مقایسه صفحه‎ساز Beaver builder و Visual composer در طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه طراحان زیادی از سیستم مدیریت محتوا وردپرس برای طراحی انواع مختلفی از سایت‎ها استفاده می‎کنند. این موضوع سبب شده تا انواع مختلفی از افزونه‎ها برای این سیستم طراحی و تولید شود در اختیار کاربران قرار داده شود. صفحه‎سازها از افزونه‎هایی هستند که دارای اهمیت زیادی می‎باشند و بدون شک استفاده از آنها می‎تواند به طراحان کمک کند تا بتوانند با استفاده از ویژگی‎هایی که در آنها وجود دارد صفحه‎هایی متفاوت و جذاب را طراحی کنند. در طراحی سایت آژانس هواپیمایی می‎توانید از انواع مختلفی از ماژول‎ها و المان‎های موجود در این صفحه‎سازها استفاده نمایید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی6

بیور بیلدر و ویژوال کامپوزر از صفحه‎سازهای حرفه‎ای می‎باشند که می‎توان از آنها در سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده کرد. هر کدام از این دو صفحه‎ساز ویژگی‎ها و قابلیت‎های متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می‎دهند که با استفاده از آنها می‎توان صفحاتی با نمایش منحصربفردی را طراحی کرد. در ادامه به مقایسه این دو برنامه و همچنین بیان برخی از ویژگی‎های هرکدام از آنها خواهیم پرداخت. پیشنهاد می‎کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

برای سفارش بهترین طراحی سایت آژانس مسافرتی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با صفحه‎ساز Breaver builder

این افزونه یکی از برنامه‎هایی می‎باشد که برای طراحی بصری سایت در اختیار طراحان سایت آژانس هواپیمایی و دیگر سایت‎ها قرار داده شده است. این افزونه یکی از محبوب‎ترین صفحه‎سازها می‎باشد و بیش از یک میلیون سایت با استفاده از قابلیت‎های و ویژگی‎های موجود در این برنامه طراحی و تولید شده‎اند. این برنامه توانسته امتیاز 4.8 را در سایت wordpress.org به خود اختصاص دهد و این موضوع نشان دهنده میزان رضایت کاربران و همچنین عملکرد خوب این افزونه می‎باشد. Breaver builder به شکلی طراحی شده است که در آن انواع مختلفی از الگوهای از پیش طراحی شده قرار داده شده است که این موضوع سبب افزایش کارایی و صرفه‎جویی در زمان خواهد شد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی5

البته طراحان می‎توانند از ماژول‎هایی که در این برنامه قرار داده شده است نیز استفاده نمایند و صفحه مورد نظرشان را به شکلی سفارشی طراحی و تولید نمایند. بدون شک این برنامه می‎تواند در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی و انواع دیگری از سایت‎ها به طراحان کمک شایانی کند تا در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بدست آورند.

آشنایی با افزونه Visual composer

یکی دیگر از شناخته شده‎ترین افزونه‎هایی که به شکلی تخصصی در زمینه طراحی صفحات سایت ارائه شده است برنامه ویژوال کامپوزر می‎باشد. بدون شک تعداد زیادی از سایت‎های موجود در فضای وب توسط این افزونه طراحی و ساخته شده‎اند. امروزه این افزونه را می‎توانید با نام WPBeakery Page Builder تهیه و مورد استفاده قرار داد. در این افزونه انواع مختلفی از ویژگی‎ها و قابلیت‎ها در اختیار طراحان سایت آژانس هواپیمایی قرار داده شده است که با استفاده از آنها می‎توانند صفحاتی زیبا و منحصربفرد طراحی کنند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

بررسی ویژگی‎های این دو صفحه‎ساز در طراحی سایت آژانس مسافرتی

در ادامه قصد داریم تا این دو صفحه‎ساز را در بخش‎های مختلفی مانند ساختار، ماژول‎ها، طراحی ظاهر، گزینه‎های پیشرفته‎سازی و الگوها مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم تا ببینیم کدام یک از آنها بهترین عملکرد و کارایی را از خود نشان خواهد داد. بدون شک استفاده از یک صفحه‎ساز کارآمد می‎تواند به طراحان در زمان تولید یک صفحه بسیار کمک کند. با توجه به این موضوع انتخاب صفحه‎سازی مناسب بسیار مهم خواهد بود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی2

