نکاتی مهم درباره ی لایو اینستاگرام

یکی از راه­ های جذب فالور گذاشتن لایو می باشد. تا حد امکان باید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. یکی از مسائل مهم در لایو انتخاب موضوع درست و مناسب برای صحبت در لایو است. اگر موضوع شما مناسب نباشد امکان از دست دادن فالورها افزایش پیدا می کند. در این موارد بهتر است با یک ادمین اینستاگرام حرفه ای که دارای تجربه­ ی مناسبی است مشورت کنید.

ادمین اینستاگرام117

تأثیر زمان لایو در افزایش فالور

یکی از نکات مهم دیگر، انتخاب زمان مناسب برای گذاشتن لایو است. شما باید زمان مناسبی را برای مخاطبین خود انتخاب کنید. به هنگام انتخاب زمان به ساعت کاری نرمال جامعه دقت کنید. اگر مخاطبین شما افرادی هستند که جزء گروه سنی بیست سال به بالا هستند باید زمان لایو را از ساعت نه شب به بعد بگذارید. البته این زمان برای پیج هایی که دارای مخاطبین از تهران یا سرتاسر کشور هستند، مناسب است. اگر مخاطبان شما از یک شهر خاص است باید ساعت کاری همان شهر را در نظر بگیرید.

در صورتیکه مخاطبین شما قشر محصل است باید زمان لایو را در ساعات پنج تا هفت عصر تنظیم کنید.

ادمین اینستاگرام118

پاسخ به پرسش ­ها در لایو اینستاگرام

ابتدا پس از مشورت با ادمین اینستاگرام حرفه ای موضوع لایو خود را انتخاب کنید. اگر تا به حال لایو نگذاشته­ اید به شما پیشنهاد میکنیم که برای بار اول حداکثر بیست تا سی دقیقه را برای لایو اختصاص دهید. در انتهای لایو حتما به پرسش­ های کاربران پاسخ دهید. کامنت­ هایی که در لایو اینستاگرام برای شما گذاشته می شود بسیار مهم است. اگر میخواهید خیلی حرفه­ ای در اینستاگرام فعالیت کنید شرکت رویال به شما پیشنهاد میکند که حتما از لایو اینستاگرامی خود اسکیرین رکورد کنید تا بعد از اتمام لایو بتوانید همه ی کامنت ­ها را بخوانید و نظرها، نیازها و درخواست­های کاربران را بررسی کنید با خواندن کامنت­ها متوجه میشوید که موضوع لایو چقدر برای کاربران مفید واقع شده است.

از طرفی سؤالاتی که از شما پرسیده شده است را میتوانید یادداشت کنید تا در لایوهای اینستاگرامی بعدی راجب آنها توضیح دهید.

ادمین اینستاگرام119

نحو شروع لایو اینستاگرامی

برای شروع لایو حتما محیطی ساکت و آرام را انتخاب کنید. سعی کنید نور محیط به اندازه­ ى کافی باشد تا تصویر شما به خوبی برای کاربران نمایش داده شود. اگر رینگ لایت دارید حتما از آن استفاده کنید چرا که کیفیت تصویر را بهتر می کند. اگر گوشی موبایل از شما دور است از میکروفن استفاده کنید. از لباسهای شاد و متضاد با رنگ محیط استفاده کنید.

دقت داشته باشید که حتما قبل از گذاشتن لایو از ادمین اینستاگرام خود بخواهید تا محدودیت­ های لایو را در کشور کنونی شما بررسی کند چرا که در برخی از کشورها لایو اینستاگرامی فیلتر است.

پس از اطمینان از فیلتر نبودن لایو، حتما نحوه لایو گذاشتن را آموزش ببینید. از تمام امکانات لایو مطلع باشید. درصورتیکه خواهان ذخیره­ ی لایو در پیج هستید حتما قبل از لایو کاور ویدئو را از ادمین اینستاگرام خود دریافت کنید. موقع ذخیره ­ی لایو کاور ارسالی را آپلود کرده و سپس برای لایو عنوان،کپشن و هشتگ مناسب بگذارید. البته شرکت رویال به شما پیشنهاد میکند که تایتل، کپشن و هشتگ را هم قبل از لایو از ادمین اینستاگرام خود دریافت کنید.

ادمین اینستاگرام120

دفعات لایو در ماه

هر چه تعداد دفعات لایو بیشتر باشد بهتر است و کاربران با پیج شما بیشتر تعامل برقرار می کنند. اما برای شروع از ماهی یک لایو شروع کنید و سپس به هر سه هفته یکبار برسانید. این روند را ادامه دهید تا تعداد لایو های شما به هفته ای یکبار برسد. سپس در هر هفته هر چه تعداد لایو ها بیشتر باشد پیج شما سریعتر رشد خواهد کرد.

در انتها به شما پیشنهاد می کنیم تا در مورد ادمین اینستاگرام بیشتر بدانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادمین اینستاگرام میتوانید به بخش مقالات مراجعه نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.