نحوه محاسبه قیمت ادمین اینستاگرام

معمولاً سایت هایی که خدمات ادمین اینستاگرام را ارائه می دهند لیستی از خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این لیست شامل تعداد پست ها، تعداد استوری ها و تعداد ویدیو هایی است که در یک ماه یا در بازه زمانی قرار داد در پیج آپلود میشود.

قیمت ادمین اینستاگرام 9

اما بسیاری از مشتریان در جریان میزان کاری که ادمین اینستاگرام برای پیشرفت پیج انجام می‌دهد نیستند. این اقدامات شامل بررسیInsight  پست، استوری وInsight  کل پیج در یک هفته و یا یک ماه می باشد.

قیمت ادمین اینستاگرام 7

بررسی آمار و ارقام پست ها و استوری ها بسیار زمان بر بوده و در تعیین استراتژی مفید برای پیج بسیار موثر است.

کارفرمایانی که می‌خواهند قرارداد ادمین اینستاگرام ببندند باید بدانند که این قیمت ادمین اینستاگرام شامل تعریف استراتژی و تحلیل پیج نیز میباشد یا خیر.

در صورتیکه فقط آپلود پست و استوری در پیج باشد هیچ تاثیری نداشته و خود شما نیز  میتوانید این کار را انجام دهید. تنها با بستن قرارداد با یک گرافیست حرفه ای می توانید کارهای گرافیکی را انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت ادمین اینستاگرام دورکاری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت ادمین اینستاگرام 8

اما آن چیزی که مهم است این است که ادمین اینستاگرام شما به اندازه کافی برای پیج شما وقت بگذارد و پیج شما را تحلیل کند. از این رو قیمت ادمین اینستاگرام در شرکت های مختلف متفاوت است. متناسب با میزان حرفه ای بودن ادمین اینستاگرام، مقدار زمانی که برای تحلیل پیج گذاشته میشود، میزان احتمال ورود پست ها به اکسپلور، نحوه انتخاب لوکیشن مناسب برای بیزینس مربوطه و … قیمت ادمین اینستاگرام محاسبه می شود.

از این رو برای انتخاب ادمین اینستاگرام حرفه ای رزومه شرکت مربوطه را بررسی کنید تا از حرفه ای بودن کار خیالتان راحت شود.

در ادامه میخواهیم به چند نکته برای تحلیل پیج اینستاگرام بپردازیم پس با ما همراه باشید.

نحوه تحلیل Insight استوری ها

اگر اکانت شما بیزینسی و یا کریتور باشد زمانی که استوری شما آپلود شود بر اساس میزان بازدید به شما آماری نمایش داده خواهد شد. که این آمار به شما کمک می کند تا محتوای بهتر و جذاب تری برای کاربران تهیه کنید و بازخورد پیج خود را بالا ببرید. در ادامه میخواهیم به تعریف چند مفهوم کاربردی بپردازیم.

قیمت ادمین اینستاگرام 1

معنای Raeched در استوری اینستاگرام


اولین چیزی که در آمار اینستاگرام به چشم می‌خورد مربوط به تعداد نفرات واحدی است که استوری را دیده اند.

در این قسمت هر فرد برای اولین بازدید اش ثبت میشود و بازدیدهای تکراری در این بخش نمایش داده نخواهد شد.

قیمت ادمین اینستاگرام 4

معنای Impressions در استوری اینستاگرام

در این بخش تعداد بازدید ها ملاک است و اگر یک فرد ده بار از استوری شما دیدن کند به آمار موجود در این بخش ده تا اضافه خواهد شد. پس در این بخش بازدید های تکراری نیز محاسبه خواهد شد.

دو مورد بالا از مهمترین بخش آمار استوری است. با استفاده از این دو آمار به راحتی می توانید استراتژی مناسب برای استوری خود به بچینید.

قیمت ادمین اینستاگرام 5

معنای Back در استوری اینستاگرام

اینستاگرام در این بخش به شما نشان می دهد که چند نفر به استوری قبل شما بازگشته اند. آمار این بخش مربوط به بازگشت به استوری قبل اکانت شما می باشد نه کانت دیگری. در واقع کاربران با لمس سمت چپ استوری شما میتوانند به استوری های قبل شما دسترسی داشته باشند که آمار آن در این بخش به شما نمایش داده می شود.

قیمت ادمین اینستاگرام 3

معنای Forward در استوری اینستاگرام

در این بخش اینستاگرام به شما نشان می دهد که چند نفر به استوری بعد شما رفته اند. همانطور که میدانید با لمس کردن سمت راست استوری شما میتوانند به استوری بعدی دست پیدا کنند. که آمار آن در این بخش نمایش داده می شود.

معنای Next Story در استوری اینستاگرام

کاربران با کشیدن استوری شما به سمت چپ میتوانند به استوری اکانت بعدی دسترسی داشته باشند. که آمار آن در این بخش به شما نمایش داده خواهد شد. پس اگر آمار یکی از استوری های شما در این بخش زیاد بود، نشان دهنده این است که این استوری دارای صحنه دلخراش و یا ترسناک بوده و یا محتوای جالبی نداشته است. در صورتیکه این اتفاق برای استوری شما افتاده است سعی کنید تا مشکل استوری را بررسی کنید تا دیگر این اتفاق برای پیج شما نیفتد.

قیمت ادمین اینستاگرام 6

معنای Exited در استوری اینستاگرام

در این بخش تعداد افرادی که از استوری شما خارج شده اند را نمایش می دهد.

در مقاله قبل به نحوه تحلیل بخش Insights توسط ادمین اینستاگرام پرداخته ایم. برای مطالعه بر روی لینک کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.