آشنایی با بهترین افزونه‎های بهینه‎سازی تصاویر در طراحی سایت آژانس مسافرتی

امروزه از سیستم مدیریت محتوا وردپرس برای طراحی انواع مختلفی از سایت‎ها استفاده می‎شود. وجود انواع مختلفی از افزونه‎ها و همچنین امنیت بالا و سرعت زیاد و بسیاری از قابلیت‎های منحصربفردی که در این نوع سیستم مدیریت محتوا وجود دارد سبب شده تا طراحان زیادی برای طراحی سایت آژانس هواپیمایی از آن استفاده نمایند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی5

در زمان انتشار یک سایت یکی از ویژگی‎های مهمی که باید آن سایت دارا باشد سرعت بارگزاری بالا می‎باشد. در صورتی که این نکته در سایتی رعایت نشود بدون شک بسیاری از مخاطبان خود را از دست خواهد داد. با توجه به میزان اهمیت سرعت بارگزاری انواع مختلفی از راه کارها و ابزارها در سیستم مدیریت محتوا وردپرس در اختیار طراحان قرار داده شده است که می‎توانند در زمان طراحی از آنها استفاده نمایند.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

افزونه‎های بهینه‎ساز و فشرده‎ساز از ابزارهای کاربردی در این سیستم می‎باشند که به شکلی تخصصی به شما کمک خواهند کرد تا به بهترین شکل ممکن سایت مورد نظرتان را بهینه کنید و با بالاترین سرعت بارگزاری ممکن در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. یکی از عوامل موثر در سرعت سایت تصاویر بارگزاری شده در آن می‎باشد. بدون شک حجم این تصاویر می‎توانند به شکلی موثر برروی سرعت سایت مورد نظرتان تاثیر داشته باشند. با توجه به این موضوع در صورتی که از این تصاویر به شکلی بهینه و فشرده استفاده نمایید می‎توانید تا حدود زیادی سبب افزایش سرعت بارگزاری شوید. برای بهینه‎سازی و فشرده‎سازی تصاویر در سیستم مدیریت محتوا وردپرس انواع مختلفی از افزونه‎ها توسط گروه‎های طراحی مختلفی ارائه شده است که در ادامه قصد داریم تا بهترین آنها را معرفی و ویژگی‎های موجود در آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که قصد دارید اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی کنید پیشنهاد می‎کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی3

افزونه wp Smushit

افزونه wp Smushit یکی از برنامه‎هایی می‎باشد که برای بهینه‎سازی و فشرده کردن تصاویر به دو صورت رایگان و پولی ارائه شده است. بدون شک این برنامه یکی از بهترین افزونه‎ها می‎باشد که توانسته در چندین دوره جایزه  Plugin Madness را به خود اختصاص دهد. علاوه‎بر این بیش از یک میلیون کاربر به شکلی فعال از این افزونه برای بهینه‎سازی تصاویر خود استفاده کرده‎اند. بدون شک در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی wp Smushit می‎تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. نکته جالب توجه در رابطه با این افزونه کاربردی آن است که به زبان فارسی نیز ارائه شده است و کاربران فارسی زبان می‎توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

داشتن رابط کاربری ساده و آسان سبب شده تا استفاده کردن از این افزونه بسیار لذت بخش بوده و در زمان استفاده از آن با مشکلی روبرو نشوید. در صورتی که برای بهینه‎سازی تصاویر سایت مورد نظرتان از این افزونه استفاده نمایید قادر خواهید بود اطلاعاتی در رابطه با تصاویر و فضای آزاد شده بعد از فشرده‎سازی آنه را مشاهده نمایید. در wp Smushit این قابلیت وجود دارد تا تعداد زیادی تصویر را به شکلی یک جا فشرده‎سازی کرد. این قابلیت برای کسانی که تا به حال تصاویر سایت خود را بهینه نکرده‎اند و سایت مورد نظرشان دچار افت سرعت شده است می‎تواند بسیار کاربردی باشد. همانطور که گفته شد این افزونه به دو صورت رایگان و پولی در اختیار طراحان قرار داده شده است که با توجه به نیازتان می‎توانید از هر کدام از نسخه‎های ارائه شده آن استفاده نمایید. بدون شک افزونه wp Smushit در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی می‎تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی2

افزونه EWWW Image Optimizer

افزونه EWWW Image Optimizer یکی دیگر از افزونه‎های کاربردی در فشرده‎سازی و بهینه‎سازی تصاویر در وردپرس می‎باشد که به دو صورت پولی و رایگان ارائه شده است و افراد می‎توانند با توجه به نیازشان هرکدام از آنها را انتخاب کنند و مورد استفاده قرار دهند. نکته قابل توجه در رابطه با این افزونه آن است که در زمان بهینه‎سازی تصاویر آنها را رمز گذاری نیز می‎کند. بدون شک قابلیت‎های منحصربفردی که در این افزونه قرار داده شده است آن را به یکی از بهترین افزونه‎ها در این زمینه تبدیل کرده است.

نکته قابل توجه در رابطه با افزونه EWWW Image Optimizer عدم محدودیت در حجم تصاویر بهینه شده است. یعنی شما تصاویری با حجم بالا را نیز می‎توانید با استفاده از این افزونه فشرده‎سازی و بهینه کنید. نکته جالب توجه در زمان استفاده از این افزونه عدم افت تصاویر فشرده شده می‎باشد. از افزونه EWWW Image Optimizer می‎توانید در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی استفاده نمایید و حتی تصاویر قدیمی موجود در سایت را نیز با استفاده از آن فشرده و بهینه کنید. در کنار تمامی مزیت‎هایی که در این افزونه وجود دارد معایبی نیز موجود است که یکی از آنها انجام فرآیند بهینه‎سازی برروی سرور شما است به جای استفاده از سرورهای مخصوص افزونه.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

افزونه Imagify

افزونه Imagify یکی از بهترین برنامه‎های بهینه‎سازی تصاویر می‎باشد که در بیش از 300 هزار مورد از آن استفاده شده است. در این افزونه انواع مختلفی از قابلیت‎ها برای طراحان در نظر گرفته شده است که می‎توانند از آنها در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی استفاده نمایند و تمامی تصاویر موجود در آن را در کمترین زمان ممکن فشرده کنند. در این افزونه می‎توانید فرمت تصاویر استفاده شده در سایت مورد نظرتان را به فرمت webP تغییر دهید. در این افزونه که از آن می‎توانید در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی استفاده نمایید سه سطح مختلف از بهینه‎سازی قرار داده شده است که با توجه به نیازتان می‎توانید از هرکدام از آنها استفاده نمایید.

سطح normal : این سطح به شما کمک می‎کند تا بدون افت کیفیت تصاویر آنها را بهینه‎سازی کنید و مورد استفاده قرار دهید.

سطح Aggressive: در این سطح تصاویر تا حدود زیادی فشرده خواهند شد و حجم آنها به میزان قابل توجهی کاسته می‏‎شود. در این سطح در تصاویر کمی افت کیفیت بیشتر از سطح normal  می‎باشد اما زیاد مشهود نیست.

سطح Ultra: در این سطح قوی‎ترین متد فشرده‎سازی که می‎توان از آنها در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی استفاده کرد در نظر گرفته شده است. در این بخش از الگوریتم‎هایی استفاده خواهد شد که بدون شک اعمال آنها برروی تصاویر سبب افت مشهود کیفیت تصاویر می‎شود.

در مقاله قبل به مقایسه صفحه‎ساز Beaver builder و Visual composer پرداخته ایم. برای مطالعه از لینک دیدن کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.