کنید.

طراحی سایت پزشکی100

آپلود مقاله در سایت علاوه بر کمک به کاربران برای دریافت اطلاعات مفید موجب آپدیت مداوم سایت شما میشود. مقالاتی که در سایت آپلود میکنید باید کاملا جدید باشند و از سایت‎های دیگر کپی نشده باشد. از این رو اگر مطالب شما مفید باشد و کاربران مطالب شما را بپسندند، گوگل سایت شما را در گوگل ارتقاء میدهد.

طراحی سایت پزشکی107

تاثیر طراحی سایت پزشکی اصولی در سئو سایت

طراحی سایت پزشکی باید به صورت کاملا اصولی انجام شود. اگر سایت با استانداردهای گوگل طراحی شود، قطعا گوگل به آن سایت امتیاز مثبت خواهد داد و رغبت بیشتری برای نمایش آن به کاربران دارد.

طراحی سایت پزشکی106

از موارد بسیار مهمی که باید در طراحی سایت پزشکی مورد توجه قرار گیرد ریسپانسیو بودم سایت است. اگر سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد اگر کاربر از طریق موبایل، تبلت، دسکتاپ و لپ تاپ وارد سایت شود تمام محتوای سایت به خوبی برای کاربر نمایش داده میشود. اگر سایت ریسپانسیو نباشد در موبایل و تبلت، تصاویر و نوشته‎های سایت به طور کامل قابل مشاهده نیست. اگر در طراحی سایت پزشکی ریسپانسیو بودن مورد توجه قرار نگیرد، گوگل سایت شما را در نتایج جستجو به کاربران نشان نخواهد داد. گوگل همیشه سعی میکند تا بهترین، اصولی‎ترین و استانداردترین محتوا را به کاربران در نتایج جستجو نشان دهد. از این رو حتما به هنگام سفارش طراحی سایت پزشکی از طراحی ریسپانسیو مطمئن شوید.

طراحی سایت پزشکی105

علاوه بر طراحی سایت پزشکی به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو، طراح سایت باید کدهای سایت را بسیار بهینه بنویسد تا سرعت لود سایت بیشتر شود و در کمترین زمان ممکن سایت به کاربران نمایش داده شود. یکی از مهمترین دلایل جذب بیماران بیشتر سرعت لود بالا میباشد.

طراحی سایت پزشکی104

 هر چه سایت شما با سرعت بیشتری برای کاربران باز شود احتمال اینکه کاربر در سایت بماند بیشتر است. درصورتیکه لود سایت خیلی زمان ببرد کاربر سایت را بسته و وارد سایت رقیب میشود. پس حتما باید به هنگام سفارش طراحی سایت پزشکی از طراح خود بخواهید تا حد امکان مسائل مربوط به افزایش سرعت لود سایت را رعایت کند.

طراحی سایت پزشکی 103

جهان کنونی ما همواره سعی در این دارد تا اموری که میتواند توسط ربات انجام شود را به ربات بسپارد. کاری که ربات انجام میدهد در مقایسه با کار انسان بسیار بی‎نقص‎تر و سریعتر است. میتوانید به عنوان مثال به کارخانه ها فکر کنید. اگر ماشین الات لازم برای ساخت محصولات وجود نداشت سرعت، کارایی و کیفیت کاهش پیدا میکرد.

از این رو با توجه به توضیحات بالا در جامعه امروزی داشتن سایت یک اصل اساسی به شمار میرود.

طراحی سایت پزشکی 12

در این دنیای پر از تکنولوژی داشتن یک سایت مناسب برای تمام بیزینس‎ها امری مهم تلقی میشود. امروزه ارائه خدمات به صورت آنلاین بسیار ضروری است. چراکه کاربران برای یافتن شماره تماس کسب و کارها، مشاهده نمونه کارها، ثبت سفارش، نوبت گیری آنلاین، ثبت شکایات، نظرات و بسیاری از امور دیگر به اینترنت مراجعه خواهند کرد. در این راستا صاحبان بسیاری از کسب و کارها اقدام به سفارش طراحی سایت وردپرس به شرکت‎ها میکنند.

در این میان یکی از مشاغل مهم جامعه شغل پزشکی می‎باشد. در شغل پزشکی معمولا اعتبار زیاد پزشک موجب افزایش تعداد مراجعه کنندگان به مطب میشود. حال با توجه به دنیای دیجیتال امروز تمام پزشکان اقدام به سفارش طراحی سایت پزشکی میکنند. زیرا میتوانند با ارائه خدمات و مدارک تحصیلی خود در سایت، ارائه قیمت و … خود را به بیماران معرفی نمایند.

