برطرف کردن مشکلات ارسال ایمیل در زمان طراحی سایت وردپرس

وردپرس یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت محتوا می باشد که امروزه بسیاری از طراحان از آن برای طراحی انواع مختلفی از سایت ها استفاده می کنند. این سیستم مدیریت محتوا مزیت های زیادی را داراست و ویژگی های منحصربفردی را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد. اما گاها ممکن است در زمان طراحی سایت وردپرس و استفاده از برخی از این ویژگی ها با چالش هایی روبرو شوید که روند طراحی را کند و شما را خسته می کنند. یکی از مواردی که در بسیاری از سایت های طراحی شده با استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس دیده شده است مشکل ارسال ایمیل در وردپرس می باشد. گاها ممکن است در زمان طراحی سایت وردپرس از انواع مختلفی از راه ها استفاده کرده باشید تا این مشکل برطرف شود اما هنوز موفق به حل کردن آن نشده باشید.

طراحی سایت وردپرس5

با توجه به اهمیت این موضوع و همچنین دفعات تکرار زیاد آن سعی کرده ایم در ادامه به ارائه راه کارهایی بپردازیم که با استفاده از آنها قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن ایمیل های مورد نظرتان را برای کاربران و مخاطبین سایت خود ارسال کنید. در صورتی که قصد دارید با این راه کارها آشنا شوید با مادر ادامه همراه باشید.

علت ارسال نشدن ایمیل های وردپرس

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوا می باشد که برپایه زبان php طراحی و ارائه شده است. برای ارسال ایمیل ها در این سیستم از تابع mail() استفاده شده است. در صورتی که این تابع برروی هاست مورد نظرتان فعال نباشد بدون شک در ارسال ایمیل در زمان طراحی سایت وردپرس با مشکل روبرو خواهید شد. پس در اولین قدم در صورتی که ایمیلی از طرف شما برای کاربران ارسال نشد بهتر است از فعال بودن این تابع برروی هاست خود اطمینان حاصل کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید اسپم شدن ایمیل ها می باشد.

برای اطلاع از قیمت بهترین طراحی سایت وردپرس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت وردپرس4

در بسیاری از موارد ممکن است ایمیل های ارسالی از طرف شما به درستی ارسال شود اما به عنوان اسپم شناخته شوند و در پوشه اسپم هاست شما  قرار داده شوند. برای رفع این مشکل باید مخاطبین زیادی ایمیل های ارسال شده توسط شما را به عنوان no spam ثبت کنند تا سرویس دهنده های ایمیل شما مانند گذشته ایمیل های شما را اسپم در نظر نگیرند و ایمیل های ارسال شده به درستی در بخش صندوق دریافت کاربران نمایش داده شود.

رفع مشکل ارسال ایمیل در زمان طراحی سایت وردپرس

همانطور که در ابتدا گفته شد درصورتی که با این مشکل روبرو شدید اولین کاری که نیاز است انجام دهید اطمینان از فعال بودن تابع ایمیل در هاست می باشد. برای این کار با شرکت هاستینگ خود ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید و بخواهید تا موضوع را بررسی نمایند. در صورتی که مشکل از هاست شما باشد این مشکل از طریق متخصصان شرکت هاستینگ برطرف خواهد شد. توجه داشته باشید که برای ارسال ایمیل ها از طریق سیستم مدیریت محتوا وردپرس بهترین کار استفاده از یک واسط می باشد.

طراحی سایت وردپرس3

برای این کار انواع مختلفی از سایت ها در دسترس هستند که با داشتن و ثبت APIمنحصربفرد برای شما امکان ارسال ایمیل ها را برای فراهم خواهند کرد. ممکن است برایتان سوال شود که استفاده از این نوع واسط ها در زمان طراحی سایت وردپرس چه مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت؟ در ادامه به مزایای استفاده از این نوع روش ها خواهیم پرداخت.

ارسال صحیح ایمیل

یکی از مهمترین نکاتی که می توان به آن در استفاده از سایت های واسطه اشاره کرد ارسال صحیح و درست ایمیل برای مخاطبین می باشد. این ایمیل ها به شکلی ارسال خواهند شد که در صندوق دریافت کاربران نمایش داده شوند و به عنوان اسپم شناخته نشوند.

طراحی سایت وردپرس2

استفاده بهینه از منابع هاست

در بیشتر مواقع منابع هاستی که در اختیار شما قرار داده شده است محدود است و در صورت استفاده بیش از اندازه از آنها امکان دارد با مشکل روبرو شوید. استفاده از سایت های واسط برای ارسال ایمیل در زمان طراحی سایت وردپرس به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر ارسال درست ایمیل ها و جلوگیری از اسپم شدن آنها، به شکلی بهینه از منابع هاست که در اختیار شما قرار داده شده است استفاده نمایید. این موضوع زمانی بیشترین نمود را دارد که سایت شم پربازدید باشد و همه روزه تعداد ایمیل های زیادی در آن ارسال شود.

با توجه به موارد گفته شده بهترین کار برای ارسال ایمیل در زمان طراحی سایت وردپرس استفاده از یک سیستم واسط می باشد که بدون شک مزایای زیادی را نیز دارا می باشد. مهمترین نکته در استفاده از این نوع سیستم ها اطمینان صد در صدی ارسال ایمیل و دریافت ایمیل ها توسط کاربران می باشد. برای ارسال ایمیل انواع مختلفی از افزونه ها در دسترس می باشند که می توانید در زمان طراحی سایت وردپرس از آنها استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم تا به معرفی برخی از این افزونه ها بپردازیم.

افزونه کاربردی WP Mail SMTP by WPForms

در صورتی که با مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس مواجه شدید بهترین کار استفاده از افزونه کاربردی WP Mail SMTP می باشد. این افزونه یکی از بهترین برنامه های ارسال ایمیل در وردپرس می باشد که توانسته بیش از یک میلیون نصب فعال را به خود اختصاص دهد. از ویژگی های قابل توجه این افزونه سادگی در زمان استفاده می باشد. در این افزونه شما قدر خواهید بود در زمان طراحی سایت وردپرس فیلدهایی را انتخاب نمایید که با گزینش آنها مقادیر پیش فرض به شکلی خودکار در آن قرار داده خواهند شد و نیازی به اعمال آنها توسط شما نیست.

طراحی سایت وردپرس1

این افزونه را شما قادر خواهید در زمان طراحی سایت وردپرس از مخزن وردپرس دانلود و مورد استفاده قرار دهید. بدون شک استفاده از چنین افزونه هایی می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند تا به شکلی ساده تر و در زمان کوتاه تر موفق به انتشار یک سایت وردپرسی شوید که به بهترین شکل ممکن عمل می کند. افزونه WP Mail SMTP بدلیل داشتن ویژگی های منحصربفرد مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گرفته است.

برای اطلاع از بهترین افزونه های پاپ آپ در طراحی سایت وردپرس از مقاله قبل دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.