امکاناتی که باید در طراحی سایت آژانس مسافرتی در نظر گرفته شود

در حال حاضر وب سایت های بسیاری هستند که خدمات تور، رزرو هتل و… را ارائه می دهند. در این میان طراحی سایت آژانس مسافرتی ای موفق خواهد بود، که دارای محیط کاربری ساده تر و امکانات بیشتری باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بخشی از امکانات لازم برای طراحی سایت آژانس مسافرتی بپردازیم.

طراحی سایت آژانس مسافرتی6

امکان جستجوی پرواز از طریق طراحی سایت آژانس مسافرتی

اگر در سایت خود فقط پکیج های خاصی را آپلود کرده اید فقط مشتریانی را جذب خواهید کرد که در زمان تعیین شده توسط شما بخواهند به مسافرت بروند.

برخی از افراد تمایل زیادی دارند تا فقط بلیط هواپیما رزرو نمایند. در این صورت شما بخش بزرگی از کاربران را از دست خواهید داد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در اولین بخش از سایت خود امکان جستجوی پروازها را به کاربران بدهید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی7

ممکن است برای افزودن قابلیت های خاص در طراحی سایت آژانس مسافرتی کمی هزینه بیشتری بدهید، اما مطمئن باشید که به یک مرجع فوق العاده برای کاربران تبدیل خواهید شد.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت آژانس مسافرتی کلیک نمایید.

قابلیت رزرو پرواز و صدور بلیط سیستمی در طراحی سایت آژانس مسافرتی

تنها قابلیت جستجو برای کاربران مفید نمی باشد. شما باید قابلیت رزرو پرواز و صدور بلیط سیستمی را نیز در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود منظور کنید. حتی میتوانید با گرفتن درصد از شرکت های هواپیمایی، جهت فروش بلیط هایشان کسب درآمد خوبی داشته باشید. از این رو میتوانید امکان صدور بلیط چارتری را نیز در طراحی سایت آژانس مسافرتی خود قرار دهید. این این کار باعث میشود تا کاربران با قیمت بسیار ارزان تر بلیط را خریداری نمایند و شما نیز از خرید آنها به درآمدی مناسب برسید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی8

امکان صدور بلیط قطار و اتوبوس از طریق طراحی سایت آژانس مسافرتی

یک نکته بسیار مهم دیگر که به وارد شدن ترافیک از طریق گوگل به شما کمک می کند، امکان صدور بلیط قطار و اتوبوس از طریق طراحی سایت می باشد. معمولاً سایت‌های بزرگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی اولین قسمت صفحه اول سایت خود را به یک فرم جهت گرفتن دیتا از کاربران اختصاص می دهند و در آن قسمت اقدام به فروش بلیط قطار اتوبوس و هواپیما مینمایند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

اگر به تازگی آژانس هواپیمایی خود را تاسیس کرده اید به شما پیشنهاد می شود که ابتدا سایت خود را با پکیج های تعریف شده توسط مدیران تور بالا  آورده و کم‌کم با افزایش درآمد آژانس هواپیمایی قابلیت های سایت را افزایش دهید.

ارسال پیامک و ایمیل بلیط های خریداری شده در طراحی سایت آژانس مسافرتی

دقت کنید که در طراحی سایت آژانس هواپیمایی قابلیت ارسال پیامک و ایمیل را به هنگام خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس فعال نمایید. در این صورت می‌توانید کد رهگیری و بلیط را برای کاربران ایمیل کنید و یا اطلاعات لازم را جهت چاپ بلیط برای کاربران پیامک کنید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی2

ارسال پیامک تاخیر و تعجیل پرواز در طراحی سایت آژانس مسافرتی

حتماً این قابلیت را به سایت خود اضافه کنید. به این خاطر که بسیاری از پروازها با تاخیر انجام می گردد و همیشه مسافرین بابت معطلی فرودگاه خسته می شوند. از این رو اگر شما سیستم اطلاع رسانی به صورت پیامکی داشته باشید، می توانید به مسافرین خود اطلاعات را انتقال دهید تا مسافرین بتوانند برنامه دقیق‌تری داشته باشند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی3

قابلیت لغو و یا تایید پرواز با تاخیر بیش از دو ساعت از طریق پیامک

طراحی سایت آژانس مسافرتی باید به گونه ای انجام شود که اگر ادمین سایت متوجه تاخیر یکی از پروازها شد به راحتی بتواند پیامک لغو و یا تایید پرواز را برای مسافرین ارسال نمایند. در این صورت کاربران به راحتی از طریق پیامک میتوانند به آژانس هواپیمایی اطلاع دهند که خواهان لغو و یا تایید پرواز هستند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

قابلیت ایجاد دفترچه تلفن و بایگانی مشخصات مسافران در طراحی سایت آژانس مسافرتی

یکی از راه های عالی برای تبلیغات در جشنواره ها داشتن اطلاعات مسافرینی است که قبلا از شما خرید کرده اند. سایت شما باید این قابلیت را داشته باشد که به هنگام رزرو تور، خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس اطلاعات کاربران را به صورت کامل در دیتابیس خود ذخیره نماید و از طریق یک پنل بسیار آسان قابلیت دسترسی به اطلاعات و گزارش گیری وجود داشته باشد. از طریق این اطلاعات می توانید تبلیغات پیامکی و یا ایمیل مارکتینگ انجام دهید.

در مقاله ی قبل به تاثیر طراحی سایت آژانس مسافرتی در میزان فروش پرداخته ایم برای مطالعه بر روی لینک کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.