برطرف کردن علل بلاک شدن پیج اینستاگرام و رابطه آن با قیمت ادمین اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهمترین و کارآمدترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که امروزه انواع مختلفی از کاربران را به خود اختصاص داده است. یکی از اتفاقاتی که ممکن است برخی از کاربران در این برنامه با آن مواجه شده باشند بلاک شدن پیج اینستاگرامشان بوده است.

قیمت ادمین اینستاگرام5

این اتفاق ممکن است برای برخی از کاربران از اهمیت زیادی برخوردار نباشد اما برای افرادی که به شکلی حرفه‎ای از صفحه کاربری خود برای ارائه محصولات و یا خدمات خود استفاده می‎نمایند بلاک شدن صفحه می‎تواند یک فاجعه به حساب بیاید. در ادامه به موارد و راه کارهایی خواهیم پرداخت که می‎تواند کمک کند تا پیج بلاک شده توسط اینستاگرام از حالت بلاک خارج شود و فعالیت عادی خود را پیش بگیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا راه کارهای رفع بلاکی پیج اینستاگرام و تاثیر آن بر قیمت ادمین اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

قیمت ادمین اینستاگرام4

چرا یک پیج اینستاگرام بلاک می‎شود؟

همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از پرمخاطب‎ترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که میلیون‎ها کاربر در آن فعالیت دارند. این موضوع سبب شده تا این برنامه برای حفظ امنیت و سلامت شبکه خدمات رسانی خود از الگوریتم‎ها و تدابیر سخت گیرانه‎ای استفاده نماید تا مانع از بروز مشکل شود. با توجه به این موضوع بلاک شدن یک حساب کاربری می‎توانند علل مختلفی داشته باشد. در صورتی که از این علل آگاه باشید می‎توانید از بلاک شدن پیج اینستاگرام مورد نظرتان جلوگیری به عمل آورید.

انجام اعمال Follow , Unfollow

این دو اقدام از اقداماتی هستند که در این شبکه اجتماعی در اختیار کاربران قرار داده شده است. اما باید توجه داشته باشید که در صورت زیاده‎روی در انجام آنها بدون شک پیج شما بلاک خواهد شد. به صورت کلی می‎توان گفت که فالو و آنفالو از مهمترین عواملی هستند که سبب خواهند شد تا یک حساب کاربری بلاک شود. با توجه به این که اینستاگرام به یک علم تبدیل شده و کار کردن در آن نیاز به تخصص دارد شما می‎توانید با آشنایی با قیمت ادمین اینستاگرام و همچنین خدماتی که توسط آنها ارائه می‎شود بهترین بازخورد را از پیج خود بگیرید.

قیمت ادمین اینستاگرام3

انجام اعمال Like , Comment

کاربران اینستاگرام قادر هستند تا در صورت تمایل برای پست‎هایی که به اشتراک گذاشته می‎شوند نظر خود را به اشتراک بگذارند و یا آنها را لایک کنند. در صورتی که این اقدام به شکلی پشت سرهم و بدون وقفه صورت بگیرد الگوریتم‎های این برنامه روی حساب کاربری شما حساس خواهند شد و اقدامات شما را به شکلی ریزبینانه مورد بررسی قرار می‎دهند. ادامه این روند سبب خواهد شد تا ربات‎های اینستاگرام شما را به عنوان اسپم شناسایی کنند و این موضوع سبب بلاک شدن حساب کاربری شما خواهد شد. برای جلوگیری از این نوع وقایع شما می‎توانید با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام بهترین پلن را برای پیش برد صفحه اینستاگرام خود انتخاب کنید.

در صورتی که زیر یک پست کامنت‎هایی تکراری و به تعداد زیادی بگذارید با Action Block مواجه خواهید شد که با توجه به آن فعالیت شما به حداقل خود خواهد رسید. توجه داشته باشید در صورتی که این فیلتر روی پیج شما اعمال شود باید زمان نسبتا زیادی را سپری کنید تا دوباره بتوانید به حالت قبل باز گردید.

