نکاتی مهم برای طراحی سایت پزشکی حرفه ای

در این مقاله می‌خواهیم به نکاتی مهم در طراحی سایت پزشکی بپردازیم. همانطور که میدانید تنها طراحی سایت پزشکی به عنوان یک ویترین مهم نمی باشد. بلکه امکانات موجود در سایت که در اختیار کاربران قرار میگیرد مهم است. شما باید بتوانید نسبت به رقبا امکانات بیشتری را به کاربران ارائه دهید. تنها در این صورت است که شما می توانید از سایت خود به عنوان مطب آنلاین استفاده کرده و کسب و کار خود را رونق ببخشید.

طراحی سایت پزشکی2

در ادامه میخواهیم به نکاتی مهم در طراحی سایت پزشکی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

داشتن بخش نظرات کاربران در طراحی سایت پزشکی

اگر میخواهید به یک سایت مرجع تبدیل شوید، باید یک بخش از سایت را به عنوان نظرات کاربران در نظر بگیرید. این بخش میتواند انتهای مقالات و یا یک صفحه مجزا به نام پرسش و پاسخ در سایت باشد. زمانیکه بخش نظرات را ایجاد کنید کاربران بسیاری در بخش نظرات، سوالات خود را از شما می پرسند.

طراحی سایت پزشکی 8

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت پزشکی با وردپرس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بهترین کار این است که حتماً برای پیشرفت سایت خود به سوالات کاربران در سایت پاسخ دهید. در این صورت هم کاربران قدیمی به سایت شما مجددا مراجعه خواهند کرد و هم کاربران جدید اشتیاق بیشتری برای سوال پرسیدن پیدا خواهد کرد.

در این صورت چون محتوای سایت شما مدام در حال آپدیت شدن است و متن هایی جدید از طریق فرم تماس به صفحات سایت شما اضافه میشود، گوگل متوجه فعال بودن سایت شما شده و سایت شما را در نتایج جستجو خود ارتقا میدهد.

طراحی سایت پزشکی 1

پیشنهاد می‌شود که به بیماران در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود. سعی کنید در فرمی که ایجاد می کنید حتما شماره تماس و یا ایمیل را از کاربران دریافت کنید. این اطلاعات دریافتی در آینده برای تبلیغات بسیار مناسب خواهد بود. برای تبلیغات از پنل اس ام اسی و یا پنل ایمیل مارکتینگ هم میتوانید استفاده نمایید.

طراحی سایت پزشکی 6

طراحی بخش تور مجازی در طراحی سایت پزشکی

یکی از نکاتی که باعث میشود تا مشتری حس بهتری نسبت مطب شما داشته باشد، دیدن مطب پیش از مراجعه است. در این صورت شما برای راه اندازی تور مجازی مطب خود باید عکاسی مناسب و مخصوص تور مجازی را انجام دهید. سپس از طراح‌ سایت پزشکی خود بخواهید تا تصاویر را در سایت قرار دهد.

طراحی سایت پزشکی 7

داشتن تور مجازی در سایت خود به کاربر نشان می دهد که شما دارای یک تیم حرفه‌ای هستید و برای کسب و کار خود ارزش بسیاری قائل هستید.

آپلود کتاب ها و مجلات پزشکی در طراحی سایت پزشکی

هرچه سایت شما دارای محتوای قوی تری باشد، کاربران به شما اعتماد بیشتری می کنند. از طرفی دیگر اگر سایت شما از نظر محتوایی قوی باشد در نتایج جستجوی گوگل برای بسیاری از کاربران نمایش داده خواهد شد. در نتیجه بسیاری از افراد با سایت شما و مطب شما آشنا خواهند شد. که این یکی از راه های عالی برای جذب بیمار می باشد. هر چه مطالب مفید تر باشد و کاربران تعداد ساعات بیشتری را در سایت شما میگذرانند. که این خود باعث میشود تا سایت شما در نتایج گوگل ارتقا پیدا کند.

طراحی سایت پزشکی 5

شاید تولید محتوا برای سایت زمانبر باشد. اما شرکتهایی هستند که این کار را به صورت اصولی و مطابق با الگوریتم گوگل انجام می دهند. پس اگر خودتان زمان مناسب برای تولید محتوای سایت ندارید می توانید از شرکت های طراحی سایت پزشکی و یا از شرکت های سئو کمک بخواهید تا محتوای مناسبی برای شما تولید نمایند.

طراحی سایت پزشکی 4

قرار دادن سوالات رایج پزشکی در طراحی سایت پزشکی

به عنوان مثال اگر شما دندانپزشک هستید می توانید یک صفحه برای ارتودنسی، یک صفحه برای عصب کشی، یک صفحه برای پر کردن دندان و … بسازید و در هر یک از این صفحات سوالات رایجی که بیماران برایشان پیش می آید را قرار دهید تا به راحتی در دسترس شان باشد. حتی می توانید توصیه های پزشکی را نیز در این صفحات اضافه نمایید و بیماران خود را برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحات ارجاع دهید.

در مقاله قبل به نکاتی مهم در طراحی سایت پزشکی پرداخته ایم برای مطالعه کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.