فالو و آنفالو و نحوه انجام آنها برای ادمین اینستاگرام دورکاری

اینستاگرام یکی از مهمترین ابزارهای شبکه اجتماعی می‎باشد که افراد زیادی از آن در طول روز استفاده می‎کنند و زمان زیادی را در آن سپری خواهند کرد. با گسترش استفاده از این نوع برنامه‎های شبکه اجتماعی نیاز است تا در رابطه با اصطلاحات و کلماتی که در آن به کار برده شده است آشنایی پیدا کرد تا در زمان استفاده از آنها دچار مشکلی نشویم.

ادمین اینستاگرام دورکاری3

فالو و آنفالو دو تا از مهمترین اصطلاحاتی است که بدون شک امروزه از افراد زیادی شنیده خواهد شد. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با این دو کلمه و تاثیر آنها در پیج اینستاگرام اطلاعاتی را ارائه دهیم پیشنهاد می‎کنیم در صورتی که بصورت ادمین اینستاگرام دورکاری در حال فعالیت هستید و یا قصد دارید اطلاعات بیشتری را در رابطه با این برنامه بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

آشنایی با عمل آنفالو کرد و نحوه انجام آن

آنفالو یکی از پرکاربردترین اقداماتی است که در حساب‎های کاربری اینستاگرام انجام خواهد شد. این عمل دقیقا متضاد عمل فالو کردن و یا همان دنبال کردن می‎باشد. در صورتی که شما پیجی را فالو و یا دنبال کنید تمامی محتوایی که توسط آن حساب کاربری در قالب پست و استوری بارگزاری خواهد شد برای شما نمایش داده می‎شود. حال در صورتی که قصد داشته باشید پیجی را دنبال نکنید می‎توانید به دو شکل عمل کنید. یکی از روش‎های آنفالو کردن حساب کاربری مورد نظر رفتن به بخش Following حساب کاربری و کلیک برروی آنفالو می‎باشد. البته می‎توانید به پیج مورد نظرتان رفته و از آنجا آن را آنفالو کنید.

ادمین اینستاگرام دورکاری2

بعد از آنفالو چه اتفاقی رخ می‎دهد؟

در صورتی که قصد داشته باشید در قالب ادمین اینستاگرام دورکاری مشغول فعالیت شوید شاید برایتان سوال ایجاد شود که بعد از آنفالو کردن یک حساب کاربری در اینستاگرام چه اتفاقی روی می‎دهد؟ آیا امکان نمایش محتواهای بارگزاری شده توسط آن پیج برای شما وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوالات باید گفت که بعد از آنفالو کردن یک پیج محتوا منتشر شده توسط آن دیگر در بخش feed یا تایم لاین صفحه شما نمایش داده نخواهد شد. در صورتی که قصد دارید با رفتن به صفحه مورد نظر از محتواهای منتشر شده توسط آن دیدن کنید در صورتی که پیج مورد نظر عمومی باشد این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

ادمین اینستاگرام دورکاری1

توجه داشته باشید که عمل آنفالو کردن عملی یک طرفه می‎باشد و این موضوع سبب خواهد شد تا حسابی را که شما آنفالو کرده‎ای همچنان جزو دنبال کنندگان شما باشد و در واقع شما را فالو داشته باشد. در این صورت آن حساب کاربری به تمامی محتوایی که توسط شما منتشر شده است دسترسی خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید این دسترسی را از بین ببرید می‎توانید در بخش فالورهای خود حساب کاربری مورد نظرتان را پاک یا remove کنید. نکته قابل توجه در رابطه با آنفالو آن است که با آنفالو کردن یک پیج لایک‎ها و کامنت‎هایی که برای آن پیج گذاشته‎اید سرجای خودشان خواهند ماند و پاک نمی‎شوند. این اقدام یکی از مهمترین اقداماتی است که باید ادمین اینستاگرام دورکاری از آن آگاه باشد.

