نحوه آپدیت قالب وردپرس با حفظ تغییرات اعمال شده

همانطور که می دانید وردپرس یکی از مهمترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوا می باشد که امروزه طراحان زیادی برای طراحی و انتشار انواع مختلفی از سایت ها از آن استفاده می کنند. در این سیستم انوع مختلفی از قابلیت ها در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد که با استفاده از آنها قادرند تا تمامی موارد مورد نظر خود  و خواسته های مشتری را برروی سایت مورد نظرشان اعمال نمایند. امکان سفارشی سازی یکی از بهترین گزینه هایی است که در این سیستم مدیریت محتوا در اختیار طراحان قرار داده شده است.

طراحی سایت پزشکی2

در این نوع سیستم مدیریت محتوا در زمان طراحی سایت پزشکی قادر خواهید بود از کدهای CSS و اسنیپت کدها با توجه به نیاز و خواسته های خود استفاده نمایید. این کدها به شما کمک خواهد تا به ظاهری که برای طراحی سایت مد نظرتان هست دسترسی پیدا کنید. برای سادگی انجام کار و همچنین بالا بردن سرعت طراحی انواع مختلفی از قالب ها برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس در دسترس می باشد که طراحان در زمان طراحی سایت پزشکی تضمینی و یا انواع دیگری از سایت ها قادرند از آنها استفاده نمایند. بدون شک استفاده از این قالب ها می تواند تا حدود زیادی به زیبایی و جذابیت سایت مورد نظر شما کمک کند اما نکاتی در رابطه با استفاده از قالب ها وجود دارد که در صورت رعایت نکردن آنها بدون شک با مشکلاتی جدی روبرو خواهید شد. آپدیت کردن قالب مورد استفاده یکی از مهمترین نکاتی است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. در ادامه به ارائه جزئیاتی در این باره خواهیم پرداخت.

طراحی سایت پزشکی3

نحوه بروز رسانی قالب وردپرس

سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی انواع مختلفی از سایت ها می باشد. اما در این سیستم انواع مختلفی از باگ ها و مشکلات وجود دارد که با بررسی و بازبینی توسط متخصصان ارائه دهنده این سیستم برطرف خواهد شد و در قالب آپدیت در دسترس کاربران قرار داده می شود. این بروز رسانی ها هم شامل خود وردپرس خواهد شد و هم قالب ها و افزونه های به کار برده شده در آن را شامل می شود. این موضوع در صفحه پیشخوان و در بخش آپدیت ها همواره مورد بررسی قرار گرفته و اعمال خواهد شد. در صورتی که از یک قالب برای طراحی سایت پزشکی و یا انواع دیگری از سایت ها استفاده می کنید در صورت وجود آپدیت برای آن شما قادر هستید در قسمت نمایش و در بخش پوسته ها از این موضوع آگاهی پیدا کنید و اعلان آن را مشاهده نمایید.

طراحی سایت پزشکی1

 

بدون شک انجام بروز رسانی ها در زمان طراحی سایت پزشکی بسیار حائز اهمیت بوده و سبب خواهد تا سایت و سیستم شما از نظر امنیتی ارتقا پیدا کند و باگ ها و حفره های امنیتی موجود در آن از بین برود. علاوه بر این توجه داشته باشید که در زمان آپدیت شدن قالب علاوه بر ارتقا سطح ایمنی انواع مختلفی از ویژگی های جدید و کاربردی که توسط سازندگان در آپدیت قالب در نظر گرفته شده است برای شما قابل دسترس می باشند. برای این کار، شما قادر هستید به راحتی برروی گزینه آپدیت کلیک کنید تا قالب مورد نظر توسط وردپرس دانلود و تغییرات لازم برروی قالب پیشین اعمال شود.

توجه داشته باشید که با انجام فرآیند بروز رسانی در زمان طراحی سایت پزشکی تمامی فایل های نصب شده قالب قدیمی سایت شما باز نویسی خواهند شد. با این کار تمامی تغییراتی که به شکل دستی برروی سایت مورد نظرتان پیاده سازی کرده اید از بین خواهند رفت و دیگر به آنها در قالب جدید دسترسی نخواهید داشت. البته بعضی از تغییرات هستند که با بروز رسانی قالب از بین نخواهند رفت و همچنان برروی سایت باقی خواهند ماند.

طراحی سایت پزشکی4

چه مواردی در زمان بروز رسانی از بین می روند؟

در زمان طراحی سایت پزشکی و انواع دیگری از سایت ها انواع مختلفی از روش ها وجود دارد تا با استفاده از آنها بعد از بروز رسانی همچنان اطلاعات و تغییرات مورد نظر برروی سایت باقی باشند. مواردی که برروی سایت شما بعد از برو رسانی قالب همچنان اعمال شد می باشند تغییراتی هستند که شما آنها را در قسمت نمایش و در بخش سفارشی سازی اعمال کرده باشید. با این اقدام شما این قابلیت را دارا می باشد که در زمان طراحی سایت پزشکی مورد نظرتان تمامی تغییرات را در دیتابیس وردپرس خود ذخیره کنید و از اعمال تغییرات برروی آنها در زمان بروز رسانی قالب جلوگیری به عمل آورید.

در این بخش شما قادر هستید بخش های مختلفی از جمله تصاویر بالای صفحه، رنگ ها، صفحه آرایی، کدهای CSS سفارشی و انواع دیگری از تغییرات را اعمال نمایید. توجه داشته باشید که در زمان استفاده از برخی قالب ها افزونه های خاصی نیز در سیستم مدیریت محتوا وردپرس شما بارگزاری خواهد شد. تمامی تغییراتی که با استفاده از این افزونه ها برروی سایت شما صورت پذیرد با آپدیت و بروز رسانی قالب از بین نخواهد رفت.

طراحی سایت پزشکی5

اطلاعاتی که بعد از بروز رسانی قالب از بین می رود

در زمان طراحی سایت پزشکی باید توجه داشته باشید که تمامی تغییراتی که در فایل functions.php اعمال شده باشد در زمان بروز رسانی قالب از بین خواهد رفت و دیگر به آنها دسترسی نخواهید داشت. علاوه بر این تمامی تغییرات و اطلاعاتی که به شکلی مستقیم در فایل Style.css قرار گرفته شده باشند از دست خواهند رفت و امکان دسترسی به آنها وجود ندارد. تا اینجا با تمامی مواردی که در صورت آپدیت شدن قالب وردپرس از بین خواهند رفت آشنا شدیم. حال باید به این موضوع بپردازیم که چگونه می توان از پاک شدن این اطلاعات در زمان انجام بروز رسانی قالب در طراحی سایت پزشکی جلوگیری به عمل آوریم تا تنظیمات و ظاهر در نظر گرفته شده برای سایت مورد نظر از دست نرود. توجه داشته باشید که بهترین کار قبل از انجام هرگونه عملی برروی سایت طراحی شده با وردپرس گرفتن فایل پشتیبان از ان می باشد. این فایل به شما کمک خواهد کرد تا در صورت از بین رفتن اطلاعات و یا به هم ریختن ظاهر سایت از فایل پشتیبان استفاده کنید و سایت را به حالت اولیه خود بازگردانید.

برای آشنایی با افزونه sucuri security در طراحی سایت پزشکی کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.