مهارت های مورد نیاز برای افزایش قیمت ادمین اینستاگرام

برای ادمین اینستاگرام شدن باید با هر آپدیت برنامه ی اینستاگرام شما هم اطلاعات خود را آپدیت کنید. سعی کنید حتما دوره های اساتید قدرتمند در شبکه های اجتماعی را خریداری کنید تا از دانش آنها بهره ببرید. قطعا هر چه شما از دانش بیشتری برخوردار باشید قیمت ادمین اینستاگرام حرفه ای پیشنهادی به شما از طرف کارفرما نیز بیشتر خواهد بود. با دیدن دوره های مختلف در کمترین زمان ممکن میتوانید تکنیک های خاص را برای افزایش بازخورد از اینستاگرام آموزش ببینید. ادمین های شرکت رویال هم برای آپدیت شدن مدام در حال آموزش دیدن هستند. از این رو اگر میخواهید قیمت ادمین اینستاگرام شما مبلغ بالاتری باشد حتما اطلاعات خاص را بیاموزید.

در آموزش هایی که میبینید حتی کوچکترین موارد را هم روی پیج اعمال کنید چون همین موارد کوچک بازخوردی چشمگیر به شما خواهد داد.

قیمت ادمین اینستاگرام99120

نحوه انتخاب نام برای پیج اینستاگرام

برای انتخاب نام (name) باید ابتدا تخصص را بنویسید و سپس نام برند را اضافه کنید. دقت کنید که منظور ما نام است نه یوزرنیم. به عنوان مثال اگر موضوع پیج شما درمورد طراحی سایت است اگر میخواهید نام پیج را به صورت اصولی انتخاب کنید باید بنویسید”طراحی سایت با شرکت رویال”. بهتر هست که نام به صورت فارسی نوشته شود و لزومی ندارد که اسم برند یا شرکت را به انگلیسی بنویسید.

قیمت ادمین اینستاگرام99128

تعریف هشتگ مناسب برای پیج اینستاگرام

یکی از راه های جذب فالور جدید به پیج از طریق هشتگ ها میباشد. برای انتخاب هشتگ باید دقت زیادی بکنید چراکه اگر هشتگ ها تکراری باشند پیج شما شدوبن خواهد شد و پست شما در هیچ کدام از هشتگ هایی که میگذارید تا مدتی نمایش داده نخواهد شد. که اگر این مورد برای پیج اتفاق بیوفتد فاجعه است.

قیمت ادمین اینستاگرام99127

یک لیستی از هشتگ های مرتبط با کسب و کار پیجتان تهیه کنید. سعی کنید از هشتگ هایی استفاده کنید که اینستاگرام پیشنهاد میدهد و زمانیکه در بخش هشتگ ها این هشتگ جستجو میشود جزو یک تا سومین هشتگ پیشنهادی باشد. سعی کنید برای هر پست فقط از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. استفاده از هشتگ غیر مرتبط سبب میشود تا پیج شما افت کند و به کاربران نمایش داده نشود. یک هشتگ اختصاصی با نام برند پیج بسازید و در همه ی پست ها از آن هشتگ استفاده کنید.

قیمت ادمین اینستاگرام99122

نحوه ی اپلود استوری ها در اینستاگرام

برای آپلود استوری ها حتما از لوکیشن و هشتگ استفاده کنید. این کار سبب میشود تا اینستاگرام متوجه مکان و موضوع کسب و کار شما شود. از این رو شما را بیشتر به کسانیکه به کار شما نیاز دارند نمایش میدهد.

قیمت ادمین اینستاگرام99126

از پرسش، نظرسنجی و … در استوری ها استفاده کنید تا با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید و نظرشان را در مورد موارد مختلف بدانید. هر چه کاربران با پیج شما تعامل بیشتری برقرار کنند پیج شما موفق تر خواهد بود.

حتما زمانیکه پست میگذارید آن را در استوری هم منتشر کنید تا کاربرانی که پست ها را چک نمیکنند از پست جدید شما در استوری با خبر شوند و از پست شما بازدید کنند.

قیمت ادمین اینستاگرام99123

برای آپلود استوری ها باید جدول زمانی تهیه کنید. باید با تحلیل پیج بدانید که در چه ساعاتی پیج شما بیشترین بازدید کننده را دارد و در همان زمانها استوری را آپلود کنید. در غیر این صورت بازخورد دلخواه را از پیج نخواهید گرفت. پیشنهاد ما این است که حداقل سه استوری در زمانهای  ظهر، عصر و شب آپلود نمایید. معمولا 9 شب برای اکثر پیج ها بهترین زمان است چراکه ساعت 9 شب بیشترین کاربران آنلاین را به خود اختصاص داده است.

برای مطالعه نکاتی مهم درباره ی لایو اینستاگرام از مقاله قبل بازدید کنید.

قیمت ادمین اینستاگرام99124

تعریف استراتژی برای پیج اینستاگرام

آن چیزی که قیمت ادمین اینستاگرام را تعیین میکند چیدن استراتژی قوی است. باید بتوانید برای پیج استراتژی درستی تعریف کنید و تولید محتوای درستی را انجام دهید تا مخاطبان شما بتوانند از اطلاعات موجود در پیج استفاده کنند.

قیمت ادمین اینستاگرام99125

تعریف استراتژی برای هر پیج متفاوت است. باید مهارت زیادی در تحلیل آماری که اینستاگرام از پیج شما میدهد داشته باشید تا بتوانید یک استراتژی قوی تعریف کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.