آشنایی با بهترین افزونه‎های افزایش سرعت در طراحی سایت پزشکی

سرعت بارگزاری و نمایش یک سایت یکی از مهمترین فاکتورهایی می‎باشد که طراحان و کاربران باید بدان توجه زیادی داشته باشند. زیرا در صورتی که این سرعت پایین باشد و مخاطبان زمان تقریبا زیادی را برای مشاهده یک سایت مجبور باشند سپری کنند بدون شک سایت دیگری را برای دریافت اطلاعات و خواسته‎های خود انتخاب کرده و وارد آن خواهند شد و شما درصد بالایی از مخاطبان خود را به همین راحتی از دست خواهید داد. نکته قابل توجه در رابطه با این موضوع آن است که حدود 40 درصد از مخاطبانی که به دنبال اطلاعات در فضای وب هستند در صورت باز نشدن یک سایت در 3 ثانیه از آن خارج خواهند شد.

طراحی سایت پزشکی4

تمامی این موضوعات سبب شده تا سرعت لود سایت‎ها به یکی از مهمترین موضوعات تبدیل شود که طراحان در زمان طراحی سایت پزشکی باید بدان توجه ویژه‎ای داشته باشند. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد که آیا راه کاری برای افزایش سرعت یک سایت که دارای گرافیکی سنگین بوده و اطلاعاتی زیادی نیز در آن بارگزاری شده است وجود دارد؟ خوشبختانه وردپرس یکی از مهمترین سیستم‎های مدیریت محتوا می‎باشد که امروزه طراحان زیادی در سرتاسر جهان از آن برای طراحی و تولید انواع مختلفی از سایت‎ها استفاده می‎کنند.

این موضوع سبب شده تا انواع مختلفی از افزونه‎ها برای این سیستم مدیریت محتوا در دسترس باشد و در زمان طراحی سایت پزشکی بتوان به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده نمود. در این سیستم برای افزایش سرعت سایت و بهینه کردن آن  انواع مختلفی از افزونه‎ها توسط گروه‎های مختلف طراحی ارائه شده است که می‎توان از آنها برای افزایش سرعت سایت بهره برد. در ادامه قصد داریم تا به معرفی برخی از بهترین افزونه‎های موجود در این زمینه بپردازیم. در صورتی که قصد دارید تا اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی سایت پزشکی3

چرا افزایش سرعت سایت و بارگزاری سریع آن مهم است؟

گوگل یکی از مهمترین و معتبرترین موتورهای جستجو می‎باشد که کاربران زیادی از آن برای یافتن خواسته‎های خود در فضا وب استفاده می‎کنند. این موتور دارای استانداردهایی می‎باشد که در صورتی رعایت آنها سایت مورد نظرتان رتبه بهتری را در این موتور دریافت خواهد کرد. با توجه به این استانداردها میانگین زمان بارگزاری یک سایت باید بین 3 الی 5 ثانیه باشد. در صورتی که در زمان طراحی سایت پزشکی این مورد را رعایت نکنید در گوگل امتیاز منفی دریافت خواهید کرد و در رتبه‎های پایین‎تری نسبت به دیگر سایت‎ها قرار خواهید گرفت.

مورد بعدی که قبلا نیز بدان اشاره شده است از دست دادن حدود 40 درصد از مخاطبان در این فضا می‎باشد. توجه داشته باشید در صورتی که صاحب یک سایت فروشگاهی در فضای وب هستید در صورت پایین بودن سرعت سایت تقریبا 79 درصد از مخاطبان شما تمایلی به خرید مجدد از شما نخواهند داشت. در صورتی صاحب یک سایت هستید و یا تمایل دارید اقدام به طراحی سایت پزشکی و یا انواع دیگری از سایتها کنید با ما در ادامه همراه باشید.

