آشنایی با مفهوم شادوبن در اینستاگرام

اینستاگرام از پرطرفدارترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که قوانین مختلفی را برای کاربران خود وضع کرده است. در صورتی که این قوانین توسط کاربران این برنامه رعایت نشود با انواع مختلفی از جریمه ها روبرو خواهند شد. شادوبن یکی از جریمه هایی است که این برنامه برای کاربران خود در نظر گرفته است و برروی حساب های کاربری آنها اعمال می کند. در صورتی که قصد دارید به صورتی حرفه ای به عنوان ادمین اینستاگرام دورکاری به فعالیت بپردازید پیشنهاد می کنم در ادامه با ما همراه باشید تا با مفهوم شادوبن بیشتر آشنا شوید.

ادمین اینستاگرام دورکاری3

شادوبن چیست؟

شاید از زمانی که وارد اینستاگرام شده اید و در آن فعالیت خود را آغاز کرده اید با این اصطلاح زیاد برخورد کرده باشید. ممکن است برایتان سوال باشد که شادوبن در اینستاگرام به چه معناست و در چه مواقعی بروی یک پیج اعمال خواهد شد؟ در بیان ساده می توان گفت، به کار نکردن هشتگ ها در اینستاگرام به اصطلاح شادوبن گفته می شود. همانطور که در ابتدا گفته شد این موضوع را می توان به عنوان یک جریمه برای کاربران فعال در برنامه اینستاگرام در نظر گرفت. البته این گونه جریمه ها در دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیز وجود دارند. ادمین اینستاگرام دورکاری باید توجه داشته باشد که امروزه از انواع مختلفی از الگوریتم ها برای کنترل صحیح و هدفمند ترافیک وارد شده به پیج ها استفاده می شود که این موضوع سبب کاهش ترافیک ورودی برخی از پیج ها شده است. این موضوع نباید با جریمه شادوبن اشتباه گرفته شود.

ادمین اینستاگرام دورکاری2

چه اقداماتی سبب شادوبن شدن پیج خواهد شد؟

با توجه به این که اینستاگرام در رابطه با چرایی شادوبن شدن حساب های کاربری اطلاعاتی را منتشر نکرده است پس تنها در این رابطه می توان به تجربه و دانش متخصصان تکیه کرد که با توجه به گفته این افراد، اقداماتی نظیر استفاده کردن از ربات ها و انواع مختلفی از نرم افزارها، فعالیت بیش از حد ادمین اینستاگرام دورکاری و اقدام وی در جهت افزایش لایک، کامنت، فالو و آنفالو، استفاده کردن از هشتگ های ممنوعه و نامرتبط، گزارش داده شدن مکرر حساب کاربری و استفاده بیش از اندازه از هشتگ می تواند تا حدود زیادی سبب شادوبن شدن یک حساب کاربری شود.

چگونه از شادوبن شدن یک حساب آگاهی پیدا کنیم؟

در صورتی که در قالب ادمین اینستاگرام دورکاری قصد دارید از شادوبن شدن یک حساب کاربری اطمینان حاصل کنید می توانید با استفاده از یک حساب کاربری دیگر که پیج مورد نظر را فالو نکرده است در بخش جستجو یکی از هشتگ هایی که در زمان انتشار محتوا از آن استفاده کرده اید را جستجو کنید. در صورتی که محتوای منتشر شده در لیست نمایش داده شده، یافت نشد به احتمال خیلی زیاد جریمه شادوبن برروی حساب کاربری مورد نظرتان اعمال شده است. بهتر است این کار را بعد از گذشت زمان اندکی از منتشر کردن یک پست انجام دهید و در بخش جستجو به قسمت آخرین پست ها مراجعه کنید.

ادمین اینستاگرام دورکاری1

چقدر طول می کشد تا شادوبن برداشته شود؟

نکته ای که ادمین پیج اینستاگرام دورکاری باید به آن توجه داشته باشد آن است که شادوبن یک نوع جریمه است که اینستاگرام به دلیل رعایت نکردن برخی از قواعد و قوانین بروی حساب کاربری مورد نظرتان اعمال می کند نه یک محدودیت زمانی. بدون شک تا زمانی که ادمین پیج اینستاگرام دورکاری نحوه فعالیت خود در این برنامه شبکه اجتماعی را تغییر ندهد همچنان این جریمه برروی پیج اعمال شده خواهد ماند. همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد دلایل متعددی وجود دارد که سبب اعمال این جریمه برروی یک حساب کاربری می شوند. در ادامه قصد داریم به روش هایی اشاره کنیم که با استفاده از آنها در کمترین زمان ممکن از حالت شادوبن خارج خواهید شد.

غیرفعال کردن ربات ها

در صورتی که ادمین اینستاگرام دورکاری بنا به هر دلیلی در یک حساب کاربری از ربات استفاده می کند برای آن که از جریمه شادوبن خلاص شود باید آن ربات ها را غیرفعال نماید. نکته قابل توجه در رابطه با این ربات ها آن است که تنها با حذف آنها قادر به غیرفعال کردن آنها نخواهید بود و برای این کار باید ادمین اینستاگرام دورکاری با استفاده از مرورگر وارد سایت اینستاگرام شود و پس از وارد شدن به حساب کاربری مورد نظر برنامه ها و سایت ها تمامی برنامه ها را پاک نماید.

ادمین اینستاگرام دورکاری5

فالو آنفالو هوشمندانه

در صورتی که ادمین اینستاگرام دورکاری قصد دارید با این کار میزان بازخورد یک حساب کاربری را افزایش دهد باید توجه داشته باشد که همواره این دو عمل را به شکلی هوشمندانه انجام دهد تا با جریمه اینستاگرام روبرو نشود. زیرا در صورت فعالیت بیش از حد در این دو مورد ممکن است فعالیت ادمین اینستاگرام دورکاری به عنوان اسپم و نوعی مزاحمت شناخته شود و الگوریتم های این برنامه سعی در محدود کردن فعالیت آن داشته باشند.

هر آنچه که باید ادمین اینستاگرام دورکاری در رابطه با عکس پروفایل بداند.

عدم منتشر کردن پست

در صورتی که حساب کاربری مورد نظرتان شادوبن شد سعی کنید برای زمان محدودی اقدام به منتشر کردن پست نکنید. این کار سبب خواهد شد تا فعالیت های بیش از حد شما  در این برنامه تا حدود زیادی تعدیل شود و احتمال برداشته شدن جریمه شادوبن افزایش پیدا کند. البته ادمین اینستاگرام دورکاری می تواند حتی با عدم ورود به این برنامه برای مدتی محدود زمان اعمال این جریمه را به میزان چشمگیری کاهش دهد.

ادمین اینستاگرام دورکاری4

انتشار پست ها بدون استفاده از هشتگ

شاید برایتان عجیب باشد که پستی را بدون هشتگ منتشر کنید. اما این کار می تواند به تعدیل کردن میزان فعالیت های گذشته شما کمک کند. هرچند همانطور که گفته شد در صورتی که حساب کاربری مورد نظر شما شادوبن شده باشد استفاده از هشتگ برای پست ها بی فایده است و تنها سبب افزایش زمان جریمه خواهد شد. توجه داشته باشید که همواره در زمان انتشار محتواهای مورد نظرتان از هشتگ های مرتبط استفاده کنید و هرگز در استفاده از آنها زیاده روی نکنید. استفاده درست از قابلیت هشتگ گذاری می تواند به شما این اطمینان را بدهد که هرگز در این برنامه شبکه اجتماعی با جریمه شادوبن روبرو نخواهید شد.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.