آشنایی ادمین پیج اینستاگرام با نکاتی در رابطه با امنیت

اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که زیر نظر فیس بوک در حال فعالیت می باشد و امروزه مخاطبین زیادی را به خود اختصاص داده است. شهرت و همه گیری این برنامه به شکلی است که افراد زیادی اعم از افراد معمولی جامعه و افراد مشهور در آن حضور دارند و به منتشر کردن انواع مختلفی از محتواها در این برنامه مشغول هستند. بدون شک در رابطه با موضوع امنیت در این برنامه شبکه اجتماعی موارد مختلفی به گوشتان خورده است. البته افراد زیادی هستند که با استفاده از روش هایی میزان امنیت برخی از پیج ها را بهبود می بخشند و از صاحبان آن پیج ها مبالغ زیادی را دریافت می کنند.

ادمین پیج اینستاگرام2

ممکن است زمانی که به عنوان ادمین پیج اینستاگرام فعالیت خود در این فضا را آغاز می کنید این سوال برای شما ایجاد شود که این افراد چه نوع اقداماتی را برروی پیج اعمال می نمایند تا از طریق آنها سطح امنیت یک پیج را افزایش پیدا می کند. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در این رابطه خواهیم پرداخت. در صورتی که علاقه مند هستید در این رابطه اطلاعات بیشتری را بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

راه کارهایی برای افزایش میزان امنیت پیج اینستاگرام

همانطور که گفته شد اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که ویژگی ها و امکانات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برخی از این ویژگی ها در راستا ارتقا و افزایش سطح امنیت پیج کاربران می باشد که ادمین پیج اینستاگرام با آگاهی از آنها قادر خواهد بود میزان امنیت یک پیج را تا حدود زیادی افزایش دهد. در ادامه قصد داریم تا برخی از این ویژگی ها را معرفی کرده و به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با آنها بپردازیم.

ادمین پیج اینستاگرام1

استفاده از رمز عبور قدرتمند

یکی از مواردی که می تواند تا حدود زیادی امنیت یک پیج را در اینستاگرام افزایش دهد استفاده از رمز عبور قدرتمند می باشد. ممکن است این مورد در بسیاری از موارد زیاد مورد اهمیت قرار داده نشود اما لازم به ذکر است که در صورت انتخاب یک رمز عبور قدرتمند تا حدود زیادی از هک شدن پیج شما جلوگیری به عمل خواهد آورد. در انتخاب این رمز عبور سعی کنید از اعداد، حروف بزرگ و کوچک و علائم استفاده نمایید. نکته دیگری که در انتخاب رمز عبور مهم می باشد آن است که از یک رمز عبور برای حساب های کاربری مختلف استفاده نکنید. پیشنهاد می شود که ادمین پیج اینستاگرام به شکلی دوره ای رمز عبور پیج را عوض کند البته بعد از مدتی این موضوع به شکل یک پیشنهاد از طرف اینستاگرام ارائه خواهد شد.

ادمین پیج اینستاگرام5

استفاده از ویژگی تایید هویت دو مرحله ای

در بسیاری از موارد ممکن است افراد نگران هک شدن حساب کاربری خود در برنامه اینستاگرام باشند. در صورتی که شما نیز جزو این افراد هستید بهتر بدانید که اینستاگرام ویژگی ای را برای حساب کاربری در نظر گرفته است که با استفاده از آن ویژگی احتمال هک شدن پیج مورد نظرتان را تا حدود زیادی کاهش خواهید داد. این ویژگی تایید هویت دو مرحله ای می باشد. این ویژگی در صورت فعال بودن اجازه وارد شدن هیچ شخصی را بدون دسترسی به دستگاه شما و یا تایید از طرف شما به پیج مورد نظرتان را نخواهد داد. بدون شک این ویژگی یکی از بهترین شیوه ها برای ادمین پیج اینستاگرام می باشد که با استفاده از آن قادر است به میزان زیادی امنیت یک پیج را افزایش دهد.

در صورتی که در بخش امنیت این گزینه را فعال نمایید هر زمان که فردی اقدام به لاگین کردن به حساب کاربری شما کند برای شما پیامی ارسال می شود که حاوی یک کد چند رقمی می باشد. بدون در اختیار داشتن این کد فرد به هیچ وجه قادر به وارد شدن به پیج شما نخواهد بود. البته انواع مختلفی از برنامه ها و اپلیکیشن ها در دسترس می باشند که برای دریافت کد احراز هویت قادر به استفاده از آنها خواهید بود. پیشنهاد می شود ادمین پیج اینستاگرام در صورت تشخیص از این گزینه برای ارتقا میزان امنیت پیج استفاده نماید.

ادمین پیج اینستاگرام4

اطمینان حاصل کردن از امنیت ایمیل مورد استفاده

استفاده از ایمیل های ایمن در برنامه اینستاگرام می تواند کمک کند تا از هک شدن پیج مورد نظرتان جلوگیری به عمل آورید. در صورتی که شخص دیگری نیز به آدرس ایمیلی که از آن در برنامه های شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده کرده اید دسترسی داشته باشد می تواند در زمان کوتاهی ورد حساب کاربری شما شده و به اطلاعات موجود در آن دسترسی پیدا کند. برای جلوگیری از این کار پیشنهاد می شود به شکلی منظم رمز عبور ایمیل مورد استفاده در این چنین برنامه هایی را تغییر دهید تا از ایمن بودن آنها اطمینان داشته باشید.

نکته مهمی که ادمین پیج اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشد ایمیل هایی است که از طریق اینستاگرام ارسال می شوند. توجه داشته باشید که ممکن از ایمیل هایی را دریافت نمایید که ظاهرا از سمت اینستاگرام است و از شما می خواهند تا اطلاعات خود را در بخشی مشخص وارد نمایید. اینستاگرام برای آن که کاربران مطمئن باشند که ایمیل ارسال شده از طرف اینستاگرام بوده است یا خیر بخشی را در اختیار ادمین پیج اینستاگرام قرار داده است که با مراجعه به آن می تواند از ایمیل هایی که توسط اینستاگرام ارسال شده است آگاهی پیدا کند.

ادمین پیج اینستاگرام3

بررسی و کنترل فعالیت ورود به حسب کاربری

یکی از ویژگی هایی که برنامه اینستاگرام در اختیار ادمین پیج اینستاگرام قرار داده است امکان آگاهی از مناطق و زمان هایی که وارد پیج شده است می باشد. در این بخش مکان ها و زمانی که فردی وارد حساب کاربری شده است نمایش داده خواهد شد. در صورتی که مکان نمایش داده شده و یا زمان آن برای شما نا آشناست می توانید آن را از حساب کاربری مورد نظر خارج کنید و یا اقدام به تغییر رمز عبور نمایید. بدون شک ادمین پیج اینستاگرام با استفاده از این ویژگی و بررسی منظم این بخش می تواند ایمنی یک پیج را افزایش دهد.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.