اندازه‎گیری میزان سرعت بارگزاری سایت

در مطالب بالا صحبت از بازه زمانی بارگزاری یک سایت شد که بهترین زمان بین 3 الی 5 ثانیه است. اما به طریقی این امکان وجود دارد تا از این میزان آگاه شویم یا به زبانی ساده چطور سرعت بارگزاری یک سایت را بدست آوریم؟ در رابطه با این موضوع انواع مختلفی از سایت‎ها وجود دارد که می‎توانند شما را برای بدست آوردن زمان بارگزاری سایت مورد نظرتان کمک کنند. یکی از سایت‎هایی که می‎توانید از آن برای این کار بهره ببرید GTmetrix است. در این سایت شما می‎توانید با وارد کردن آدرس سایت مورد نظرتان آنالیزی دقیق از آن را دریافت کنید.

طراحی سایت پزشکی2

البته در صورتی که تخصصی در این زمینه نداشته باشید امکان دارد بسیاری از این اطلاعات برای شما نامفهوم باشید. اما پیشنهاد می‎کنیم به افرادی که قصد دارند تا اقدام به طراحی سایت پزشکی نمایند از این سایت برای آنالیز دقیق‎تر سایت مورد نظرشان بهره ببرند.

افزایش آگاهی در رابطه با کش وردپرس

کش به حافظه‎های کوچکی گفته می‎شود که قادر به نگهداری میزان محدودی از اطلاعات هستند که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته‎اند. یکی از وظایفی که افزونه‎های طراحی شده برای افزایش سرعت باید به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهند بهره بردن از سیستم کش پیشرفته می‎باشد. در این بخش اطلاعاتی نگهداری خواهد شد که قصد دارید در آینده از آن استفاده نمایید. این فناوری سبب خواهد شد تا میزان درخواست‎ها برای دسترسی به اطلاعاتی مشخص به حداقل خود برسد و از همین‎رو سبب افزایش سرعت خواهد شد. در بسیاری از افزونه‎های افزایش سرعت که در زمان طراحی سایت پزشکی مورد استفاده قرار می‎گیرند این قابلیت به کار گرفته شده است.

طراحی سایت پزشکی5

آشنایی با افزونه W3 total cache

W3 total cache یکی از افزونه‎های کاربردی می‎باشد که برای افزایش میزان سرعت سایت‎های وردپرسی در اختیار طراحان و کاربران قرار داده شده است. ویژگی‎های منحصربفرد و ویژگی‎های بی‎نظیر موجود در این افزونه سبب شده تا بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته باشد. بدون شک این افزونه یکی از مهمترین برنامه‎هایی است که باید از آن در زمان طراحی سایت پزشکی استفاده شود. در واقع W3 total cache با افزایش میزان کارایی یک سایت وردپرسی و همچنین کاهش زمان بارگزاری آن سبب خواهد شد تا کاربران با سرعت بیشتری به اطلاعات موجود در سایت دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت پزشکی1

نکته قابل توجه در رابطه با این افزونه که باید از آن در زمان طراحی سایت پزشکی استفاده شود آن است که در ابعاد مختلفی فعالیت دارد و در واقع یک پکیج می‎باشد که برروی تمامی فاکتورهای موثر بر سرعت بارگزاری یک سایت وردپرسی تاثیر خواهد گذاشت و تمامی آنها را بهینه می‎کند. این افزونه به شکلی طراحی شده است که در آن از قابلیت CDN یا همان شبکه تحویل محتوا نیز استفاده شده است. بدون شک این افزونه یکی از بهترین  افزونه‎های موجود در این زمینه می‎باشد که باید از آن در طراحی سایت پزشکی و دیگر سایت استفاده شود. داشتن انواع مختلفی از قابلیت‎ها و ویژگی‎ها سبب شده تا W3 total cache به یکی از بهترین افزونه‎ها افزایش سرعت تبدیل شود.

برای آشنایی با بهترین افزونه‎های بکاپ گیری در طراحی سایت پزشکی کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.