نکاتی مهم در طراحی سایت پزشکی

یکی از مهمترین راه های جذب مشتری داشتن سایت است. امروزه در ایران گوگل یکی از بهترین راه های تبلیغاتی به حساب می آید. مطابق با آمار به دست آمده اکثر مراجعه کنندگان به مطب ها از طریق سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی با پزشک مربوطه آشنا شده اند. از این رو اگر میخواهید به کسب و کارتان بهبود ببخشید باید طراحی سایت پزشکی را جدی بگیرید.

انتخاب نام مناسب برای دامین

سعی کنید اسم دامین بسیار آسان باشد و به راحتی قابل تایپ کردن باشد و دارای دو املا مختلف نباشد. در غیر این صورت زمانیکه مشتری با مطب شما تماس میگیرد به راحتی نمیتوانید اسم سایت را به آنها اعلام کنید. بهتر است اسم دامین به اسم خود پزشک باشد. برای خرید دامین دقت کنید که اسم مورد نظر را حتما با دو پسوند .ir و .com خریداری نمایید.

طراحی سایت پزشکی9916

آپلود نمونه کارها در طراحی سایت پزشکی

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت پزشکی وجود نمونه کارها در سایت است. حتما در طراحی سایت بخش گالری یا نمونه کارها را به عنوان یک صفحه مجزا قرار دهید و تمام نمونه کارهای انجام شده را به صورت مرتب به همراه عنوان قرار دهید. اینکار به شما کمک میکند تا بیماران شما به راحتی نمونه کارهای شما را مشاهده کنند و مدت زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند که این خود باعث پیشرفت سئو سایت شما میشود.

طراحی سایت پزشکی9917

ساخت صفحات اطلاع رسانی در طراحی سایت پزشکی

برای افزایش سرعت کار پزشک و منشی ها بهتر است صفحات آموزشی را در سایت آپلود کنید. به عنوان مثال اگر پس از جراحی مراقبت های خاصی مورد نیاز است آن مراقبت ها را به صورت یک متن و یا ویدئو در سایت آپلود نمایید و برای بیماران خود آن آموزش را ارسال نمایید. این کار باعث میشود تا کاربران همیشه به محتوا دسترسی داشته باشند و با ورود به سایت شما و مطالعه محتوا به سئو سایت شما کمک کنند.

طراحی سایت پزشکی9919

ریدایرکت کردن دامین .ir به دامین .com

به هنگام طراحی سایت پزشکی حتما دامین .ir را به دامین .com ریدایرکت کنید. این کار سبب شده تا هر زمان که کاربران سایت شما را با پسوند .ir سرچ کردند وارد سایت .com شما شوند. برای این کار باید از هاست خود اقدام کنید.

طراحی سایت پزشکی9912

تعیین خدمات آنلاین در طراحی سایت پزشکی

از همان ابتدا کسب و کار خود را بررسی کنید و با یک متخصص در این زمینه صحبت کنید. سعی کنید نیازهای آینده کاربران را پیش بینی کنید. به سایت های پزشکی خارج از کشور حتما سر بزنید و ایده های مختلف را در سایت های انگلیسی زبان بررسی کنید. اگر سایت شما ایده نو و جدیدی داشته باشد قطعا به اعتبار سایت شما افزوده خواهد شد. به عنوان مثال نوبت دهی آنلاین که سالهاست مورد توجه کاربران و پزشکان است در سالهای اولیه ایده ای بسیار ناب و عالی برای بیماران به حساب می آمد.

طراحی سایت پزشکی9913

استفاده از عکاسی حرفه ای برای تصاویر سایت

سعی کنید برای نمایش نمونه کارهای خود از عکاسی بسیار عالی استفاده کنید. ترجیحا از نور کافی و کیفیت مناسب استفاده کنید تا کاربران کیفیت کار شما را به خوبی مشاهده کنند.

نمایش گواهینامه ها در سایت

حتما یک صفحه را در سایت خود برای گواهینامه ها قرار دهید. سایت هم مانند مطب است و باید یک دیوار از گواهینامه ها را دارا باشد. پس حتما موقع طراحی سایت پزشکی با طراح خود این موضوع را در میان بگذارید. نحوه چیدمان گواهینامه ها میتواند متناسب با تعداد گواهینامه ها متفاوت باشد. به عنوان مثال میتوان از اسلایدشو و یا چیدمان جدولی برای نمایش استفاده کرد.

طراحی سایت پزشکی9914

در انتها لازم به ذکر است که تنها طراحی سایت پزشکی کافی نبوده و باید بعد از طراحی سایت حتما یک سئوکار متخصص را برای ارتقاء سایتتان به صفحه یک گوگل در نظر بگیرید.

شرکت رویال چندین سال است که توانسته در میان رقبا رضایت مشتریان خود را حفظ کند. برای گرفتن مشاوره و یا سفارش طراحی سایت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا از چت آنلاین موجود در سایت استفاده کنید.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.