همه چیز درباره قابلیت ریلز در اینستاگرام و قیمت ادمین اینستاگرام

همانطور که می‎دانید اینستاگرام یکی از شبکه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که افراد زیادی همه روزه زمان زیادی را در آن سپری می‎کنند. برای این برنامه در فواصل مختلف زمانی آپدیت‎هایی ارائه می‎شود که در هرکدام از آنها قابلیت‎های جدیدی به این برنامه پرمخاطب افزوده خواهد شد.

قیمت ادمین اینستاگرام 5

قابلیت ریلز یکی از قابلیت‎هایی است که به تازگی در برخی از حساب‎های کاربری فعال شده است و کاربران می‎توانند از آن استفاده نمایند. در این بخش از برنامه اینستاگرام کاربران این امکان را دارند تا با استفاده از موسیقی و انواع مختلفی از افکت‎ها، ویدئوهایی جذاب در حداکثر مدت زمان 30 ثانیه تولید نمایند و آنها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. در ادامه قصد داریم تا در مورد این قابلیت به ارائه جزئیات بیشتری بپردازیم. در صورتی که قصد دارید در این رابطه از آگاهی بیشتری برخوردار شوید با ما در ادامه همراه باشید.

Reels در اینستاگرام چیست؟

ریلز یکی از قابلیت‎ها و ویژگی‎هایی می‎باشد که این برنامه شبکه اجتماعی در اختیار کاربران خود قرار داده است. واژه ریلز در واقع به قرقره و یا همان حلقه‎های فیلم‎های قدیمی اشاره خواهد داشت. با توجه به نامی که برای این ویژگی در نظر گرفته شده است کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود تا ویدئوهای کوتاهی ساخته و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. در صورتی که قصد دارید در این فضا به شکلی حرفه‎ای به فعالیت بپردازید پیشنهاد می‎شود تا با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از خدمات تخصصی ارائه شده در این زمینه بهره‎مند شوید.

برای اطلاع از قیمت ادمین اینستاگرام حرفه ای با ما تماس بگیرید.

قیمت ادمین اینستاگرام4

در ابتدا که این قابلیت در اختیار کاربران قرار داده شده تنها امکان تولید ویدئوهایی به مدت 15 ثانیه از طریق آن امکان‎پذیر بود. اما امروزه زمان آن به دو برابر افزایش پیدا کرده و کاربران قادر هستند تا با استفاده از ریلز ویدئوهایی به مدت 30 ثانیه تولید نمایند. در این بخش از اینستاگرام انواع مختلفی از ویژگی‎ها در اختیار کاربران قرار داده است که با استفاده از آنها قادر خواهند بود ویدئوهایی جذاب و متفاوتی را تولید نمایند. امکان افزودن صدا، انواع مختلفی از افکت‎های تصویری، امکان افزودن متن، استیکر و بسیاری دیگر از ابزارها سبب شده تا ریلز به یکی از پرطرفدارترین قابلیت‎های موجود در اینستاگرام تبدیل شود. انواع مختلفی از خدمات اینستاگرام در قالب ادمین به علاقه‎مندان ارائه خواهد شد که در صورت تمایل می‎توانید با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از این خدمات بهره ببرید. ریلز که به تازگی در اینستاگرام ارائه شده است شباهت بسیار زیادی به سرویس تیک تاک دارد و این موضوع سبب شده تا افراد زیادی این قابلیت را رقیب جدی برای تیک تاک بدانند.

قیمت ادمین اینستاگرام3

محل نمایش ویدئوهای ریلز

در صورتی که با استفاده از قیمت ادمین اینستاگرام و استفاده از خدمات آنها ویدیویی با قابلیت ریلز تولید کردید در صورتی که حساب کاربری مورد نظر خصوصی باشد مانند محتواهای دیگری که در این فضا منتشر کرده‎اید تنها به دنبال کنندگان شما نمایش داده خواهد شد و آنها می‎توانند این ویدیوها را در بخش فید خود مشاهده کنند. اما در صورتی که از یک حساب عمومی استفاده شود علاوه‎بر دنبال کنندگان شما امکان نمایش این ویدیوها در بخش اکسپلور و افزایش میزان مشاهده‎های آن نیز وجود دارد.