ساختار

در صفحه‎ساز بیور بیلدر انواع مختلفی از الگوها در اختیار شما قرار داده شده است که می‎توانید از همان ابتدا از آنها استفاده نمایید. نکته قابل توجه در رابطه با این الگوها آن است که می‎توانید به شکلی دلخواه موارد موجود در آن را تغییر دهید و طبق نظر خودتان به چینش المان‎ها در کنار هم بپردازید. در این برنامه شما می‎توانید ردیف‎هایی را ایجاد کرده و می‎توانید آنها را به نهایتا شش ستون مجزا تقسیم بندی کنید و مورد استفاده قرار دهید و در آنها از ماژول‎ها و المان‎های مورد نیازتان استفاده نمایید.

افزونه ویژوال کامپوزر این امکان را برای طراحان سایت آژانس هواپیمایی بوجود آورده است تا بتوانند به شکلی از ابتدا و یا با استفاده از الگوها از پیش تعیین شده کار طراحی صفحه خود را آغاز نمایند. در این برنامه این قابلیت را دارید تا بتوانید هدر و پاورقی و همچنین نوار کناری را در هر صفحه فعال و یا غیرفعال نمایید. در ویژوال کامپوزر نیز شما این امکان را دارید تا ردیف‎هایی مجزا ایجاد کنید که هرکدام از آنها را می‎توانید به شش ستون مجزا تبدیل کنید و از آنها با توجه به نیازتان بهره ببرید.  در این افزونه حدود 10 طرح ستون از پیش طراحی شده وجود دارد که می‎توانید از آنها استفاده نمایید و المان‎های آن را با توجه به نیازتان تغییر دهید.

در مقاله قبل به معرفی بهترین افزونه‎های کاربردی در طراحی سایت آژانس مسافرتی پرداخته ایم برای مطالعه کلیک کنید.

ماژول‎های مورد استفاده در طراحی سایت آژانس مسافرتی

در افزونه بیور بیلدر حدود 30 ماژول که مخصوص محتوا می‎باشد به کار برده شده است. این ماژول‎ها در 6 گروه مجزا تقسیم بندی شده‎اند. وجود این ماژول‎ها به طراح آزادی عمل بسیاری را خواهند داد. با استفاده از این المان‎ها و ماژول‎ها می‎توانید صفحاتی کاربردی و پیچیده‎ای را طراحی کنید. در صورتی که در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی به ماژولی احتیاجی پیدا کردید که در این برنامه موجود نیست می‎توانید از افزونه‎های مکمل استفاده نمایید که در راستای این افزونه ارائه شده‎اند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

در صفحه‎ساز ویژوال کامپوزر انواع مختلفی از ماژول‎ها و المان‎ها در اختیار طراحان قرار داده شده است که ممکن است بسیاری از آنها از یک خانواده باشند و تنها برای رفع نیاز کاربر و همچنین افزایش سرعت طراحی صفحه در اختیار طراحان قرار داده شده باشند. این افزونه این امکان را به شما خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن تمامی خواسته‎های خود را برروی صفحه مورد نظرتان پیاده‎سازی کنید. البته باید توجه داشته باشید که تمامی این ویژگی‎ها در بخش add Element نمایش داده نخواهد شد تا باعث سردرگمی طراحان و کاربران نشود. در این بخش تمامی المان‎های مورد نیاز که بیشترین کارایی را دارند در اختیار طراحان سایت وردپرسی قرار داده شده است که می‎توانند در کمترین زمان ممکن از آنها استفاده نمایند. بدون شک این افزونه یکی از بهترین افزونه‎های موجود در بخش افزونه‎های صفحه‎ساز می‎باشد که می‎تواند به طراحان تا حدود زیادی کمک کند تا صفحاتی منحصربفرد طراحی کنند.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.