نحوه ی لینک دهی و تولید محتوا در طراحی سایت وردپرس

در مقاله ی قبل در مورد لینک های داخلی، لینک های خارجی و تاثیر آنها بر سئوی سایت توضیح داده ایم. برای اینکه پس از طراحی سایت وردپرس بخواهید در نتایج گوگل ارتقا پیدا کنید، باید لینک دهی مناسبی داشته باشید. در صورتیکه شما مقاله های مناسبی برای سایت تهیه کنید اما لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی مناسبی نداشته باشید، سایت شما رشد مناسبی در نتایج گوگل نخواهد داشت. در این مقاله با ما همراه باشید تا با برخی از نکات باقی مانده در مورد لینک آشنا شوید. همچنین در ادامه ی مقاله به نکات مهمی در نحوه ی تولید محتوا برای سایت میپردازیم. با رعایت این جزییات محتوای سایت وردپرسی شما بسیار بهبود پیدا خواهد کرد.

طراحی سایت وردپرس, رویال5

تعداد لینک های درون هر صفحه در طراحی سایت وردپرس

برای بسیاری از افراد هنگام بهترین طراحی سایت وردپرس این سوال پیش می آید که چه تعداد لینک باید در هر صفحه وجود داشته باشد. باید بدانید که وجود لینک های زیاد در یک صفحه برای سئو سایت مناسب نیست. مطالعات نشان داده است که وجود بیش از ۱۰۰ لینک در یک صفحه نتایج خوبی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. این عدد توسط شرکت گوگل برای بهبود سئو و سایت های وردپرسی اعلام شده است. گوگل اعلام کرده است که برای اینکه سایت تان با سرعت بیشتری در نتایج گوگل ارتقا پیدا کند، بهتر است که تعداد لینک های هر صفحه کمتر از ۱۰۰ تا باشد. البته باید بدانید که اگر تعداد لینک های یک صفحه از سایت شما بیشتر از این عدد شود سایت شما جریمه نخواهد شد. برای ارتقاء صفحاتی که بیش از 100 لینک در هر صفحه دارند، تنها کافیست که آن صفحه از سایت شما از نظر گوگل به عنوان یک صفحه ی معتبر تایید شود. در این صورت سایت شما ارتقا پیدا خواهد کرد.

طراحی سایت وردپرس, رویال4

در واقع با لینک دهی به هر صفحه به همان صفحه ای که به آن لینک شده  است توسط گوگل اعتبار داده میشود. در صورتیکه تعداد لینک های هر صفحه از سایت شما بسیار زیاد باشد، آن اعتبار بین تمام لینک ها تقسیم می شود. در نتیجه اعتباری که باید به هر یک از صفحاتی که لینک ها به آن اشاره دارند داده شود، به نسبت تعداد لینک ها کاهش می یابد. در نتیجه هرچه تعداد لینک ها کمتر باشد میزان اعتباری که و هر یک از صفحات لینک شده میرسد بیشتر است. حال این سوال پیش می آید که حدودا چند تا لینک برای لینک سازی داخلی هنگام طراحی سایت وردپرس میتوان داشت؟ شرکت سئو طراحی سایت رویال به شما پیشنهاد می‌کند که در هر صفحه ۲ الی ۳ لینک داخلی داشته باشید.

طراحی سایت وردپرس, رویال1

انتخاب تصویر هنگام طراحی سایت وردپرس

برای اینکه طراحی سایت وردپرس شما در نتایج گوگل به خوبی بالا بیاید، بهتر است که از تصاویری استفاده کنید که توسط خود شما عکاسی شده باشد. اگر کار جزء کارهای خدماتی میباشد و شما نیازی به عکاسی ندارید میتوانید از عکس های طراحی شده توسط گرافیست استفاده کنید. در صورتیکه نمی خواهید هزینه ای بابت عکاسی و طراحی عکس‌های خود پرداخت کنید، می توانید برای برداشتن تصاویر از سایت هایی مانند freepik.com که تصاویری با لایسنس رایگان در اختیار شما قرار میدهند استفاده کنید. درصورتیکه میخواهید از سایت freepik.com عکس ها را بردارید اگر سایت برای شما باز نشد از فیلتر شکن استفاده کنید.