علاوه بر معرفی پزشک معمولا بیماران برای گرفتن آدرس، لوکیشن دقیق و شماره تلفن به وبسایت پزشک مورد نظر مراجعه میکنند. که این مراجعات سبب میشود تا تعداد کمتری تماس تلفنی برای گرفتن این اطلاعات با مطب صورت بگیرد.

طراحی سایت پزشکی

پزشکی یک شغل پردآمد است به شرطی که شما بین بیماران شناخته شده باشید. هیچکس بدون شناخت و پرس‎و‏جو به پزشک مراجعه نمیکند. در جامعه پزشکان رقابت بسیاری وجود دارد. با توجه به هزینه‎های زیادی که پزشکان بابت تبلیغات میدهند این رقابت مدام شدیدتر میشود. یکی از مهمترین مسائل در تبلیغات و برند کردن نام خود طراحی سایت پزشکی است. زمانیکه شما سفارش طراحی سایت پزشکی خود را میدهید وارد دنیای بزرگ و پر رقابت پزشکان میشوید. باید بدانید که داشتن سایت سبب میشود تا بسیاری از کاربران شما را با جستجو در گوگل بیابند. درنتیجه اگر هنوز اقدام به سفارش طراحی سایت پزشکی نکرده‎اید باید بدانید که تعدادی زیادی از مشتری‎ها را از دست داده‌اید.

طراحی سایت پزشکی 11

طراحی سایت پزشکی به چه زبانی باشد؟

شاید در ابتدا با تماس گرفتن به شرکت های طراحی سایت سوالات و ابهامات زیادی برای شما به وجود بیاید که یکی از این سوالات این است که طراحی سایت پزشکی بهتر است به چه زبانی انجام شود. تیم طراحی سایت رویال به شما طراحی سایت وردپرس را پیشنهاد میدهد.

طراحی سایت ودرپرس برای جامعه پزشکان بسیار مناسب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد وردپرس میتوانید از مقالات سایت استفاده کنید.

 

طراحی سایت پزشکی برای من ضروری است؟

باید بگوییم که بله برای تمام کسب‎ و کارهای امروزی طراحی سایت و سئو سایت ضروری است. داشتن سایت سبب میشود تا مشتری به شما اعتماد بیشتری کند. زمانیکه کارت ویزیت خود را به مشتری میدهید اولین چیزی که به دنبال آن میگردد آدرس سایت و سپس شماره تماس است. در صورتیکه شما سایت نداشته باشید از نگاه بیمار شما در کار خود خیلی ماهر نیستید. چرا که بروز بودن یکی از نشانه های حرفه‎ای بودن و ماهر بودن است.

طراحی سایت پزشکی 10

 

قیمت طراحی سایت پزشکی چقدر هست

قیمت طراحی سایت پزشکی متناسب با قابلیت‎هایی که شما میخواهید قابل تغییر است. اما باید بدانید که بسیاری از سایت‎های پزشکی بیشتر برای معرفی دکتر، نمایش گواهینامه‌ها، زمان کاری مطب، نوبت دهی آنلاین و مقالات طراحی میشود. که طراحی سایت پزشکی با قابلیت های مذکور شامل هزینه‎ای بسیار کم میشود.

 

تولید محتوا پس از طراحی سایت پزشکی

پس از اتمام طراحی سایت پزشکی بهتر است که پزشک طبق اطلاعات خود مقالاتی را برای کاربران فضای وب در سایت خود به نمایش بگذارد. این کار کمک بسیار زیادی به جذب بیمار به مطب شما کرده از طرفی هر چه اطلاعات شما جامع‎تر و مفیدتر باشد تعداد کلیک به سایت شما به نسب رقبا بیشتر خواهد شد.

پس حتما در نظر داشته باشید که نوشتن مقاله هم به افزایش اطلاعات کاربران کمک خواهد کرد و هم جایگاه شما را در گوگل افزایش خواهد داد.

