نحوه تحلیل بخش Insights توسط ادمین اینستاگرام

یکی از مهمترین قسمت های اینستاگرام که موجب شده تا ادمین اینستاگرام بتواند مطابق با آن تحلیل های لازم را انجام دهد بخش Insights  می باشد. در این بخش اینستاگرام به شما آمار بسیار مفیدی در مورد پیج تان به شما می دهد. اگر شما می خواهید ادمین اینستاگرام حرفه ای باشید باید آگاهی کامل نسبت به این بخش داشته باشید.

ادمین اینستاگرام 1300

در این بخش اینستاگرام معمولاً به صورت هفتگی اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهد زمانی که روی دکمه Insights کلیک نمایید اول از همه در قسمت بالا یک خبر از هفته پیش به شما نشان می دهد. به عنوان مثال نشان می دهد که شما چه تعداد فالوور جذب کرده اید.

 سپس در پایین تر سه گزینه وجود دارد که این گزینه ها آمار بسیار خوبی به ادمین اینستاگرام میدهد تا پیج خود را تحلیل نماید.

برای دریافت هزینه ادمین اینستاگرام دورکاری با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

ادمین اینستاگرام 1302

Account reached

در این قسمت آمار خود اکانت را می توانید دریافت کنید به عنوان مثال چه تعداد پروفایل ویزیت، چه تعداد کلیک روی وب سایت و … داشته‌اید. در این قسمت حتی میتوانید تعداد افرادی که روی دکمه تماس کلیک کرده اند و یا پروفایل ویزیت داشته اند را مشاهده نمایید.

ادمین اینستاگرام 1306

Content interactions

در این بخش می توانید بازخورد کاربران نسبت به محتوای خود را مشاهده کنید. این که چند نفر کامنت گذاشته اند ویا چند نفر لایک و ذخیره کرده اند.

 همانطور که مدانید این قسمت بسیار مهم است چرا که مطابق با این آمار می توانید متوجه شوید که کدام پست شما بیشترین بازخورد را داشته و مطابق با آن پست های مشابه تولید کنید.

اگر در این قسمت بازخورد بسیار خوبی مشاهده نمی کنید حتماً باید روش خود را عوض کنید و محتوای مناسبتری تولید نمایید به طور کلی چیزی که موجب پیشرفت پیج شما می شود تولید محتوای متنی و ویدئویی مناسب می باشد. که با بررسی این قسمت می توانید به نتایج خوبی برسید.

حتماً باید درصد شما در این قسمت نسبت به هفته قبل مثبت باشد این درصد ها مطابق با هفته پیش سنجیده خواهد شد اگر درصد شما منفی باشد نشان دهنده این است که پیج شما نسبت به هفته ی گذشته افت کرده است. پس نسبت به تولید محتوا وسواس بیشتری به خرج دهید.

ادمین اینستاگرام 1304

 

Total followers

در این قسمت آمار دنبال کنندگان را به شما نمایش می دهد نشان می دهد که چند درصد افزایش فالوور نسبت به هفته قبل داشته‌اید.

یکی از جدیدترین قابلیت های اینستاگرام داشتن بازه زمانی مختلف برای نمایش آمار می باشد پیش ترتنها می توانستید آمار هفت روز را دربخش Insights  مشاهده نمایید اما هم اکنون میتوانید آمار ۳۰ روز گذشته را نیز بررسی کنید.

ادمین اینستاگرام 1303

Content you shared

این بخش اطلاعات بسیار مفیدی در مورد پست، استوری، ویدیو ها و ای جی تی وی به شما می دهد. در این بخش گزینه های مختلفی بر اساس تعداد فالو، تعداد لایک و… را نشان می دهد و اگر بر اساس هر یک از گزینه ها پست ها را مرتب سازی کنید پست هایی که بهترین آمار را داشتند به ترتیب به شما نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال اگر شما Follows را انتخاب کنید تعداد پست هایی که بیشترین فالوور را برای شما جذب کرده اند به ترتیب به شما نمایش داده خواهد شد. برای استوری ها هم به همین صورت است.

 دقت کنید که تحلیل پستها تا دو سال و تحلیل استوری‌ها تا دو هفته قبل امکان پذیر میباشد.

ادمین اینستاگرام 1305

 

Impressions

در این قسمت تعداد بازدید ها را به شما نشان می‌دهد.نحوه شمارش به این صورت است که،  هر کسی که وارد پیج شما شده است به طور کلی چند تا پست را بازدید کرده است. در این قسمت تعداد بازدیدها ملاک است. ممکن است است یک نفر صد بار از یک پست شما بازدید کند پس کل صد بار در این بخش محاسبه می‌شود.

 Account activity

در این بخش میتوانید تعداد افرادی که پروفایل شما را بازدید و یا روی وب‌سایت شما کلیک کرده‌اند را مشاهده نمایید علاوه بر آن میتوانید افرادی که روی دکمه ایمیل و کال کلیک کرده اند را مشاهده نمایید.

برای اطلاع از نکاتی مهم برای برقراری امنیت که باید ادمین پیج اینستاگرام بداند کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.