طراحی سایت آژانس مسافرتی باید شامل این امکانات باشد

در گذشته آژانس‎های مسافرتی برای تبلیغات و نمایش تخفیفات خود از آگهی‎های روزنامه استفاده میکردند. معمولا با انتخاب یک تیتر بسیار جذاب و تخفیفات چشمگیر سعی میکردند تا توجه خوانندگان روزنامه را به آگهی های خود جلب نمایند. اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی اکثر کاربران برای نیازهای خود به اینترنت و سرچ در موتور جستجو گوگل مراجعه میکنند. با توجه به این تحولات در ارتباطات معمولا تبلیغات کاغذی منسوخ شده است و کمترین کمک را به جذب مشتری میکند.

با توجه به رقابت بسیار زیادی که در میان آژانس‎های هواپیمایی وجود دارد، طراحی سایت آژانس مسافرتی که تمام نیازهای کاربران را برطرف کند یک امری مهم طلقی میشود. با توجه به قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی حتما پیش از سفارش سایت به طراحان سایت، مقاله زیر را مطالعه نمایید.

در ادامه میخواهیم در مورد امکاناتی که باید در طراحی سایت آژانس مسافرتی لحاظ شود بپردازیم پس با ما همراه باشید.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی باید دارای چه امکاناتی باشد

همانطور که خوب میدانید یک سایت خوب سایتی است که اطلاعات آن مدام به روز شود. از آنجاییکه یک سایت آژانس هواپیمایی مدام در حال آپدیت شدن است باید دقت داشته باشید که به هنگام طراحی سایت آژانس مسافرتی تا حد امکان پنل کاربری را با محیطی ساده و آسان طراحی کنید.

این مسئله به قدری مهم است که بسیاری از آژانس های مسافرتی برای ارتقاء پنل ادمین سایت خود، حاضراند تا قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی را کمی با قیمت بالاتر پرداخت نمایند.

بسیاری از کارفرمایان آژانس هواپیمایی با گرفتن قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی از شرکت‎های مختلف طراحی سایت وردپرس سعی در پیدا کردن یک شرکت با کمترین مبلغ هستند. این در حالیست که باید حتما به هنگام گرفتن قیمت از کیفیت سایت و پنل ادمین مطمئن شوید. ممکن است گاهی برای هزینه‎ای کمتر از پانصد هزار تومان با شرکتی قرار داد ببندید که سایتی نامرغوب به شما تحویل دهد.

پس حتما به هنگام عقد قرار داد تنها به مبلغ سایت توجه ننمایید. مسائل خیلی مهمتری هست که باید به آنها توجه نمایید.

اگر قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی برای شما مهم است باید بدانید که اگر بودجه کمی برای سایت در نظر گرفته‎اید نمیتوانید سیستم رزواسیون آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل را در وبسایت آژانس هواپیمایی خود داشته باشید. چراکه راه‎اندازی سیستم رزرواسیون خود شامل یک هزینه سنگین میباشد. افزایش قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی با وجود رزرواسیون آنلاین به این خاطر میباشد که برقراری ارتباط با سرور و امنیت برای رزرواسیون امری مهم و حساس است و قطعا زمان بیشتری را از طراحان میگیرد.

اگر بودجه کمی را برای سایت خود در نظر گرفته‎اید پیشنهاد شرکت طراحی سایت رویال به شما این است که در ابتدا با همین مبلغی که درنظر گرفته‎اید وبسایت خود را راه اندازی نمایید و در آینده قابلیت‎های آن را افزایش دهید.

یکی از نکات مهمی که باید دقت نمایید قابلیت توسعه سایت است. حتما پیش از خریداری سایت از قابلیت توسعه سایت در آینده مطمئن شوید. چراکه ممکن است در آینده نیاز به افزودن قابلیت جدید داشته باشید اما به دلیل محدودیت‎های کدنویسی وبسایتتان نتوانید قابلیت جدید را به سایت خود اضافه کنید.

سعی کنید پیش از سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی حتما یک چشم انداز از اهداف و قابلیت‎های سایت در آینده داشته باشید و آن را با طراح سایت خود در میان بگذارید. حتی در مورد قابلیت‎هایی که ممکن است بخواهید در آینده به آن اضافه نمایید با طراح سایت خود در میان بگذارید. چراکه دانستن این جزئیات سبب میشود تا طراحی سایت با دید بازتری بتواند شما را راهنمایی کند و سایت را طوری طراحی کند که تمام خواسته‎های شما را تحت پوشش بگیرد.

در نهایت لازم به ذکر است که شرکت طراحی سایت رویال سالهاست که با طراحی سایت آژانس مسافرتی توانسته است تا تجربه‎ای بسیار در مورد نیاز‎های کاربران کسب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.