بروز بودن چقدر در ذهن بیمار تاثیر دارد؟

زمانیکه شما مطابق با جدیدترین علم دنیا بروز باشید و امکانات رفاهی لازم را برای بیماران خود فراهم سازید این خود باعث حس اعتماد بیمار میشود. فرض کنید منشی شما نوبت دهی را انجام میدهد. در این صورت افراد بسیاری هستند که با یک یا دوبار تماس گرفتن نتوانستند با منشی صحبت کنند.(عواملی مانند تعطیلی مطب در ساعاتی خاص، مشغول بودن گوشی تلفن، وقت نداشتن منشی جهت پاسخگویی به دلیل تعداد زیاد مراجعه کنندگان حضوری و … سبب عدم ارتباط بیمار با منشی میشود) در این صورت بیمار سریعا به پزشکی جایگزین برای درمان خود تماس میگیرد.

طراحی سایت پزشکی

 

چرا طراحی سایت پزشکی برای پزشکان ضروری است؟

اکثر مطب‏ها به دلیل داشتن مراجعه کننده و یا تماس‎های تلفنی زیاد قادر به پاسخگویی به بسیاری از تماس‎های تلفنی نمی‎باشند. در این میان بسیاری از بیماران به دلیل عدم پاسخگویی، جذب مطب دیگری میشوند. این درحالیست که با طراحی سایت پزشکی میتوان یک سیستم نوبت دهی آنلاین برای مطب فعال نمود. تا بیماران بتوانند به راحتی و بدون هیچ معطلی برای خود نوبت بگیرند. از طرفی نداشتن سایت سبب میشود تا بیماران برای نوبت دهی تنها تا باز بودن مطب تماس بگیرند. که این خود ایجاد محدودیت میکند.

فروش محصولات در سایت

فروش محصولات در سایت پزشکی هم میتواند یکی دیگر از مزایای طراحی سایت پزشکی باشد. در بسیاری از مطب‎ها محصولات پزشکی به فروش میرسد که مراجعه کننده برای تهیه آن مجبور است تا حضوری به مطب برود. با طراحی سایت پزشکی میتوانید محصولات خود را در سایت به فروش برسانید تا مراجعه کنندگان به راحتی بیشتری به آن محصولات دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت پزشکی2

 

دسترسی آسان به آدرس مطب با طراحی سایت پزشکی

معمولا یافتن آدرس دقیق مطب برای بیماران دشوار است. از طرفی به دلیل حجم بالای امور در داخل مطب، منشی توانایی ارسال لوکیشن دقیق به بیمارانی که درخواست لوکیشن دقیق را دارند، ندارد. در این میان با طراحی سایت پزشکی میتوان این مشکل را رفع کرد و رفاه بیشتری را برای بیمار فراهم کرد. با توجه به اینکه در سایت لوکیشن دقیق مطب قرار داده میشود، بیماران میتوانند به راحتی از طریق گوگل مپ آدرس دقیق مطب را پیدا نمایند.

ارئه تمام خدمات با طراحی سایت پزشکی

زمانیکه طراحی سایت پزشکی صورت میگیرد تمام خدمات مطب به همراه توضیحات مناسب در اختیار کاربران قرار میگیرد. که این خود موجب افزایش آگاهی و درنتیجه افزایش تعداد مشتریان به مطب میشود. چراکه ممکن است حتی مراجعه کنندگان مطب از تمام خدماتی که مطب در اختیار بیماران خود قرار میدهد اطلاعی نداشته باشند. در نتیجه ممکن است همین مراجعه کنندگان برای خدمات مورد نظر خود با یافتن مطبی دیگر جذب پزشک دیگری شوند.

طراحی سایت پزشکی 3

امروزه بیماران دوست دارند تا پیش از هر اقدامی اطلاعات کافی راجع به آن اقدام به دست آورند. از این رو این عزیزان با پرسیدن سوالات از پزشک سعی بر پیدا کردن پاسخ سوالات خود را دارند. که با توجه به محدود بودن زمان ویزیت، اطلاعات بیمار راجع به اقدام مورد نظر ناقص میماند. این در حالی است که با طراحی سایت پزشکی و قرار دادن ویدئوها و نمونه کارها در سایت بیمار از نحوه کار پزشک مطمئن میگردد و با خواندن مقالات موجود در وبسایت اطلاعات لازم را استخراج می‎نماید.

با توجه به افزایش میزان سرچ‎ها در گوگل پیشنهاد رویال به شما پزشکان عزیز طراحی سایت پزشکی و معرفی خود در سایت است. با قرار دادن گواهی نامه‎ها، تخصص، خدمات، تخفیفات و … در سایت به بیماران این فرصت را بدهید تا شما عزیزان را برای درمان خود بیابند.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.