نحوه تغییر محتوای اکسپلور توسط ادمین اینستاگرام

در اینستاگرام بخش های مختلفی وجود دارد که در هر کدام از آنها محتوای گوناگونی در اختیار مخاطبان و کاربران قرار داده خواهد شد. بخش اکسپلور یکی از هیجان انگیز ترین بخش های موجود در این برنامه می باشد. در زمان ورود کاربر به این بخش انواع مختلفی از محتوا ها در قالب پست به وی نمایش داده خواهد شد.

ادمین اینستاگرام, رویال1

همانطور که می ‌دانید اینستاگرام از هوش مصنوعی برای نمایش محتوا و در اختیار گذاشتن آنها برای کاربران خود استفاده می کند. این هوش مصنوعی رفتار هر یک از کاربران را که به عنوان ادمین اینستاگرام در حال فعالیت می باشند را مورد بررسی و بازبینی قرار خواهد داد. سپس با توجه به علایق کاربر نسبت به محتوا های منتشر شده در اینستاگرام اقدام به نمایش محتوا های پیشنهادی در بخش اکسپلور خواهد کرد.

 بدون شک برای ادمین اینستاگرام مشاهده محتواهای مورد علایق خود در بخش اکسپلور بسیار خوشایند خواهد بود. اما گاها ممکن است قصد داشته باشید تا محتوا های دیگری در این بخش به شما نمایش داده شود. در ادامه قصد داریم به راهکارهایی برای تغییر محتوای نمایش داده شده در بخش اکسپلور اینستاگرام بپردازیم. در صورت تمایل انتخاب با ما همراه باشید.

ادمین اینستاگرام, رویال2

پایه و اساس محتوا های موجود در بخش اکسپلور

همانطور که قبلاً نیز گفته شد اینستاگرام از الگوریتم های مختلفی برای بررسی رفتار کاربران خود استفاده خواهد کرد. با استفاده از این الگوریتم ها اینستاگرام قادر خواهد بود علایق کاربران خود به موضوعی را پیدا کرده و در بخش اکسپلور اقدام به نمایش محتوا های متشابه ای نماید. این هوش مصنوعی به کار گرفته شده در برنامه شبکه اجتماعی اینستاگرام به اندازه توانمند است که قادر خواهد بود تمامی عملکرد شما را به شکلی کامل زیر نظر داشته باشد.

 با توجه به این موضوع هر موردی که در بخش جستجوی این نرم‌ افزار بیشتر مورد جستجو قرار گیرد در بخش اکسپلور نیز به کاربر بیشتر نمایش داده خواهد شد. علاوه بر بخش جستجو، کاربران ری اکشن هایی که با دیدن پست ها در این برنامه نشان می دهند نیز در واقع علایق خود را در اختیار الگوریتم های موجود در اینستاگرام خواهند گذاشت. این فعالیت ها می تواند لایک کردن و یا کامنت گذاشتن برای پست های متفاوتی باشد. با توجه به این موضوع ادمین اینستاگرام همواره باید مطالب و موضوعات مرتبط با یک پیج کاری را لایک کرده و برای آنها کامل بگذارد. علاوه بر این الگوریتم های اینستاگرام پست هایی که از طرف شما برای دیگران ارسال می شوند را نیز مورد بررسی قرار خواهند داد و با توجه به آن ها نیز تصمیم می گیرند که ادمین اینستاگرام به چه زمینه هایی علاقه مند می باشد.

ادمین اینستاگرام, رویال3

بررسی فالووینگ ها

اینستاگرام برای نمایش محتوا در بخش اکسپلور پا را فراتر گذاشته و افرادی که شما آنها را فالو کرده اید را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد. با توجه به این بررسی ها، الگوریتم های موجود در این برنامه شبکه اجتماعی قادر خواهند بود با میزان علاقه شما به موضوعات مختلف بیشتر آگاه شود. پس ادمین اینستاگرام باید برای افزایش میزان بازخورد حتما پیج هایی که در زمینه مشابه در حال فعالیت می باشند را فالو کرده باشد.

