حذف فالورهای فیک در اینستاگرام توسط ادمین پیج اینستاگرام

وجود فالور های فیک در یک حساب کاربری می ‌تواند یک تهدید جدی برای آن پیج به حساب آمده و سبب دریافت بازخوردهای نامناسبی باشد. با توجه به این موضوع نیاز است تا ادمین پیج اینستاگرام تمامی تلاش خود را به کار گیرد تا حساب کاربری مورد نظر را از وجود هرگونه فالور فیک پاکسازی نماید. این نوع فالورها ممکن است به صورت خودآگاه و یا ناخودآگاه در یک حساب کاربری وجود داشته باشند.

ادمین پیج اینستاگرام5

در بسیاری از مواقع ممکن است افراد با خرید فالورها انواع مختلفی از فالورهای فیک را وارده حساب کاربری تجاری خود کنند. البته توجه داشته باشید که فالورهای فیک می توانند بدون اطلاع شما نیز وارد پیجتان شوند. این اتفاق زمانی روی می دهد که شما اقدام به انجام تبلیغات کرده باشید. با توجه به آسیب هایی که توسط این نوع فالورها به یک پیج وارد می شود یکی از دغدغه‌ های مهم ادمین پیج اینستاگرام حذف و رهایی یافتن از این نوع فالورها می باشد. در ادامه قصد داریم به راهکارهایی که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن این نوع فالورها را از حساب کاربری مورد نظرتان حذف کنید خواهیم پرداخت در صورت تمایل با ما همراه باشید.

ادمین پیج اینستاگرام4

آشنایی با فالور های فیک در اینستاگرام

در صورتی که بخواهیم فالورهای فک را به بیانی ساده توضیح دهیم در واقع می توان گفت فالورهای فیک حساب های کاربری در برنامه اینستاگرام می باشند که صاحبی ندارند. این نوع پروفایل ها توسط شخص یا اشخاصی ساخته شده و تنها برای افزایش ناگهانی شمار فالورها و فروش به مشتری استفاده می شوند. در این نوع نوع حساب های کاربری هیچگونه تعاملی وجود نخواهد داشت. با توجه به این موضوع در صورتی که محتوایی توسط شما منتشر شودهیچ ‌گونه بازخوردی از این نوع حساب ها دریافت نخواهید کرد. در گذشته با توجه به اینکه یکی از معیارهای معتبر بودن یک حساب کاربری در اینستاگرام تعداد فالور های آن پیج بوده ‌است بسیاری از افراد اقدام به خرید فالور های فیک کرده و با دست خویش این نوع حساب ها را وارد پیج تجاری خود خواهند کرد.

ادمین پیج اینستاگرام3

آشنایی با مفهوم فالور روح

در صورتی که به عنوان ادمین پیج اینستاگرام در حال فعالیت باشید بدون شک با اصطلاح فالور روح روبرو شده اید. اگر در حساب کاربری شما این فالورها وجود داشته باشند هیچ گونه مزیتی برای شما نخواهند داشت. در واقع این نوع فالورها به عنوان فالورهای غیر واقعی نیز شناخته می شوند که هیچگونه تعاملی با محتواهای منتشر شده در حساب کاربری شما ایجاد نخواهند کرد.

نکته‌ای که ادمین پیج اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشد آن است که این نوع فالورها حساب‌های کاربری واقعی در اینستاگرام هستند که بنا به هر دلیلی با حساب کاربری شما تعامل ندارند. این افراد یا محتواهای منتشر شده توسط شما را دوست ندارند و یا با توجه به الگوریتم های جدیدی که در اینستاگرام به کار گرفته شده است محتواهای شما برای آنها نمایش داده نخواهد شد. با توجه به اینکه این نوع فالور ها هیچ گونه تاثیر مثبتی بر روی پیج اینستاگرام شما ندارند بهتر است که آنها را حذف کنید.

ادمین پیج اینستاگرام2

تاثیرات فالورهای فیک بر روی حساب کاربری

همانطور که گفته شد فالورهای فیک هیچگونه تعاملی با محتوای منتشر شده توسط یک حساب کاربری بر قرار نخواهند کرد و این موضوع سبب می شود تا الگوریتم های به کار گرفته در اینستاگرام تصور کنند که محتواهای منتشر شده توسط ادمین پیج اینستاگرام از جذابیت و کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و به همین دلیل است که مخاطبین شما به آنها واکنش نشان نخواهند و از منتشر کردن این نوع محتوا ها در بخش‌هایی مانند اکسپلورر خودداری می‌کنند. همین موضوع سبب خواهد شد تا حساب کاربری مورد نظر به شکلی چشمگیر افت پیدا کند.

الگوریتم های اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام باید توجه داشته باشد که امروزه اینستاگرام از الگوریتم های پیشرفته و هوشمند استفاده میکند که قادر هستند فالورهای فیک را از فالور های واقعی تشخیص دهند و به مقابله با پیج هایی که از این نوع فالورها جهت افزایش تعداد فالورهای خود استفاده می نمایند بپردازند و از انتشار محتواهای آن جلوگیری به عمل می آورند.

ادمین پیج اینستاگرام1

امکان مسدود شدن حساب کاربری

در صورتی که ادمین پیج اینستاگرام از فالور های فیک در یک حساب کاربری استفاده نماید باید ریسک امکان مسدود شدن حساب کاربری مورد نظر را بپذیرد. در بسیاری از موارد در اینستاگرام دیده شده که به دلیل داشتن فالور های فیک به شکلی نامعلوم یک حساب کاربری مسدود شده‌ است.

کاهش اعتبار با وجود فالور های فیک

ادمین پیج اینستاگرام باید توجه داشته باشد که وجود فالورهای فیک در یک حساب کاربری می تواند به میزان اعتبار آن پیج نیز آسیب وارد کند. در صورتی که فالورهای واقعی وارد چنین حساب کاربری شوند و با توجه به تعداد بالا فالورها میزان تعامل آنها با حساب کاربری کم باشد به این باور خواهند رسید که شما برای مخاطبین خود ارزش قائل نخواهید بود و از فالور های غیر واقعی استفاده کرده‌اید. امروزه با توجه به تعداد زیادی از رقبا که در این فضا در حال فعالیت هستند رفتار هوشمندانه ادمین پیج اینستاگرام می ‌توانند به شکلی موثر بر روی افزایش میزان بازخورد یک پیج تاثیرگذار باشد.

چرا باید فالور های فیک را حذف کنیم

همانطور که گفته شد الگوریتم های بکار گرفته شده در برنامه اینستاگرام بسیار هوشمند هستند و امکان شناسایی فالور های فیک را دارا می باشند و از رشد پیجی که از فالورهای فیک استفاده می نماید جلوگیری به عمل خواهد آورد. این موضوع سبب می‌شود تا ادمین اینستاگرام مجبور باشد تا برای رشد و پیشرفت یک پیج فالورهای فیک موجود در آن را حذف نماید. همچنین این کار سبب خواهد شد تا به میزان زیادی باز خورده پیج و میزان تعاملات یک حساب کاربری با مخاطبین خود افزایش پیدا کند. در صورتی که قصد دارید به شکلی موثر اقدام به جذب فالورهای واقعی نمایید باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا محتواهای منتشر شده توسط شما در بخش اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شود. این کار بهترین روش برای دیده شدن محتوای منتشر شده و جذب فالور های واقعی برای یک حساب کاربری می باشد که در اختیار ادمین پیج اینستاگرام قرار داده شده است.

برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام از مقاله قبل دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.