آشنایی ادمین اینستاگرام با علل دیده نشدن پست ها و کاهش لایک

امروزه اینستاگرام کاربران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و افراد زیادی در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت می باشند. در صورتی که شما یکی از فعالان در این شبکه باشید بدون شک با کاهش بازخوردهای پست و کم شدن لایک ها مواجه شده اید. این موضوع برای صاحبان صنایع و ارائه دهندگان خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا کاهش بازخوردها و لایک ها بیانگر کاهش فروش و درآمد خواهد بود. در ادامه قصد داریم تا به مواردی اشاره کنیم که ممکن است به دلیل وجود آنها ادمین اینستاگرام با این گونه چالش ها روبرو شود. در صورتی که قصد دارید با این موارد آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

ادمین اینستاگرام5

شادوبن شدن پیج

این مورد یکی از مواردی است که در صورت اعمال شدن برروی پیج مورد نظرتان می تواند تا حدود زیادی بازخوردهای آن را کاهش دهد. در واقع این مورد به شکلی نامحسوس میزان انتشار پست شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. موارد زیادی وجود دارد که سبب خواهند شد تا یک پیج در اینستاگرام شادوبن شود. در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

استفاده بیش از حد هشتگ یکی از مواردی است که سبب خواهد شد تا پیج شما شادوبن شود. علاوه بر این استفاده مکرر از هشتگ های تکراری نیز سبب بروز این مشکل خواهد شد. استفاده از هشتگ های نامرتبط با موضوع محتواهای انتشار داده شده، استفاده از هشتگ های دیگر کاربران برای تقلب یا های جک کردن، استفاده از هشتگ زبان های دیگر به شکلی غیر اصولی و ریپورت پیج اینستاگرام شدن برروی برخی از هشتگ ها از عواملی می باشند که سبب خواهند شد تا پیج شما شادوبن شود و بازخورد مناسبی از آن دریافت نکنید. ادمین اینستاگرام در صورت مشاهده عواملی دال بر وجود چنین مواردی باید تمامی آنها را مورد بررسی قرار دهد.

ادمین اینستاگرام4

برای آن که متوجه شوید آیا پیج تجاری مورد نظرتان شادوبن شده است یا خیر بهترین راه کار آن است که بعد از انتشار پست پس از گذشت 24 ساعت به بخش insights پیج مراجعه کرده و بررسی کنید که آیا ورودی از هشتگ هم داشته اید یا خیر. در صورتی که این عدد برابر صفر بود بدون شک صفحه شما شادوبن شده است. و باید راه کارهایی را اعمال کنید تا پیج از این حالت خارج شود. فعالیت و دریافت بازخورد مناسب از اینستاگرام امروزه به یک علم تبدیل شده است که نیاز است به شکلی تخصصی و حرفه ای به آن پرداخته شود. با توجه به این موضوع در صورتی که قصد دارید به بهترین شکل ممکن از این ویژگی ها بهره مند شوید بهتر است برای این کار از ادمین اینستاگرام استفاده نمایید.

کاهش تعداد لایک ها و کامنت های پست های منتشر شده

یکی از مواردی که نشان می دهد محتواهای منتشر شده توسط ما از بازخورد خوبی برخوردار هستند میزان لایک ها و کامنت هایی است که از مخاطبین خود دریافت می کنید. ادمین اینستاگرام باید همواره به میزان این موارد توجه داشته باشد و در صورت کاهش آنها راه کارهای جدیدی برای پیج در نظر بگیرد. اما مواردی نیز وجود دارد که با رعایت نکردن آنها بدون شک با کاهش بازخورد در اینستاگرام روبرو خواهید شد. استفاده بیش از اندازه و بدون حساب از هشتگ ها، استفاده از تصاویر نامناسب و در اندازه های نادرست، بارگزاری محتوا در ساعات نامناسب، توجه نداشتن به تعداد پست های منتشر شده در روز، به کار گرفتن ربات ها برای جذب فالوور و یا اعمال دیگر، عدم استفاده از ویژگی هایی که اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است مانند استوری و …، استفاده از محتواهای نامطلوب و با کیفیت پایین، پاک کردن پست های منتشر شده و تغییر نام صفحه از مواردی هستند که در صورت بروز می تواند تا میزان زیادی به پیج شما آسیب وارد کنند.

ادمین اینستاگرام3

توجه داشته باشید در صورتی که تمامی این موارد را به درستی رعایت کنید بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود بهترین و بیشترین بازخورد را از مخاطبین خود دریافت نمایید. پیشنهاد می شود برای فعالیت در این فضا به شکلی حرفه ای از خدمات ادمین اینستاگرام استفاده نمایید تا افرادی متخصص و با حرفه ای برروی صفحات تجاری شما نظارت داشته باشند و با بالاترین کیفیت و به بهترین روش ممکن محصولات و خدمات شما را به مخاطبین مورد نظرتان معرفی کنند.

توجه ادمین اینستاگرام در استفاده از هشتگ ها

هشتگ ها ابزارهایی هستند که به کاربران کمک خواهد کرد تا موضوعات مورد نظرشان را با سرعت بیشتری پیدا کنند و از آنها استفاده نمایند. اما باید توجه داشته باشید که استفاده کردن از این ویژگی راه و روش مخصوص به خودش را دارد. برخی از افراد در رابطه با این موضوع چنین تصوری دارند که هرچه بیشتر از هشتگ های مختلف استفاده نمایند و هرچه تعداد این هشتگ ها بیشتر باشد میزان بازخورد پیج آنها افزایش پیدا خواهد کرد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که استفاده از هشتگ ها در تعداد زیاد و از انواع مختلف آن می تواند به دریافت بازخورد مناسب محتواهای شما آسیب وارد کند.

ادمین اینستاگرام2

ادمین اینستاگرام همواره باید در تلاش باشد تا از هشتگ هایی استفاده نماید که به شکلی کامل با موضوع محتوایی که قصد انتشار آن را دارد مرتب باشد. و جدا از هشتگ های نامرتبط خودداری به عمل آورد. اینستاگرام از الگوریتم های پیشرفته و هوشمندی استفاده می کند که به خوبی قادر به بررسی محتواهای شما و درک ارتباط آنها با هشتگ های به کار گرفته توسط شما خواهند بود. پس در صورت استفاده از هشتگ های نامرتبط توجه این الگوریتم ها را برروی خود بیشتر خواهید کرد و به شکلی موشکافانه تر رفتار شما را بررسی خواهند کرد.

ادمین اینستاگرام1

استفاده از محتواهای تکراری و غیر جذاب

یکی از مهمترین موضوعاتی که سبب خواهند شد دنبال کنندگان شما همچنان تمایل داشته باشند تا از محتواهای ارائه شده توسط آگاه باشند و همچنین با ارائه آن محتواها قادر به جذب فالوورهای جدید باشید جذابیت موجود در محتواهای است. ادمین اینستاگرام همواره باید در تلاش باشد از محتواهایی استفاده نماید که به میزان زیادی از جذابیت بصری برخوردار باشند.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.