آشنایی با بک لینک در طراحی سایت پزشکی

با توجه به میزان استفاده از اینترنت و حضور کاربران در فضای وب رقابت شدیدی بین صاحبان سایت ها و وب مستران برای کسب رتبه های بالاتر در لیست موتورهای جستجو و بخصوص گوگل شکل گرفته است. برای آن که سایت مورد نظرشان از رتبه بهتری برخوردار باشد از انواع مختلفی از راه کارها در این زمینه استفاده می کنند و با استفاده از بررسی نتایج بهترین مسیر را انتخاب کرده و به شکلی حرفه ای برروی آن کار می کنند. تمامی این اقدامات در مسیر بهینه سازی سئو سایت ها انجام می پذیرد.

طراحی سایت پزشکی4

استفاده از بک لینک در زمان طراحی سایت پزشکی یکی از روش هایی می باشد که می توانید با استفاده از آن سئو سایت مورد نظرتان را بهبود بخشید و از رتبه بهتری در لیست نمایش موتورهای جستجو برخوردار شوید. استفاده از بک لینک ها به شما کمک خواهد کرد تا میزان ترافیک ورودی به سایت مورد نظرتان را تا حدود زیادی افزایش دهید. این موضوع سبب خواهد شد تا از رتبه بهتری در لیست رتبه بندی موتورهای جستجو نیز برخوردار شوید. در صورتی که قصد دارید با استفاده از این روش و با استفاده از لینک سازی بازخوردهای سایت خود را افزایش دهید در ادامه با ما همره باشید.

طراحی سایت پزشکی3

آشنایی با مفهوم بک لینک؟

این مفهوم در زمان طراحی سایت پزشکی اشاره به لینک هایی دارد که توسط یک سایت به سایت دیگر برقرار می شود. این اتفاق زمانی رخ خواهد داد که یک سایت آدرس سایت شما را به شکلی در اختیار کاربران خود قرار دهد که امکان کلیک کردن برروی آن وجود داشته باشد. به کار گیری تخصصی از بک لینک ها می تواند به شکلی موثر برروی میزان بازخورد سایت مورد نظر شما تاثیر داشته باشد. این لینک ها می توانند در قالب تصویر و یا متن هایی باشند که به سایت شما لینک شده اند.

انواع مختلفی از بک لینک ها

انواع مختلفی از روش های لینک سازی وجود دارد که در ادامه قصد داریم به برخی از آنها اشاره کنیم. در صورتی که قصد دارید در زمان طراحی سایت پزشکی برای بهبود میزان سطح سئو سایت مورد نظرتان از این روش استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی سایت پزشکی2

لینک سازی داخلی یا internal links

این عبارت برای لینک هایی استفاده می شود که به یکی از صفحات داخلی یک سایت داده می شود. به عبارت دیگر اگر یک صفحه از یک سایت به یکی دیگر از صفحات همان سایت لینک داده شود در واقع از لینک داخلی استفاده کرده اید. توجه داشته باشید که استفاده از این نوع لینک ها نیاز به دانش و تخصص کافی دارد که در زمان طراحی سایت پزشکی باید به آن توجه داشته باشید.

لینک سازی خارجی یا External links

زمانی که یک لینک از یک سایت به یکی از صفحات سایت مورد نظر شما داده شود لینک سازی خارجی گفته می شود. در صورتی که از این نوع لینک سازی در سایتهای معتبر استفاده نمایید بدون شک سبب افزایش اعتبار و ارزش سایت مورد نظرتان خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش لینک سازی در زمان طراحی سایت پزشکی باید بسیار هوشمندانه انجام پذیرد زیرا ممکن است در صورت استفاده نابجا از آن سبب کاهش بازخوردها و وارد آمدن آسیب به سایت مورد نظرتان شود. این نوع لینک سازی به دو دسته بک لینک هایی با قابلیت follow و یا nofollow تقسیم میشوند.

طراحی سایت پزشکی1

لینک فالو

به تمامی لینک هایی گفته می شود که به شکلی پیش فرض از قابلیت فالو برخوردار هستند. منظور از این نوع لینک ها آن است که به ربات های موتورهای جستجو اجازه داده خواهد شد تا مقصد آن لینک را دنبال کنند و در صورت معتبر بودن، رتبه سایت مقصد را افزایش دهند. البته ممکن است در این روش رتبه سایت مقصد کاهش پیدا کند. پس در زمان طراحی سایت پزشکی در صورت استفاده از این نوع بک لینک ها توجه کافی را لحاظ نمایید.

لینک های نوفالو

در صورتی که در یک سایت از بک لینک هایی با ویژگی نوفالو استفاده نمایید این بدین معناست که به ربات های فعال در موتورهای جستجو اجازه نمی دهید تا لینک مورد نظر را دنبال و ارزشیابی نماید. توجه داشته باشید در صورت استفاده از این نوع لینک ها هیچ گونه ارزش و اعتباری به سایت مقصد اضافه و یا کاسته نخواهد شد. برای آن که لینک های مورد نظرتان را به نوفالو تبدیل کنید روش های مختلفی وجود دارد. پیشنهاد می شود در صورت استفاده از بک لینک از ویژگی nofollow استفاده نمایید.

طراحی سایت پزشکی5

مزایای استفاده درست از بک لینک در افزایش سئو

همانطور که در ابتدای بحث گفته شد در زمان طراحی سایت پزشکی قادر هستید برای افزایش و ارتقا سطح سئو خود از لینک هایی در سایت خود و یا دیگر سایت ها استفاده نمایید که به آنها بک لینک گفته می شود. استفاده از این نوع روش ها می تواند به افزایش میزان بازخوردها و در نتیجه دریافت نتیجه های کمک کند. یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا رتبه خود را در لیست رتبه بندی گوگل ارتقا دهید افزایش چشمگیر ترافیک ورودی سایت مورد نظرتان می باشد. شما قادر خواهید بود با استفاده درست و حساب شده از بک لینک ها در زمان کوتاهی به مقصود مورد نظرتان دست پیدا کنید.

افزایش اعتبار سایت

بدون شک استفاده از بک لینک های با کیفیت و موثر می تواند در افزایش اعتبار سایت شما در زمان طراحی سایت پزشکی به شکلی چشمگیر اثر بگذارد و میزان بازدهی سایتتان را بهبود بخشد. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش می تواند به ضرر شما باشد در صورتی که از بک لینک های نامرتبط و نامناسب استفاده نمایید. در صورتی که این موضوع برای موتورهای جستجو محرز شود موجب جریمه شدن سایت شما خواهد شد. نکته ای که باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد میزان اعتبار سایتی است که در آن قصد دارید تا لینک سایت خود را در آن قرار دهید. در صورتی که سایت مورد نظر از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار نیست از ایجاد لینک به آن خودداری کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.