نحوه آنالیز اینستاگرام و تاثیر آن در هزینه ادمین اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرمخاطب‎ترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این میزان از استفاده و مخاطب سبب شده تا این برنامه به یکی از مهمترین ابزارها در ارتقا و گسترش انواع مختلفی از کسب و کارها تبدیل شود. به همین دلیل نحوه استفاده درست و البته اصولی از آن و همچنین توانایی آنالیز اینستاگرام اهمیت فراوانی پیدا کرده است. البته در صورتی که قصد دارید در این فضا فعالیت داشته باشید اما زمان و یا دانش کافی در رابطه با آن را در اختیار ندارید می‎توانید با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام به شکلی اصولی و حرفه‎ای به فعالیت در این فضا بپردازید.

هزینه ادمین اینستاگرام 2

اینستاگرام برای آنالیز صفحاتی که با کاربری تجاری و یا همان بیزینسی ایجاد شده‎اند امکاناتی را در نظر گرفته است که می‎توان با استفاده از آنها به بررسی پیج مورد نظر پرداخت. البته باید توجه داشته باشید که این قابلیت تنها برای صفحات بیزینسی قابل دسترس می‎باشد و در صفحات شخصی این قابلیت در دسترس کاربران نیست. این بخش که اینستاگرام برای آنالیز صفحات تجاری برای کاربران در نظر گرفته است insights نام دارد و با استفاده از آن می‎توانید به اطلاعات مفیدی از صفحه اینستاگرامتان دسترسی داشته باشید.

در ادامه به معرفی برخی دیگر از ابزارهایی خواهیم پرداخت که با استفاده از آنها می‎توانید یک پیج اینستاگرام را آنالیز کنید و مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که قصد دارید در رابطه با این موضوع و برنامه بی‎نظیر اینستاگرام اطلاعات بیشتری را کسب کنید با ما در ادامه همراه باشید.

هزینه ادمین اینستاگرام 3

چرا آنالیز اینستاگرام اهمیت دارد؟

همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از بهترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام و یا به شکلی شخصی برای ارتقای کسب و کار خود وارد این فضا شوند و از آن بهره ببرند. وجود قابلیتی که به شما کمک تا متوجه شوید که پست‎های شما که می‎تواند به شکل عکس و یا ویدیو باشد و همچنین استوری‎هایی که منتشر می‎کنید تا چه حد مورد توجه قرار گرفته است برای ادامه دادن مسیرتان بسیار حیاتی و مهم به نظر خواهد رسید.

بدون شک در صورتی که بتوانید با استفاده از آنالیز صفحه و قابلیت‎هایی که در آن به شما ارائه می‎شود به درک عمیقی از وضعیت فعلی صفحه تجاری خود و آینده آن دست پیدا کنید توانسته‎اید قدم‎هایی مثبت در ارتقا کسب و کارتان از طریق برنامه اینستاگرام بردارید. این بررسی‎ها به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید محصولات خود را به بهترین شکل و کیفیت همانطور که مورد پسند کاربران می‎باشد به آنها ارائه دهید. بدون شک با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام می‎توانید با افرادی متخصص در ارتباط باشید که به دلیل داشتن تخصص و تجربه در این زمینه می‎توانند آنالیزهای صفحه اینستاگرام شما را به خوبی درک و طبق آنها برای ادامه مسیر پیج شما استراتژی موثر تعریف کنند.

هزینه ادمین اینستاگرام 4

بخش insights در اینستاگرام

با توجه به میزان استقبال صاحبان کسب و کار از این شبکه اجتماعی برای ارتقا میزان فروش و همچنین ارائه خدمات خود به مشتریان سازندگان اینستاگرام تصمیم گرفتند تا امکانی را برای این نوع افراد بوجود آورند تا بتوانند با استفاده از آن میزان بازخورد پست‎ها و استوری‎های منتشر شده و همچنین روند فعالیتی پیج خود را بررسی کنند. توجه داشته باشید که این قابلیت تنها برای صفحات بیزینسی در نظر گرفته شده است و اگر در این برنامه دارای صفحه‎ی شخصی می‎باشید این گزینه برای شما وجود ندارد.

در این صورت اگر تمایل دارید از این قابلیت استفاده کنید باید پیج خود را به حالت بیزینسی تغییر دهید. درصورت وارد شدن به این بخش اطلاعات کاربردی و متفاوتی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که هرکدام از آنها به بررسی بخش مختلفی از صفحه شما پرداخته‎اند. یکی از اطلاعاتی که در این بخش از صفحه اینستاگرام در اختیار شما قرار داده می‎شود میزان افرادی است که از پست و یا استوری شما بازدید به عمل آورده‎اند. علاوه‎بر این به شما نشان خواهد داد که با استفاده از تولید محتوا توانسته‎اید چند نفر را به دنبال کننده‎ی خودتان یا همان فالوور خودتان تبدیل کنید.

داشتن این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مسیر پیج را تغییر دهید و یا در همان مسیر قبل تلاش خود را بیشتر کرده و کیفیت محتواهای بارگزاری شده را افزایش دهید. در صورتی که قصد دارید به شکلی برروی پیج تجاری شما فعالیت شود پیشنهاد می‎شود با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام این کار را به افراد متخصص فعال در این زمینه واگذار کنید.

هزینه ادمین اینستاگرام5

استفاده از ابزاری با نام later

همانطور که پیش‎تر نیز گفته شد آنالیز کردن پیج اینستاگرام کاری تخصصی بوده و نیاز به تجربه در این زمینه خواهد داشت. زیرا بدون داشتن دانش و تخصص کافی شما تنها با تعدادی از عدد و رقم روبرو هستید که به خودی خود نمی‎توانند شما را در پیاده‎سازی یک استراتژی کاربردی یاری کنند. برای آنالیز صفحات اینستاگرام انواع مختلفی از ابزارها موجود می‎باشد که later یکی از این ابزارهاست که با استفاده از آن می‎توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با روند فعالیتی پیجتان بدست آورید.

در این ابزار انواع مختلفی از بخش‎ها برای کاربران در نظر گرفته شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

هزینه ادمین اینستاگرام 6

نمای کلی: همانطور که از نام این بخش مشخص است در این قسمت یک آمار کلی از آنالیز صفحه به کاربر نمایش داده خواهد شد. آمارهایی در مورد تعداد فالوها، آمار بازدید پست‎ها، تعداد پست‎ها و غیره. باید توجه داشته باشید که کار اینستاگرام به یک تخصص تبدیل شده است و نیاز است برای پیشرفت در آن با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود. آمارهایی که در این بخش به کاربران نمایش داده خواهد شد به شکلی رایگان می‎باشد.

بخش مخاطبان: در صورتی که کاربران وارد این قسمت از این ابزار شوند می‎توانند تمامی اطلاعاتی را که در رابطه با مخاطبان نیاز دارند را بدست آورند. در این بخش اطلاعاتی در رابطه با تعداد، میانگین سنی، نوع رفتار کاربران، موقعیت مکانی، جنسیت، زبان و هر آنچه به مخاطبان ارتباط دارد، به شما نمایش داده خواهد شد. پیشنهاد ما برای افزایش کارایی صفحه تجاری شما این است که با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام از خدمات ارائه شده توسط این افراد بهره ببرید.

ادامه دارد…

در مقاله قبل به چند نکته که دانستن آنها سبب افزایش هزینه ادمین اینستاگرام می‎شود پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.