ادمین اینستاگرام دورکاری5

آیا شخص آنفالو شده متوجه این موضوع خواهد شد؟

در صورتی که قصد دارید یک حساب کاربری را آنفالو کنید می‎توانید این کار را با خیالی آسوده انجام دهید زیرا آن فرد از این موضوع باخبر نخواهد شد. البته در صورتی که در آن پیج، فردی فعال بودید و همواره محتواهای منتشر شده را لایک می‎کردید و برای آنها کامنت می‎گذاشتید امکان دارد از نبود شما متوجه این موضوع شوند. در صورتی که در قالب ادمین اینستاگرام دورکاری قصد دارید بفهمید که چه کسانی شما را آنفالو کرده‎اند می‎توانید به بخش فالورهای خود مراجعه کنید و با بررسی لیست موجود هر حساب کاربری که قبلا در این لیست بوده و اکنون حضور ندارد شما را آنفلو کرده است.

بی‎صدا کردن یک حساب کاربری

در بسیاری از موارد ممکن است یک حساب کاربری به انتشار محتوا نامرغوب و یا زیاد پرداخته است اما شما قصد ندارید تا آن را آنفالو کنید. در این برنامه شبکه اجتماعی برای ادمین اینستاگرام دورکاری انواع مختلفی از قابلیت‎ها و ویژگی‎ها در نظر گرفته شده است که می‎تواند از آنها بهره ببرد. قابلیت ساکت کردن و یا mute یکی از ویژگی‎هایی است که در اختیار شما قرار داده شده است تا بدون آنفالو کردن یک حساب کاربری تمامی و یا بخشی از محتوا منتشر شده توسط آن پیج برای شما نمایش داده نشود. با استفاده از این ویژگی قادر خواهید  بود پست و یا استوری و یا هر دو آنها را به شکلی ساکت درآورید.

ادمین اینستاگرام دورکاری4

 

جذب فالور برای ادمین اینستاگرام دورکاری

بدون شک داشتن مخاطبان زیادی می‎تواند به یک پیج تجاری و خدماتی کمک کند تا محصولات و خدمات خود را به شکلی بهینه‎تر به مخاطبان بیشتری ارائه دهد. با استفاده درست از قابلیت فالو و آنفالو شما می‎توانید میزان مخاطبان یک حساب کاربری را افزایش دهید و از آن حساب را به افراد علاقه‎مند و فعال معرفی کنید. البته توجه داشته باشید که برای فالو و آنفلو کردن در این برنامه شبکه اجتماعی محدودیت‎ها در نظر گرفته شده است که ادمین اینستاگرام دورکاری نیاز است تا از آنها آگاه باشد. تعداد نرمال فالو کردن بدون وارد شدن آسیب به آن حساب کاربری در روز حداکثر 120 فالو می‎باشد. توجه داشته باشید که این عمل را در ساعات مختلف روز انجام دهید. این بدان معناست که از فالو کردن 120 حساب کاربری به شکلی پشت سرهم جدا خودداری کنید.

بدون شک با توجه به این که اینستاگرام یک برنامه شبکه اجتماعی می‎باشد و مهمترین هدفی که این نوع برنامه‎ها دنبال می‎کنند نزدیک کردن افراد یک جامعه به هم می‎باشد برای آنفالو کردن نیز یک سری قوانینی وجود دارد که میزان آن را برای حساب‎های کاربری محدود می‎کند. نکته دیگری که در رابطه با این موضوع وجود دارد فالو و آنفالو کردن ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. پیشنهاد می‎کنیم در صورتی که از محتوای یک حساب کاربری خوشتان نمی‎آید از فالو کردن آن پرهیز کنید و سعی کنید در صورتی که به عنوان ادمین اینستاگرام دورکاری در حال فعالیت هستید پیج‎های مرتبط به زمینه فعالیتی خود را فالو کنید.

در مقاله قبل به آشنایی با واژه ادمین اینستاگرام دورکاری و وظایف آن پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.