آشنایی با قیمت ادمین اینستاگرام و ساخت استوری های پر بازدید

امروزه شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی را در زندگی بشر ایفا می‌کنند. وجود انواع مختلفی از شبکه‌های اجتماعی سبب شده تا توجه بسیاری از افراد که در زمینه های مختلف در حال فعالیت می باشند به سمت اینگونه فضاها جذب شود. یکی از مهمترین برنامه های شبکه اجتماعی، اینستاگرام می باشد که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این برنامه کاربران قادر خواهند بود محتواهای مورد نظر خود را در قالب استوری و یا پست در اختیار مخاطبین خود قرار دهند.

قیمت ادمین اینستاگرام, رویال1

 در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه ‌ای در این برنامه شبکه اجتماعی به فعالیت بپردازید آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا بهترین پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و از خدمات ارائه شده در آن بهره مند شوید. تولید محتوا برای بخش استوری بدون شک یکی از بزرگترین دردسر های فعالان شبکه های اجتماعی می باشد. با توجه به آماری که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده روزانه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر اقدام به تماشای استوری ها در اینستاگرام نموده اند.

 این آمار نشان دهنده میزان اهمیت این بخش در برنامه شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. در ادامه قصد داریم به روش هایی بپردازیم که با استفاده از آن ها میزان بازخورد در بخش استوری اینستاگرام تا حدود زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. در صورتی که قصد دارید در این فضا به فعالیت بپردازید قیمت ادمین اینستاگرام می تواند به شما برای پیشبرد اهداف تان کمک نماید.

قیمت ادمین اینستاگرام, رویال2

استفاده از قابلیت نمایش لوکیشن در استوری

در بخش استوری اینستاگرام قابلیت های مختلفی وجود دارد که در زمان فعالیت در این برنامه شبکه اجتماعی شما قادر خواهید بود از آنها استفاده نمایید. امکان افزودن لوکیشن یا موقعیت یکی از این قابلیت هایی می باشد که بدون شک وجود آن تصادفی نبوده و استفاده درست از آن سبب افزایش میزان بازخورد در بخش استوری خواهد بود. در صورتی که در زمان فعالیت در اینستاگرام در بخش استوری از ویژگی لوکیشن استفاده نمایید قادر خواهید بود مخاطبین مرتبط با آن منطقه را به سمت خود جذب نمایید.

 با توجه به بررسی های انجام شده، حساب های کاربری که در استوری های خود از قابلیت لوکیشن استفاده می‌کنند حدود ۵۰ درصد از بازخورد بیشتری برخوردار می باشند. در صورتی که این قابلیت را با ویژگی هشتگ ادغام نمایید بازدید استوری های شما چند برابر خواهد شد. قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به نیازهای شما قابلیت تغییر خواهد داشت.

قیمت ادمین اینستاگرام, رویال3

قابلیت نظرسنجی یا poll در استوری

یکی از مهمترین اقداماتی که سبب می شود الگوریتم های موجود در اینستاگرام یک حساب کاربری را ارزشمند شناسایی کنند میزان تعامل کاربران آن حساب کاربری با محتواهای منتشر شده در آن می باشد. برای آنکه شما میزان تعامل حساب کاربری خود را افزایش دهید می توانید در زمان انتشار محتوا در قالب استوری از قابلیت و ویژگی نظرسنجی استفاده نمایید.

 با بکارگیری این قابلیت کاربران قادر خواهند بود با محتواهای منتشر شده توسط شما به شکلی ساده و آسان تعامل برقرار کنند. بدون شک افزایش میزان تعامل کاربران با محتوا های منتشر شده توسط شما سبب ارتقاء حساب کاربری مورد نظر شما خواهد بود. توجه داشته باشید استفاده از قیمت ادمین اینستاگرام و خدمات ارائه شده در این زمینه می‌تواند به شما برای رسیدن به اهداف تان در این برنامه شبکه اجتماعی کمک نماید. نکته قابل توجه در رابطه با استفاده از ویژگی نظرسنجی در استوری آن است که از سوالات ساده و جواب های آسان در آن استفاده نمایید.

قیمت ادمین اینستاگرام, رویال4

تشویق کاربران به ارسال پیام

همانطور که می دانید امروزه اینستاگرام از الگوریتم های مختلفی استفاده می‌کند که وظیفه آنها نمایش محتواهایی است که کاربر به آنها علاقه مند می باشد. این موضوع سبب شده تا افراد بیشتری در مورد کاهش بازدید ها و تعاملات پست هایشان شکایت داشته باشند. آگاهی و استفاده از قیمت ادمین اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین روش ها در این برنامه شبکه اجتماعی به فعالیت بپردازید.

 در صورتی که کاربران و مخاطبین شما در بخش دایرکت اینستاگرام اقدام به تعامل با شما نمایند یک سیگنال بسیار قدرتمند به اینستاگرام ارسال خواهد شد که نشان دهنده ارزشمند بودن حساب کاربری شما از دید مخاطبین می باشد. با توجه به این موضوع شما می توانید ضمن آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از مخاطبین خود بخواهید تا در بخش دایرکت به شما پیام دهند. توجه داشته باشید که همواره برای دریافت بازخورد مثبت با مخاطبین خود ارتباطی پویا و صمیمانه داشته باشید.

قیمت ادمین اینستاگرام, رویال5

تشویق مخاطبین به فعال کردن post notification

در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که با فعال کردن آن شما قادر خواهید بود از  آخرین پست هایی که یک حساب کاربری منتشر خواهد کرد آگاهی پیدا نمایید. با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام و تشویق مخاطبین خود به فعال کردن پست نوتیفیکیشن این امکان را ایجاد خواهد کرد تا در زمان انتشار محتوا در حساب کاربری ‌تان در زمان کمی بیشترین بازدید را به خود اختصاص دهید.

 این کار سبب خواهد شد شما به بالاترین میزان از تعامل دست پیدا نمایید. علاوه بر این الگوریتم های اینستاگرام محتوای ارائه شده توسط شما را مفید ارزیابی کرده و امکان دارد آن را در بخش اکسپلورر به نمایش در آورند. نمایش پست در اکسپلور می تواند بازخوردهای بسیار مثبتی را برای شما به همراه داشته باشد. نکته قابل توجه در رابطه با قیمت ادمین اینستاگرام آن است که همواره پکیج های مختلفی برای ارائه خدمات در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

نشان دادن حس واقعی خود به مخاطبین

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان فعالیت در شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام به آن توجه داشته باشید ایجاد صمیمیت و ارتباط سالم بین خود و مخاطبین تان می باشد. شما می توانید احساس خود را به شکلی طبیعی در استوری ها به مخاطبین خود نشان دهید. نکته قابل توجه در رابطه با این موضوع آن است که همواره باید با کاربران خود روراست باشید. به عنوان مثال اگر در حوزه ورزشی در حال فعالیت می باشد باید همواره سعی کنید تا مخاطبین شما را فردی مهیج و سلامت مشاهده کنند که بیشتر اوقات پر انرژی و پر انگیزه است نه فردی تنبل و بی حوصله.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله آشنایی با برنامه های مکمل و قیمت ادمین اینستاگرام را نیز مطالعه کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.