طراحی سایت وردپرس, رویال3

 به هیچ عنوان تصاویر را از گوگل نگیرید. بهتر است که برای گذاشتن تصاویر مقالات خود در سایت همه ی تصاویر را به یک سایز در آورده بهترین سایز برای عرض تصویر ۱۲۰۰ پیکسل می باشد. برای ریسایز کردن تصاویر میتوانید از فتوشاپ استفاده کنید. برای کاهش حجم تصاویر، عکس ها را در فتوشاپ Save For Web بگیرید. سپس در سایت tinypng.com حجم تصاویر را کاهش دهید.

غلط املایی در متون سایت

همانطور که میدانید در قراردادهای طراحی سایت وردپرس وظیفه ی تولید محتوابر عهده ی کارفرما میباشد. در نتیجه در بسیاری از قراردادهای طراحی سایت وردپرس دیتاها از طرف کارفرما ارسال میشود. پس به عنوان یک کارفرما بهتر است که تمام متونی که برای طراح سایت خود ارسال می کنید بدون غلط املایی باشد. چرا که وجود غلط املایی در سایت و مقالات باعث می شود تا اعتبار مقاله و سایت کاهش پیدا کند.

طراحی سایت وردپرس, رویال2

یکتا بودن مطالب سایت

در مورد نحوه ی تولید محتوا، مقاله های بسیاری در سایت ما آپلود شده است که با مراجعه به آنها میتوانید بسیاری از اصول را آموزش ببینید. اما جهت یادآوری بهتر است که بدانید که مطالبی که برای طراح سایت وردپرس خود ارسال می کنید به هیچ عنوان نباید کپی از مقالات دیگر باشد. مقاله باید به صورت کامل نیازهای اطلاعاتی کاربر را برطرف کند تا کاربر با خواندن محتوای شما دیگر لازم نباشد سایت های دیگر را چک کند. اگر از مقاله انگلیسی برای تولید محتوای خود استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که ترجمه را به گونه ای انجام دهید که گوگل متوجه ی ترجمه بودن آن محتوا نشود. باید به گونه ای ترجمه کنید که گوگل فکر کند که محتوای شما یکتا است.

طراحی سایت وردپرس, رویال1401-06-05

تاثیر Bold کردن کلمات کلیدی در سایت

هنگام طراحی سایت وردپرس بهتر است که کلمات کلیدی را در مقالات خود Bold کنید. در این صورت گوگل توجه بیشتری به آن کلمه ی کلیدی کرده و متوجه می‌شود که مقاله شما در مورد این کلمه کلیدی است. در نتیجه در آن کلمه ی کلیدی خاص، سئوی سایت شما را در نتایج بهبود میبخشد.

تعداد تولید محتوا

بهتر است که به صورت ثابت برای کل هفته تعدادی مقاله را مشخص کنید و آن تعداد را در طول هفته در یک زمان و یک ساعت مشخص بر روی سایت آپلود نمایید. مثلاً اگر مشخص میکنید که هفته ای دو مقاله بر روی سایت آپلود کنید آن دو مقاله را در روزهای مشخص با ساعت مشخص هر هفته آپلود کنید. هرچه تولید محتوا در سایت شما افزایش پیدا کند، ربات های گوگل زودتر به سایت شما سر میزنند. که این باعث می شود تا توجه بیشتری از طرف گوگل به سایت شما شود. دقت داشته باشید که با افزایش تعداد مقالات کیفیت مقالات را همچنان حفظ کنید.

در مقاله ی قبل در مورد لینک ها و تاثیر آنها در سئو هنگام طراحی سایت وردپرس پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.