نحوه چیدن استراتژی اینستاگرام و تاثیر آن در قیمت ادمین اینستاگرام

اگر شما به عنوان یک ادمین حرفه ای در حال فعالیت هستید، باید بدانید که روی چه بخش هایی باید اطلاعات خود را تقویت نمایید تا بتوانید قیمت ادمین اینستاگرام را بالاتر بدهید. یکی از کارهایی که  بسیار مهم است و موجب می‌شود تا قیمت ادمین اینستاگرام افزایش پیدا کند، نحوه چیدن استراتژی است. این استراتژی به شما کمک می کند تا پست های شما وارد اکسپلور شود و یا توسط کاربران ذخیره و یا share شود.

قیمت ادمین اینستاگرام3

اینکه چه موضوعی را برای استوری های خود انتخاب می کنید بسیار مهم است. انتخاب زمان آپلود، هشتگ و لوکیشنی که انتخاب می‌کنید بسیار در تعیین استراتژی تاثیر گذار است.

برای اطلاع از قیمت ادمین اینستاگرام دورکاری و حرفه ای با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت ادمین اینستاگرام2

اقدامات لازم پیش از افزایش فالور پیج اینستاگرام

پیش از شروع فعالیت بر روی پیج باید سه نکته زیر را رعایت کنید:

انتخاب مخاطب پیج

قبل از هر کاری باید مخاطبان پیج خود را پیدا کنید و بدانید که دامنه هدف پیج شما چه افرادی، از چه کشوری هستند و چه علاقه مندی هایی دارند.

قیمت ادمین اینستاگرام5

این بخش بسیار مهم است. بیشتر تولید محتوا و حتی طراحی های گرافیکی پست های شما متناسب با این بخش میباشد. به عنوان مثال اگر مخاطبان شما جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال است، باید پست های خود را به گونه ای طراحی کنید که برای این دسته از افراد جذاب باشد.پس قبل از هر کاری باید مخاطبان پیج را پیدا کنید.

قیمت ادمین اینستاگرام8

اگر میخواهید اصولی روی پیج کار کنید می‌توانید قیمت ادمین اینستاگرام را افزایش دهید. چراکه زمان بیشتری را دارید صرف تحلیل پیج و تعریف استراتژی میکنید. در نتیجه با توجه به میزان کاری که انجام می دهید باید قیمت ادمین اینستاگرام نیز افزایش یابد.

قیمت ادمین اینستاگرام10

پس از بررسی مخاطبانی که در مرحله اول انتخاب کرده اید، باید انتخاب کنید که می‌خواهید با آنها چه نوع تعاملی داشته باشید. می خواهید پکیج های خود را به آنها بفروشید و یا می خواهید به آنها خدماتی ارائه دهید و یا می خواهید آنها را با خدمات خود آشنا کنید و یا می‌خواهید به آنها آموزش رایگان بدهید و …

قیمت ادمین اینستاگرام4

باید در این بخش روند پست و استوری ها و نوع محتوای پیج را مشخص کنید. در نتیجه باید یک جدول زمانی در این مرحله تهیه نمایید.

تعیین میزان فعالیت در پیج اینستاگرام

پس از مشخص کردن دو بخش بالا، باید تعیین کنید که می خواهید چه اندازه در اینستاگرام فعالیت داشته باشید. دقت کنید که فعالیتی را در نظر بگیرید که بتوانید در دراز مدت و به صورت متوالی انجام دهید.

قیمت ادمین اینستاگرام1

اینستاگرام از منظم بودن فعالیت استقبال می کند و شما را به دیگران معرفی می‌کند. پس پیش از هرکاری تصمیم بگیرید که می خواهید روزانه چند استوری و چند پست در پیج خود آپلود نمایید.

قیمت ادمین اینستاگرام7

در این صورت می‌توانید در بازه زمانی یک تا سه ماه شاهد پیشرفت پیج خود باشید. در صورتیکه برنامه خود را منظم انجام ندهید، اینستاگرام متوجه می شود که شما هیچ ارزشی برای فالورهای خود قائل نیستید در نتیجه شما را به دیگران پیشنهاد نمی دهد. تنها میتوانید در روز های تعطیل رسمی فعالیت پیج را متوقف کنید. اما در روزهای دیگر هفته باید به صورت منظم روی پیج کار کنید.

قیمت ادمین اینستاگرام6

انتخاب استراتژی مناسب برای مشتریان تنها به این سه بخش خلاصه نخواهد شد بخش های دیگری هم است که شما باید در نظر بگیرید.

نوشتن هشتگ ها در اینستاگرام

یکی از عواملی که موجب شده تا قیمت ادمین اینستاگرام افزایش یابد،نحوه انتخاب هشتگها است.

قیمت ادمین اینستاگرام9

تمام هشتگ های مربوط به پیج و تمام هشتگ های پر بازدید اینستاگرام باید استخراج شود و از آنها در یک فایل اکسل نگهداری شود. داشتن این فایل به شما کمک می کند تا روزانه هشتگ های مناسبی را از فایل استخراج کرده و از شدوبن شدن پیج جلوگیری شود.

قیمت ادمین اینستاگرام11

اگر شما این فایل را نداشته باشید نمی دانید که چه روزهایی چه هشتگهای آپلود شده است. در نتیجه احتمال استفاده از هشتگ های تکراری برای شما به وجود می‌آید و ممکن است پیج کارفرما شدوبن شود و تا مدتی پست ها از طریق هشتگ دیده نشود.

برای اطلاع از نحوه محاسبه قیمت ادمین اینستاگرام از مقاله ی قبل دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.