قابلیت‎های موجود در ریلز

انواع مختلفی از قابلیت‎ها در این بخش از این برنامه قرار داده شده است که کاربران می‎توانند از آنها استفاده نمایند. در صورتی که قصد دارید به بهترین شکل ممکن از قابلیت موجود در این برنامه شبکه اجتماعی استفاده نمایید پیشنهاد می‎شود تا با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از خدمات ارائه شده در این زمینه بهره‎مند شوید. از قابلیت‎های موجود در بخش ریلز اینستاگرام می‎توان به امکان استفاده از انواع ابزارهای ویرایش ویدیو، امکان ایجاد تغییر در سرعت ویدیوها، اضافه کردن انواع مختلفی از افکت‎ها و جلوه‎های بصری، امکان افزودن موسیقی، مونتاژ کردن چندین ویدیو و تولید ویدیویی جدید و امکان استفاده از بانک صدا اینستاگرام به جای صدای ویدیو  اشاره کرد. تمامی ای خدمات در بخش ادمین اینستاگرام ارائه خواهد شد در صورتی که تمایل دارید از این خدمات بهره‎مند شوید می‎توانید با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام بهترین پکیج را انتخاب نمایید.

قیمت ادمین اینستاگرام2

چگونه از قابلیت ریلز استفاده کنیم؟

برای این کار دور روش در اختیار شما قرار داده شده است که می‎توانید از هرکدام از آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که دانش اندکی در رابطه با اینستاگرام در اختیار دارید می‎توانید با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از خدمات ارائه شده در این زمینه بهره‎مند شوید. روش اولی که می‎توانید با استفاده از آن ویدئوهای ریلز تولید کنید فشردن دکمه ضبط و انجام فیلم‎برداری در قسمت reels می‎باشد. روش دوم که در آن می‎توان از ویدئوهای موجود در بخش گالری استفاده نمود.

ویژگی‎های موجود در بخش ریلز

زمانی که قصد داشته باشید با استفاده از این ویژگی یک ویدیو تولید کرده و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید انواع مختلفی از امکانات در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می‎توانید از آنها برای تولید محتوا جذاب‎تر کمک بگیرید. پیشنهاد می‎شود برای بهره‎بری هرچه بیشتر از این امکانات با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام از خدمات تخصصی ارائه شده در این زمینه بهره‎مند شوید.

قیمت ادمین اینستاگرام1

بخش Audio

با کلیک برروی این گزینه شما وارد بخشی خواهید شد که انواع مختلفی از صداها و موسیقی‎ها در ان قرار داده شده است و در واقع شما وارد بانک صدا اینستاگرام شده‎اید. شما می‎توانید برای تمامی ویدیوی خود از این موسیقی‎ها استفاده نمایید و یا آن را برای بخشی از ویدیو مورد نظرتان به کار بگیرید. بدون شک با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام می‎توانید بهترین خدمات را در بالاترین کیفیت دریافت نمایید.

بخش speed

در صورتی که برروی این گزینه کلیک کنید این امکان برای شما فراهم خواهد شد تا سرعت نمایش ویدیو مورد نظرتان را تغییر دهید.

بخش effect

کلیک کردن برروی این گزینه به شما امکان افزودن انواع مختلفی از افکت‎های بصری را خواهد داد تا با استفاده از آنها محتوایی جذاب‎تر تولید نمایید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

بخش timer

در این بخش برای کاربران این امکان وجود دارد تا زمان تقریبی ویدیو خود را مشخص کنند. بدون شک شما با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام و استفاده از این خدمات می‎توانید از تمامی این امکانات بهره ببرید.

در مقاله قبل به برطرف کردن علل بلاک شدن پیج اینستاگرام و رابطه آن با قیمت ادمین اینستاگرام پرداخته ایم برای مطالعه کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.