در مورد ادمین اینستاگرام بیشتر بدانید

امروزه با توجه به وجود گوشی‏های لمسی و اینترنت همراه اهمیت شبکه‎های اجتماعی دو چندان شده است. با توجه به اینکه اکثر شبکه‎های اجتماعی در ایران فیلتر میباشند، استفاده از شبکه‎ی اجتماعی اینستاگرام بسیار پر طرفدار شده است. علاوه بر فیلتر نبودن اینستاگرام، وجود الگوریتم‎های قوی در این اپلیکیشن سبب شده تا روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده شود.

ادمین اینستاگرام102

با توجه به رشد روز افزون کاربران اینستاگرام، بسیاری از افراد شروع به دیدن دوره‎های حرفه‎ای ادمین اینستاگرام برای رسیدن به مهارت لازم کردند. ادمین اینستاگرام باید پس از هر آپدیت اینستاگرام تمام تغییرات ایجاد شده در الگوریتم‎ها را مطالعه کند و سپس مطابق با آن استراتژی پیج را به گونه‎ای تغییر دهد که بیشترین بازخورد را بگیرد.

ادمین اینستاگرام 106

افزایش قیمت ادمین اینستاگرام با تحلیل حرفه‎ای آمار

ادمین اینستاگرام استراتژی پیج را مطابق با آمار و ارقامی که اینستاگرام در اختیارش قرار میدهد، تعیین میکند. هر چه ادمین اینستاگرام در تحلیل و تعیین استراتژی قوی‎تر باشد، هزینه ادمین اینستاگرام بیشتر میشود. از این رو در شرکت‎های مختلف قیمت ادمین اینستاگرام متفاوت است. قطعا ادمین اینستاگرام با رزومه قوی هزینه‎ی بیشتری را جهت انجام امور پیج شما دریافت خواهد کرد.

ادمین اینستاگرام101

هر چه تحلیل آمار ضعیف‎تر باشد استراتژی تعیین شده نیز ضعیف‎تر خواهد بود و پیج شما بازخورد کمتری را دریافت خواهد کرد.

ادمین اینستاگرام105

حداقل مدت زمان لازم برای گرفتن بازخورد

اگر قصد دارید تا ادمین اینستاگرام به امور پیج شما رسیدگی کند باید بدانید که بازخورد چشمگیر تنها پس از گذشت یک ماه مشاهده نخواهد شد. از این رو اگر بخواهید بازخورد چشمگیری را مشاهده کنید باید هزینه ادمین اینستاگرام را تا حداقل سه ماه بپردازید. پیشنهاد ما این است که این روند را تا زمانیکه میخواهید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید به طور منظم ادامه دهید. اگر هزینه ادمین اینستاگرام را تنها یک ماه بپردازید و دیگر ادامه ندهید پیج پس از مدت کوتاهی به حالت اولیه خود بازمیگردد. چراکه اینستاگرام بازخوردهای فعلی را جهت فعالیت‎های حرفه‎ای که طی این یک ماه داشتید به شما داده است و اگر دوباره این فعالیت‎ها انجام نشود اینستاگرام از انتشار پست شما خودداری میکند.

ادمین اینستاگرام104

افزایش قیمت ادمین اینستاگرام با اکسپلور رفتن پست‎ها

یکی از راه‎های خیلی مهم برای جذب فالور، اکسپلور است. اگر پست‎ها به اکسپلور راه پیدا کنند تعداد بیشتری از کاربران پست شما را خواهند دید. در این صورت این کاربران با کسب و کار شما آشنا خواهند شد و ممکن است به مشتری ثابت شما تبدیل شوند. که این موضوع خود موجب کسب درآمد شما از اینستاگرام میشود. راهیابی پست‎ها به اکسپلور دارای ترفند‎ها و دانش خاصی میباشد. هر ادمین اینستاگرامی که بتواند پست‎ها را به اکسپلور وارد کند هزینه ادمین اینستاگرام بیشتری را دریافت میکند.

ادمین اینستاگرام100

راهیابی پست به اکسپلور به کاربران شما بستگی دارد. اینکه کاربران در چند لحظه‎ی اول پس از انتشار پست چه واکنشی انجام میدهند، سبب میشود که اینستاگرام تصمیم بگیرد که پست شما را وارد اکسپلور کند یا خیر. از این رو ادمین اینستاگرام برای بردن پست‎ها به اکسپلور باید به اندازی کافی قدرت تحلیل داشته باشد تا بتواند نیاز کاربران را بسنجد و در راستای نیازهای کاربران پست و استوری منتشر کند.

ادمین اینستاگرام103

هزینه ادمین اینستاگرام

در مجموع با توجه به حجم کاری و مسئولیت بسیار بالایی که این شغل دارد، قیمت ادمین اینستاگرام میتواند به مراتب بیشتر و بیشتر شود. هر چه ادمینی که برای پیج در نظر گرفته شده است حرفه‎ای تر باشد هزینه ادمین اینستاگرام نیز افزایش می‎یابد.

اد

البته لازم به ذکر است که ممکن است قیمت ادمین اینستاگرام حرفه‎ ای خیلی بیشتر از هزینه ادمین اینستاگرام معمولی باشد اما تعداد پیجی که یک ادمین اینستاگرام معمولی میتواند قبول کند میتواند بین 4تا 6 پیج باشد اما یک ادمین اینستاگرام حرفه‎ای نهایت بتواند به طور همزمان 2 الی 3 پیج را مدیریت کند. از این رو ممکن است در میزان درآمد تفاوتی وجود نداشته باشد.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.