بررسی منطقه جغرافیایی

یکی از قابلیت هایی که اینستاگرام برای کاربران خود در نظر گرفته است امکان اشتراک گذاری منطقه جغرافیایی در این برنامه شبکه اجتماعی می باشد. ادمین اینستاگرام با در اختیار گذاشتن منطقه فعالیت خود، این امکان را ایجاد می کند تا کاربران و مخاطبین نزدیک به محل فعالیت خود را جذب نماید. الگوریتم های موجود در اینستاگرام این امکان را دارند تا منطقه جغرافیایی شما را مورد بررسی قرار داده و با توجه به آن در بخش اکسپلور محتواهایی که دارای موقعیت مکانی یکسانی هستند را برای شما به نمایش در آورند. این کار می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح از خدمات اطرافتان دست پیدا نمایید.

روش های تغییر محتوا در بخش اکسپلور

در بالا به چندین مورد که اینستاگرام با بررسی و بازبینی آنها اقدام به نمایش محتوای موجود در بخش اکسپلور کاربران خود می کند پرداخته شد. با توجه به اطلاعات داده شده و انجام هر کدام از آنها، ادمین اینستاگرام قادر خواهد بود تا حدود زیادی بخش اکسپلور یک حساب کاربری در اینستاگرام را تغییر دهد. در ادامه قصد داریم به راه کارهای دیگری که می تواند به شما برای تغییر محتوای موجود در اکسپلور کمک کند بپردازیم.

ادمین اینستاگرام, رویال4

استفاده از قابلیت See fewer post like this

امروزه اینستاگرام انواع مختلفی از قابلیت ها و ویژگی ها را در اختیار کاربران خود قرار داده است که با استفاده از آن ها ادمین اینستاگرام می تواند به بهترین شکل ممکن در این برنامه شبکه اجتماعی به فعالیت بپردازد. در صورتی که در بخش اکسپلورر محتوایی برای شما نمایش داده می شود که از نظر شما جالب نبوده و با علایق شما همخوانی ندارد می توانید با لمس آیکون سه نقطه در بالای تصویر پست ،گزینه See fewer post like this را انتخاب کنید.

 با این کار ادمین اینستاگرام به الگوریتم های موجود در اینستاگرام این پیام را ارسال خواهد کرد که این پست و پست های مشابه آن را جذاب ندانسته و به آنها علاقه ‌ای ندارد. با گذشت زمان و بررسی‌ های هوش مصنوعی موجود در این برنامه شبکه اجتماعی اینگونه پست ها در بخش اکسپلور یک حساب کاربری نمایش داده نخواهد شد.

ادمین اینستاگرام, رویال5

استفاده از گزینه Not interested

یکی دیگر از قابلیت هایی که در اختیار کاربران قرار داده شده است استفاده از روش Not interested می باشد. در صورتی که در بخش اکسپلور یک حساب کاربری محتواهای نامرتبط و ناخوشایند نمایش داده می شود کاربران می توانند با انتخاب گزینه ها Not interested به هوش مصنوعی موجود در اینستاگرام بفهمانند که به دیدن چنین محتوایی در بخش اکسپلور علاقه‌ ای ندارند.

 در صورت استفاده از این گزینه رفت رفته محتواهای نمایش داده شده در بخش اکسپلور اینستاگرام پاکسازی خواهد شد. تفاوت این روش با روش بالایی آن است که با انتخاب این گزینه شما اعلام می‌کنید که به هیچ عنوان علاقه ای به دیدن چنین پست هایی در بخش اکسپلور یک حساب کاربری نخواهید داشت و هوش مصنوعی نیز چنین محتوا هایی را به کاربر نمایش نخواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر از مقاله ادمین اینستاگرام و نحوه کسب درآمد از این برنامه شبکه اجتماعی، دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.