آشنایی ادمین اینستاگرام با مفهوم اکشن بلاک

بدون شک نام اینستاگرام را زیاد شنیده اید. اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که افراد زیادی در آن حضور دارند و محتواهای مورد نظرشان را در آن منتشر می کنند. گاها ممکن است در زمان استفاده از این برنامه شبکه اجتماعی با چالش هایی مواجه شوید که سبب کلافه شدن شما می شوند. اکشن بلاک یکی از دردسرهای موجود در این برنامه است که می تواند شما را تا حدود زیادی به چالش بکشاند. این نوع درد سرها گاها به دلیل سیاست های سازندگان این برنامه بوده که نیاز است تا توسط کاربران رعایت شوند در غیر این صورت با انواع گوناگونی از جریمه ها روبرو خواهند شد. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با اکشن بلاک و ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با آن بپردازیم. در صورتی که قصد دارید به عنوان ادمین اینستاگرام به فعالیت بپردازید پیشنهاد می شود تا انتها با ما همراه باشید.

ادمین اینستاگرام1

مفهوم اکشن بلاک

همانطور که می دانید در اینستاگرام از انواع مختلفی از الگوریتم ها استفاده شده است تا با استفاده از آنها خدمات بی نقص و مناسبی به کاربران داده شود. اکشن بلاک یک نوع جریمه می باشد که به شکلی ناگهانی از طریق همین الگوریتم ها برروی یک پیج در اینستاگرام اعمال خواهد شد. نکته قابل توجه در رابطه با این جریمه آن است که به شکلی ناگهانی و بدون هیچ گونه اخطاری صورت می پذیرد. با توجه به این موضوع باید ادمین اینستاگرام به شکلی هوشمندانه عمل کند و در صورتی که قصد دارد پستی را لایک و یا اقدام به کامنت گذاری نماید با دیدن خطای اکشن بلاک دست از فعالیت بردارد. این اقدام الگوریتم های اینستاگرام در واقع برای ایجاد فضایی امن در برابر فعالیت های اسپم می باشد.

ادمین اینستاگرام2

آشنایی ادمین اینستاگرام با انواع مختلفی از اکشن بلاک

برای اعمال این جریمه برروی پیج های مختلف انواع مختلفی در نظر گرفته شده است که در ادامه قصد داریم به معرفی هر کدام از آنها بپردازیم.

اکشن بلاک موقت

این نوع جریمه یکی از رایج ترین انواع اکشن بلاک می باشد که ممکن است برروی پیج های زیادی اعمال شود. این جریمه به شکلی معمول برروی حساب های کاربری اعمال خواهد شد که شرایط استفاده از خدمات اینستاگرام را رعایت نکرده اند. در صورتی که این نوع بلاک برروی پیجی اعمال شود به احتمال زیادی تا 24 ساعت بعد در صورت عدم فعالیت برطرف خواهد شد و شما می توانید به شکل قبل به فعالیت در این برنامه بپردازید.

ادمین اینستاگرام3

بلاک شدن پیج با تاریخ انقضاء

یکی دیگر از انواع اکشن بلاک، بلاک شدن با تاریخ پیج توسط الگوریتم های اینستاگرام می باشد. در صورتی که یک حساب کاربری در این برنامه به این جریمه دچار شود بین 24 ساعت تا 30 روز ممکن است که فعالیت های آن تحت الشعاع قرار گرفته شود.

بلاک شدن بدون تاریخ

بلاک شدن بدون تاریخ یکی از انواع اکشن بلاک می باشد که به شکل معمول بین 2 ساعت تا چند هفته به طول خواهد انجامید. نکته قابل توجه در رابطه با این نوع اکشن بلاک که باید ادمین اینستاگرام از آن آگاه باشد این است که در بلاک شدن بدون تاریخ امکان استفاده از گزینه Tell Us  برای شما وجود نخواهد داشت. در صورتی که تصور می کنید به شکلی اشتباه این خطا برروی پیج شما اعمال شده است می توانید در بخش تنظیمات و در قسمت کمک یا help گزینه گزارش خطا را انتخاب و درخواست کنید تا این جریمه مورد بازبینی قرار بگیرد.

دلایلی که سبب بروز اکشن بلاک می شود

همانطور که گفته شد در برخی از زمان ها و بنا به دلایلی ممکن استیک پیج توسط الگوریتم های موجود در اینستاگرام جریمه شود و محدودیت هایی برروی آن اعمال شود. در ادامه قصد داریم به برخی از مواردی بپردازیم که در صورت رعایت نکردن آنها پیج شما به احتمال زیاد با جریمه اکشن بلاک روبرو خواهد شد.

ادمین اینستاگرام4

فعالیت بیش از حد ادمین اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه شبکه اجتماعی است که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. این برنامه انواع مختلفی از محدودیت ها را برای کاربران خود در نظر گرفته است که ملزم به رعایت آنها می باشند. این نوع محدودیت ها در سال 2019 بیش از پیش گسترش پیدا کرده است و در صورتی که توسط ادمین اینستاگرام رعایت نشوند بدون شک موجب اعمال برخی از جریمه ها برروی حساب کاربری مورد نظر خواهند شد. در  صورتی که در طول روز فعالیت های زیادی در این برنامه شبکه اجتماعی داشته باشید در معرض اکشن بلاک قرار خواهید گرفت.

لایک کردن ها و کامنت گذاشتن های بیش از اندازه با قوانینی که در این برنامه تعیین شده است مغایرت دارند و همین موضوع سبب خواهد شد تا فعالیت های شما را محدود کند. شاید بهتر باشد بدانید که ادمین اینستاگرام تنها مجاز است ساعتی 350 پست را لایک کند. علاوه بر این ارائه کامنت های تکراری نیز به عنوان اسپم شناخته خواهند شد و احتمال اعمال اکشن بلاک را برروی پیج افزایش می دهد.

ادمین اینستاگرام5

سابقه اکانت اینستاگرام

در صورتی که به عنوان ادمین اینستاگرام یک پیج را تازه راه اندازی کرده باشید نیاز است بدانید که محدودیت های بیشتری برروی این حساب کاربری تازه تاسیس اعمال خواهد شد. هر چه یک حساب کاربری از قدمت بیشتری برخوردار باشد میزان محدودیت های اعمال شده برروی آن کمتر خواهد بود. این موضوع سبب خواهد شد تا ادمین اینستاگرام در زمان فعالیت در این چنین پیج هایی به شکلی هوشمندانه عمل کند و با فعالیت های نابجا سبب اعمال جریمه بروی آنها نشود.

نقض قوانین موجود در اینستاگرام

همانطور که گفته شد در این برنامه شبکه اجتماعی انواع مختلفی از قوانین وجود دارد که نیاز است تا توسط کاربران رعایت شوند. در صورتی که به این قوانین توجهی نداشته باشید باید خود را برای انواع مختلفی از جریمه ها آماده کنید. در صورتی که از محتواهایی استفاده نمایید که مخالف با قوانین وضع شده توسط اینستاگرام است بدون شک با اکشن بلاک مواجه می شوید و در صورتی استمرار ممکن است حساب کاربری مورد نظر را از دست بدهید. سعی کنید حتما از قوانین کپی رایت در این برنامه پیروی کنید.

در مقاله قبل به علل دیده نشدن پست ها و کاهش لایک در اینستاگرام پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.