نحوه تعریف استراتژی توسط ادمین اینستاگرام دورکاری

در مقاله قبل درباره تعریف استراتژی پیج اینستاگرام توضیح دادیم. در این مقاله می‌خواهیم به ادامه این مبحث بسیار مهم بپردازیم.

ادمین اینستاگرام دورکاری 3

نحوه پیدا کردن پیج رقبای قوی توسط ادمین اینستاگرام دورکاری

پس از اینکه مخاطبان هدف خود را پیدا کردید و هشتگهای مورد نظر را در حوزه کاری خود استخراج کردید، نوبت به بررسی رقبا میرسد. شما باید بتوانید رقبای قدرتمند خود را در اینستاگرام بیابید. برای این کار می‌توانید هشتگ اصلی کسب و کار خود را سرچ کنید و از بخش TOP پیج هایی که در این مورد پست منتشر کرده اند را بررسی نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری 11

برای اطلاع از قیمت ادمین اینستاگرام دورکاری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از پیچ ها را که دارای عملکرد بسیار عالی و محتوایی جذاب است را انتخاب کنید. البته ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کارها را به ادمین اینستاگرام دورکاری بسپارید تا به صورت حرفه‌ای تر تحلیل رقبا انجام شود. پس از انتخاب یکی از پیج های رقبا وارد پیج شده و تمام پست های آن پیج را به همراه هایلایت ها و استوری ها بررسی نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری 10

اگر پیج بسیار موفق عمل می کند سعی کنید از آن ایده های خوب بگیرید. سپس رقیب خود را فالو کرده و از بخش پیشنهادات اینستاگرام رقبای دیگر خود را پیدا کنید. در این قسمت می توانید وارد هر کدام از پروفایل هایی که اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهد بشوید و تمام پست ها، استوری ها و نحوه استفاده از هشتگ های آن پیجها را بررسی نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری1

بررسی رقبا می تواند به شما دیده بسیار بهتر و واضح تری از نحوه چیدن استراتژی پیج بدهد. شما میتوانید خطاهای پیج رقبا را در پیج خود رفع نمایید.

تعیین سبک مخاطبان توسط ادمین اینستاگرام دورکاری

از ادمین اینستاگرام دورکاری خود بخواهید تا سبک مخاطبان شما را تشخیص دهد. اینکه بدانید مخاطبان شما دارای چه علاقه‌مندی هایی هستند و از چه سبک طراحی و محتوایی خوششان می‌آید می‌تواند جهشی عظیم در فروش محصولات و یا خدمات شما ایجاد نماید. از مسائل بسیار مهمی که در این زمینه به شما کمک می‌کند این است که یک دید بسیار جامعه نسبت به مخاطبان خود داشته باشید.

ادمین اینستاگرام دورکاری 2

البته می توانید برای تعیین سبک مخاطبان پیجتان از پیج های رقیب نیز ایده بگیرید. به عنوان مثال وارد پیج رقیب خود شده و لحن گویش پست ها و گرافیک استوری ها را بررسی کنید.

حتی نحوه نوشتن کپشن را نیز بررسی کنید. در این صورت شما به راحتی می توانید مخاطبان خود را تعیین و مطابق با علایق آنها تولید محتوا انجام بدهید.

تاثیر تولید محتوا مناسب در پیشرفت پیج اینستاگرام

اگر تولید محتوا مطابق با علایق مخاطبان شما باشد پیج شما به سرعت پیشرفت خواهد کرد. چراکه میزان ذخیره، لایک، ارسال و کامنت ها به میزان مطلوبی افزایش پیدا خواهد کرد.

ادمین اینستاگرام دورکاری 7

حتی اگر اکنون دارای یک کسب و کار هستید سعی کنید برای پیج خود از ادمین اینستاگرام دورکاری استفاده نمایید تا ادمین تمام این جزئیات را به صورت کاملا حرفه‌ای بر روی پیج شما اعمال نماید.

ادمین اینستاگرام دورکاری 5

زمانیکه شما سبک مخاطبان خود را تعیین کنید سبک پست و استوری و هایلایت ها نیز مشخص خواهد شد در نتیجه دارای یک برنامه هفتگی خواهید بود.

ادمین اینستاگرام دورکاری 8

تاثیر آپدیت مداوم استراتژی در پیشرفت پیج اینستاگرام

لازم به ذکر است که مدام باید این ویژگی ها را آپدیت نمایید و استراتژی جدید تعریف نمایید. به عنوان مثال پس از پایان یک هفته مجدداً موارد ذکر شده در این مقاله و مقاله قبل را بررسی نمایید. سپس یک استراتژی جدید مطابق با دیتا های جدید بنویسید. چنین کاری باعث می‌شود که پیج شما به صورت مرتب روند صعودی و پیشرفت داشته باشد.

ادمین اینستاگرام دورکاری 6

همچنین ادمین اینستاگرام دورکاری میتواند از راه‌های مختلف جذب فالور به پیشرفت پیج شما کمک کند. یکی از مهمترین راه های جذب فالور از طریق همان پست و استوری است که از طریق پیج شما برای مخاطبان اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود. اما راه های بسیار زیاد دیگری است که کمک می کند تا شما افزایش فالور بیشتری داشته باشید. در مقاله بعد با ما همراه باشید تا با راه های مختلف افزایش فالور بیشتر آشنا شوید.

برای مطالعه ی نحوه چیدن استراتژی اینستاگرام و تاثیر آن در قیمت ادمین اینستاگرام از مقاله ی قبل دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.