قیمت ادمین اینستاگرام2

استفاده از Post , Hashtag

در زمان انتشار یک محتوا به شکل پست برای دستیابی مخاطبان به آن شما می‎توانید از هشتگ استفاده نمایید. البته باید توجه داشته باشید که استفاده نادرست از هشتگ‎ها می‎تواند سبب بلاک شدن یک پیج اینستاگرام شود. با در اختیار داشتن قیمت ادمین اینستاگرام می‎توانید با خیالی آسوده بیشترین بازخورد را بدست آورید. توجه داشته باشید در زمان انتشار پست‎ها از هشتگ‎های کوتاه و مرتبط استفاده شود. البته باید از تعداد محدودی از هشتگ نیز استفاده کنید. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با انتشار پست در صفحه اینستاگرام آن است که در یک ساعت نباید بیش از 10 پست را منتشر کنید.

وجود ربات‎های اینستاگرامی

با توجه به گسترش اینستاگرام و مورد توجه قرار گرفتن آن توسط اقشار مختلف جامعه و همچنین افزایش روز افزون کاربران آن انواع مختلفی از الگوریتم‎ها برای افزایش امنیت و کارایی این برنامه شگفت انگیز استفاده شده است. برخی از الگوریتم‎های بکار برده شده در این برنامه به دنبال حذف ربات‎ها و حساب‎های کاربری جعلی می‎باشند. در صورتی که در حساب کاربری از ربات استفاده شود بدون شک حساب کاربری مورد نظرتان بلاک خواهد شد. توجه داشته باشید با پرداخت قیمت ادمین اینستاگرام می‎توانید از خدمات تخصصی و حرفه‎ای این افراد برخوردار شوید.

ورود پی در پی به یک حساب کاربری با آدرس‎های  آی پی مختلف

ورود به یک حساب کاربری مشخص با آدرس‎های آی پی متفاوت نیز یکی دیگر از عواملی است که سبب بلاک شدن یک پیج اینستاگرامی خواهد شد. در صورتی که این اتفاق روی دهد الگوریتم‎های موجود در بستر اینستاگرام این اقدامات را به عنوان خطری برای هک شدن حساب کاربری در نظر خواهند گرفت و پیج مورد نظر را بلاک می‎کنند. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد برای صاحب حساب ایمیلی ارسال خواهد شد و برای مدتی پیج وی به حالت بلاک در خواهد آمد. پیشنهاد می‎شود تا با در اختیار داشتن قیمت ادمین اینستاگرام بهترین خدمات را در این زمینه دریافت نمایید. برای این که این موضوع برای شما روی ندهد باید توجه داشته باشید تا در زمان ورود به حساب کاربری خود از فیلتر شکن استفاده نکنید.

قیمت ادمین اینستاگرام1

ارسال گزارش خطا

گاها ممکن است محتوایی که توسط شما در این فضا به اشتراک گذاشته می‎شود توسط افرادی و بنا به دلایلی گزارش داده شود. در صورتی که تعداد این گزارش‎ها به تعداد مشخصی برسد حساب کاربری شما مسدود خواهد شد تا اصل ماجرا روشن شود. البته ممکن است در برخی از مواقع محتوا گذاشته شده توسط خود اینستاگرام پاک شود. برای آن که به بهترین حالت ممکن پیج شما فعالیت داشته باشد پیشنهاد می‎کنیم تا با در اختیار داشتن قیمت ادمین اینستاگرام از خدمات ارائه شده توسط این افراد که در این زمینه دارای تخصص و تجربه کافی هستند استفاده نمایید تا کمترین میزان آسیب را متحمل شوید. بدون شک می‎توان با استفاده از افرادی متخصص در کمترین زمان بیشترین و بهترین نتیجه را دریافت کرد.

در مقاله قبل به معرفی بهترین ابزار برای آنالیز اینستاگرام پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.