آشنایی کامل با بخش دایرکت در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. در این برنامه شبکه اجتماعی انواع مختلفی از قابلیت ها و ویژگی ها در اختیار کاربران قرار گرفته است. بخش دایرکت یکی از قسمت های پر کاربرد در اینستاگرام می باشد که ویژگی های مختلف ای در آن وجود دارد که قصد داریم در ادامه به آنها بپردازیم.

ادمین اینستاگرام دورکاری, رویال1

 دایرکت در لغت به معنای مستقیم می باشد. همانطور که از معنی این واژه بر می آید ادمین اینستاگرام دورکاری با استفاده از این ویژگی  و قابلیت قادر خواهد بود با شخص یا اشخاصی در اینستاگرام به شکلی مستقیم ارتباط برقرار نماید. در این برنامه شبکه اجتماعی برای آن که ادمین اینستاگرام دورکاری بتواند از قابلیت دایرکت استفاده نماید از آیکونی به شکل موشک کاغذی استفاده شده است. برای ارسال دایرکت تنها نیاز است تا این گزینه توسط کاربر لمس شده و وارد بخش دایرکت شود. شما در این بخش می توانید با شخص مورد نظرتان به شکلی مستقیم گفت و گو کنید. البته در بخش دایرکت قابلیت ها و ویژگی های دیگری نیز در اختیار ادمین اینستاگرام دورکاری قرار داده شده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

روش ها و راه های متفاوت برای ارسال پیام در دایرکت

همان‌ طور که می ‌دانید اینستاگرام یک برنامه شبکه اجتماعی می باشد که هدف اصلی آن ایجاد ارتباط بین کاربران موجود در این فضا می باشد. با توجه به این نکته در این برنامه شبکه اجتماعی انواع مختلفی از روش ها برای ارتباط برقرار کردن بین کاربران وجود خواهد داشت. با توجه به این موضوع برای ارسال پیام دایرکت کاربران اینستاگرام روش ها و راهکارهای مختلفی در اختیار خواهند داشت. یکی از این راه ها وارد شدن به حساب کاربری شخص مورد نظر و لمس گزینه پیام می باشد. با لمس این گزینه ادمین اینستاگرام دورکاری قادر خواهد بود پیام های خود را به شکلی مستقیم برای کاربر مورد نظر خود ارسال نماید. علاوه بر این شما در بخش دایرکت قادر خواهید بود فیلم، عکس و صدا را برای کاربر مورد نظر خود ارسال نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری, رویال2

ارسال متن در بخش دایرکت

با ورود ادمین اینستاگرام دورکاری به بخش دایرکت اولین قابلیتی که در اختیار وی قرار داده خواهد شد امکان ارسال متن در این بخش می باشد. در پایین صفحه بخشی برای شما در نظر گرفته شده است که با لمس کردن آن قادر خواهید بود متن مورد نظر را در آن وارد کرده و برای فرد مورد نظرتان ارسال نمایید. پس از کامل شدن متن با استفاده از گزینه ارسال، پیام شما در اختیار مخاطب مورد نظرتان قرار خواهد گرفت.

ارسال تصویر در بخش دایرکت

یکی دیگر از قابلیت های جالب توجهی که در بخش دایرکت برای کاربران در نظر گرفته شده است امکان ارسال تصاویر آنلاین می باشد. برای این کار نیاز است تا ادمین اینستاگرام دورکاری پس از وارد شدن به بخش دایرکت بر روی آیکون دوربین کلیک نماید. با این کار شما وارد بخش دوربین خواهید شد که می توانید با استفاده از آن تصویر مورد نظرتان را ثبت و برای مخاطب مورد نظر ارسال نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری, رویال3

 این قابلیت برای زمانی که نیاز است تا تصویری را برای شخصی در همان لحظه ارسال نمایید که در گالری خود ذخیره ندارید بسیار کاربردی می باشد. علاوه بر این قابلیت، در بخش دایرکت برای ادمین اینستاگرام دورکاری امکانی تعبیه شده است که با استفاده از آن می تواند تصاویر و ویدئو های موجود در گوشی همراه خود را نیز برای افراد در بخش دایرکت ارسال نماید. وجود این گونه قابلیت ها و ویژگی ها بخش دایرکت اینستاگرام را به یکی از پر کاربرد ترین بخش های این برنامه شبکه اجتماعی تبدیل کرده است. اینستاگرام امروزه یکی از بزرگترین برنامه های شبکه اجتماعی در جهان می باشد که توانسته بسیاری از نیازهای کاربران خود را مرتفع نماید.

ادمین اینستاگرام دورکاری, رویال4

ارسال پیام صوتی در بخش دایرکت

در بخش دایرکت، ادمین اینستاگرام دورکاری علاوه بر قابلیت های ذکر شده در بالا امکان ارسال پیام صوتی را نیز خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید برای کاربری در این بخش یک پیام صوتی ارسال نمایید کافیست آیکون میکروفون در پایین صفحه را لمس کرده و آن را نگه دارید. در این صورت شما قادر خواهید بود پیام صوتی موردنظرتان را برای کاربر مد نظرتان ارسال نمایید. نکته قابل توجه در رابطه با پیام صوتی آن است که با رها کردن آیکون میکروفون ضبط صدا خاتمه پیدا خواهد کرد و پیام صوتی شما برای مخاطب تان ارسال خواهد شد.

ارسال استیکر و گیف در بخش دایرکت

امروزه استفاده کردن از استیکر ها و یا تصاویر گیف در بین کاربران بسیار رایج بوده و طرفداران خاص خود را دارد. در بخش دایرکت اینستاگرام نیز این امکان برای مخاطبین در نظر گرفته شده است که قادر باشند در این بخش برای مخاطبین موردنظرشان استیکر و یا تصاویر گیف ارسال نمایند. در بخش دایرکت در پایین صفحه آیکونی به شکل استیکر در اختیار کاربران قرار داده شده است که ادمین اینستاگرام دورکاری با لمس آن قادر خواهد بود ایموجی ها و یا فایل های گیف خود را برای مخاطبین مورد نظرش ارسال نماید. بدون شک وجود این قابلیت ها و ویژگی ها سبب شده تا کاربران اینستاگرام دسترسی های آسان برای ایجاد ارتباط و ارسال پیام در این برنامه شبکه اجتماعی را دارا باشند.

ادمین اینستاگرام دورکاری, رویال5

امکان ایجاد گروه در بخش دایرکت اینستاگرام

ایجاد گروه و عضویت چندین مخاطب در آن یکی از قابلیت‌ هایی است که بسیاری از برنامه های شبکه اجتماعی از آن پشتیبانی می‌کنند. اینستاگرام نیز در بخش دایرکت این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا قادر باشند در این قسمت اقدام به تشکیل گروه و عضویت چندین مخاطب نمایند. در این بخش در کنار آیکون دوربین برای ادمین اینستاگرام دورکاری گزینه ای قرار داده شده است که با استفاده از آن قادر خواهد بود در بخش دایرکت اینستاگرام یک گروه تشکیل داده و اعضای آن را مشخص نماید. امروزه اینستاگرام توانسته با به دست آوردن بیشترین میزان کاربر به یکی از پرطرفدار ترین و البته کاربردی ترین برنامه های شبکه اجتماعی در جهان تبدیل شود. وجود قابلیت های مختلف یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این برنامه شبکه اجتماعی در بین کاربران خواهد بود.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.