تاثیر طراحی سایت آژانس مسافرتی در میزان فروش

همانطور که می دانید آژانس مسافرتی برای جذب مشتری نیاز به ویترینی دارد تا خدمات خود را در آن به نمایش بگذارد. امروزه بهترین ویترین برای ارائه خدمات، طراحی سایت آژانس مسافرتی است. لازم به ذکر است که تنها طراحی سایت در میزان فروش موثر نمی باشد. مسئله مهم تر آپدیت بودن سایت و محتوای آن است. بسیاری از شرکت ها اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی کرده اما پس از طراحی، مطالب و محتوای سایت را آپدیت نکرده اند. که این خود موجب شده تا از طریق سایت فروش نداشته باشند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

اگر میخواهید به صورت حرفه ای در میان رقیبان خود فعالیت داشته باشید باید پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی اقدام به گذاشتن محتوای مفید برای کاربران کنید.

ضرورت آپدیت کردن پکیج تورها

همیشه پکیج های سایت را آپدیت نمایید هرچند که این کار در ایران با تغییر قیمت دلار، یورو و… بسیار سخت است اما سعی کنید یک نیرو برای آپدیت سایت خود داشته باشید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه ساخت صفحه درباره ما در طراحی سایت آژانس مسافرتی

پیش از هر چیزی یک صفحه درباره ما بسیار قوی داشته باشید. سعی کنید در این صفحه اطلاعات کارشناسان فروش به همراه عکس، شماره تماس، شماره داخلی، آی دی تلگرام و واتساپ قرار داده شود. عکس مدیرعامل، مدیر شرکت و تمام کارشناسان مهم نیز در سایت قرار داده شود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی3

در این صورت زمانیکه یک کاربر وارد سایت می شود ابتدا با کل کارکنان شرکت آشنایی پیدا می کند و اگر نیاز به تماس مستقیم با کارشناس فروشی را داشته باشد به راحتی میتواند داخلی کارشناس فروش را از سایت استخراج نماید.

تا حد امکان سعی کنید در بخش گواهی‌نامه‌ها، مدارک با ارزش کارکنان را آپلود نمایید. این موضوع خود باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی5

چگونگی ایجاد دسته بندی در طراحی سایت آژانس مسافرتی

یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت آژانس مسافرتی نحوه انتخاب دسته بندی ها است. طراحی سایت باید به گونه ای انجام شود که کاربران به راحتی بتوانند به تمام بخش های سایت دسترسی داشته باشند. وجود پیچیدگی در زیر منو ها و منو ها موجب آزار و اذیت کاربران خواهد شد. اگر وب سایت شما دارای مگامنو نباشد و تعداد تور ها زیاد باشد امکان به هم ریختگی در منو بسیار زیاد است. که این موضوع سبب شده تا کاربران سایت شما را بسته و سایت رقیب را باز کنند.

سعی کنید پکیج بندی ها را به کمک یک کارشناس فروش انجام دهید. پکیج بندی باید جوری انجام شود که کاربر بیشتر از سه مرحله کلیک نکند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی7

به عنوان مثال فرض کنید شما اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی کرده‌اید و پکیج ها را به  این صورت چیده اید: در صفحه اصلی برای تور ایرانگردی یک لینک قرار داده اید. سپس داخل صفحه تور ایرانگردی پکیج هایی را قرار داده اید که هر کدام به صفحه مربوط به خودشان لینک می شوند. پکیج‌ها شامل تور شمال، تور جنوب، تور شرق و تور غرب می باشند. سپس داخل هر کدام از این پکیج ها، تور شهر های مربوط به آن منطقه قرار داده شده است. به عنوان مثال فرض میکنیم که کاربر وارد پکیج تور شمال شده است. پکیج تور شمال شامل پکیج های تور رشت، تور مازندران و تور گرگان است. سپس داخل هر یک از این سه پکیج چندین تور مختلف وجود دارد که تور ها در بازه زمانی، هتل و … با یکدیگر تفاوت داردند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی8

همانطور که مشاهده می کنید کاربر مجبور است برای دسترسی به تور رشت چهار بار کلیک کند. بار اول کلیک کرده و وارد صفحه تور ایرانگردی می شود. بار دوم وارد صفحه تور شمال شده است و بار سوم کلیک کرده تا وارد تور رشت شود و بار چهارم روی پکیج مختلف رشت کلیک کرده تا بتواند جزئیات تور را مشاهده کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی6

اگر چیدمان سایت شما بیشتر از سه مرحله داشته باشد کاربر خسته شده و سایت شما را بسته و  از سایت رقیبان بازدید می کند.

در مقاله بعد به چگونگی ایجاد دسته بندی در طراحی سایت آژانس مسافرتی می پردازیم. برای طراحی سایت آژانس مسافرتی میتوانید با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.