در مورد قیمت ادمین اینستاگرام بیشتر بدانید

موارد زیادی در قیمت ادمین اینستاگرام تاثیر گذار است. در این مقاله میخواهیم به برخی از این موارد اشاره کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با برخ از این موارد آشنا شوید.

قیمت ادمین اینستاگرام 113

افزایش هزینه ادمین اینستاگرام در صورت کار در روزهای تعطیل

برخی از کسب و کارها در روزهای تعطیل سود بیشتری دارند. مانند رستوران‎ها، کافی‎شاپ‎ها و … ما به این کسب و کارها پیشنهاد میکنیم تا برای ایام تعطیل نیز هزینه ادمین اینستاگرام را پرداخت کنند تا بر روی پیج آنها در ایام تعطیل کار شود. معمولا در ایام تعطیل افراد رغبت بیشتری دارند تا بخواهند در اینستاگرام وقت بگذرانند. از این رو برای کسب وکارهایی که در روزهای تعطیل طلبه‎ی بیشتری دارد بهترین فرصت است تا کاربران را به پیج خود جذب کنند.

قیمت ادمین اینستاگرام 112

از طرفی  باید بدانید که ادمین با حجم کاری زیاد در طول هفته از صبح تا دیر وقت درگیر امور پیج‎ها میباشد و تنها ایام تعطیل رسمی است که میتواند بی دغدغه به استراحت بپردازد. اگر بخواهید در ایام تعطیل ادمین اینستاگرام به امور پیج شما برسد هزینه ادمین اینستاگرام برای آن ایام افزایش می‎یابد.

قیمت ادمین اینستاگرام 114

طرح مسابقه در پیج

ادمین اینستاگرام میتواند برای ارتباط بیشتر با کاربران پیج مسابقه‎های مختلفی را طراحی کند. اگر کارفرما تمایل به این کار داشته باشد میتواند جوایز مختلفی را برای کاربران در نظر بگیرد. البته به غیر از مسابقه تبلیغ در پیج‎های معتبر دیگر نیز میتواند به رشد پیج شما کمک کند. از این رو اگر میخواهید پیج شما به بازخورد مناسبی برسد باید بدانید که تنها هزینه ادمین اینستاگرام کافی نیست و شما باید مبلغی را جهت برگزاری مسابقه و تبلیغ در نظر بگیرید.

قیمت ادمین اینستاگرام 111

تاثیر رزومه بر قیمت ادمین اینستاگرام

هرچه ادمین از رزومه‏ی قوی‏تری برخوردار باشد قیمت ادمین اینستاگرام به ازای هر پیج بیشتر خواهد بود. حتما پیش از پرداخت هزینه، رزومه ادمین را بررسی کنید و از رزومه آن استعلام بگیرید. به خوبی پیج‎هایی که کار کرده است را بررسی کنید و در نهایت اگر از کیفیت کار راضی بودید هزینه ادمین اینستاگرام را برای ایشان واریز کنید.

قیمت ادمین اینستاگرام 108

تاثیر فعالیت در اینستاگرام بر روی سئو سایت

اگر سایت دارید و میخواهید در گوگل به رتبه بهتری ارتقا پیدا کنید سعی کنید مطالبی را که در سایت خود منتشر میکنید در اینستاگرام و دیگر شبکه‎های اجتماعی منتشر کنید. درصورتیکه سایت داشته باشید ادمین اینستاگرام باید مطالب مورد نیاز کپشن را از سایت شما استخراج کند تا به سئو سایت شما نیز کمک کند.

قیمت ادمین اینستاگرام 115

یکی از بزرگترین مزایای اینستاگرام قرار دادن لینک در استوری است. اگر پیج شما به تعدادی که اینستاگرام مشخص کرده است، فالور داشته باشد، ادمین میتواند لینک سایت شما را در استوری‎ها اضافه کند تا کاربران با بالا کشیدن صفحه استوری وارد سایت شما شوند که این خود موجب جذب کاربر به سایت میشود. ورود کاربران جدید به سایت موجب افزایش سئو سایت شما میشود. از طرفی ممکن است کاربر تبدیل به مشتری شود و یا با بازدید سایت از چند محصول دیگر نیز خرید کند.

قیمت ادمین اینستاگرام 110

فروش بیشتر با فعالیت ادمین اینستاگرام بر روی پیج

بر خلاف سایت که حتما باید در صفحه اول گوگل باشید تا فروش بیشتری داشته باشید، اینستاگرام فضای بسیار گسترده‎ای را برای کسب و کارها فراهم کرده است تا مدیران کسب و کارها بتوانند خدمات خود را به کاربران ارائه دهند. دیده شدن شما در اینستاگرام میتواند در فروش شما تاثیر چشم گیری داشته باشد.

قیمت ادمین اینستاگرام 116

در صورتیکه خواهان دریافت خدمات ادمین اینستاگرام هستید سعی کنید خدمات ادمین اینستاگرام را از شرکت‎ها دریافت کنید و با خود ادمین به صورت مستقل قرارداد نبندید. چراکه شرکت‎ها دارای یک تیم قدرتمند برای بررسی، تحلیل، امنیت، طراحی پست‎ها و … میباشند.

قیمت ادمین اینستاگرام 109

در مجموع لازم به ذکر است که تیم ادمین اینستاگرام رویال دارای رزومه‏ای قوی در میان رقبا است. برای دریافت رزومه به شماره تماس موجود در سایت پیام دهید و یا از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.