نکاتی مهم برای برقراری امنیت که باید ادمین پیج اینستاگرام بداند

از میان شبکه های اجتماعی موجود، اینستاگرام بهترین محیط را برای معرفی شما به کاربران فراهم کرده است. اگر قصد دارید تا ادمین پیج اینستاگرام استخدام کنید تا به صورت حرفه ای بر روی پیج شما کار شود، به تعداد افراد بسیار زیادی معرفی خواهید شد. اگر قصد دارید خودتان کارهای پیج اینستاگرام را انجام دهید باید با هر آپدیت اینستاگرام شما نیز خود را آپدیت کنید. در ادامه به آموزش برخی از موارد مهم میپردازیم پس با ما همراه باشید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-2

برقراری امنیت پیج توسط ادمین پیج اینستاگرام حرفه ای

امنیت پیج یکی از اساسی ترین مواردی است که باید در ابتدا به آن توجه کرد. اگر پیج دارای امنیت نباشد ممکن است به راحتی مورد حمله هکرها قرا بگیرد و یک روزه تمام هزینه ها و زحمت های شما به باد رود. برای جلوگیری از این کار باید به موارد زیر توجه ویژه ای داشته باشید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-3

ادمین پیج اینستاگرام برای برقراری امینت پیج باید از کارفرما یک ایمیل و شماره تماس دریافت کند. لازم به ذکر است که این ایمیل و شماره تماس را نباید کسی داشته باشد. تا حد امکان از شماره تماسی استفاده کنید که کسی آن شماره را ندارد. از ایمیل و شماره تماسی که برای ساخت پیج استفاده کرده اید به هیچ عنوان در بخش پیج بیزینسی در بخش ایمیل و تماس در دید همگان قرار ندهید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-4

از گذاشتن پسورد آسان (تاریخ تولد، شماره تماس، اسم و فامیل و …) به شدت خودداری کنید. پسورد باید شامل کاراکتر کوچک و بزرگ، اعداد و علائم باشد. پسورد باید بیشتر از 8 کاراکتر باشد. هر چه بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است.

حتما به ایمیل و شماره تماسی که موقع ساخت پیج وارد کرده اید دسترسی داشته باشید.

پسوورد پیج را در جا امنی ذخیره و نگهداری کنید.

به هیچ عنوان در اپلیکیشن های فرعی لاگین نکنید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-5

نکته ی مهم دیگر برای حفظ امینت پیچ اینستاگرام این است که به هیچ عنوان نباید ادمین پیج اینستاگرام در اپلیکیشنی به غیر از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام لاگین کند. خیلی از نرم افزار های فرعی یوزرنیم و پسورد را برداشته و با اکانت شما پست های دیگران را لایک کرده و یا کامنت میگذارند و به ازای لایک و کامنت با اکانت های واقعی از پیج ها هزینه دریافت میکنند.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-11

قرار دادن پسوورد دو مرحله ای توسط ادمین پیج اینستاگرام

حتما پسوورد دو مرحله ای را فعال کنید و از کد هایی که اینستاگرام برای شما نمایش میدهد اسکیرین شات گرفته و در جای امنی نگهداری کنید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-6

انتخاب یوزرنیم مناسب توسط ادمین پیج اینستاگرام

یکی از نکات مهم دیگر این است که ادمین پیج اینستاگرام باید پیش از ساخت پیج و انتخاب یوزرنیم چک کند که یوزرنیم انتخابی در تمام شبکه های اجتماعی (تلگرام، واتساپ، فیسبوک و…) باز باشد. برای این کار میتوانید از سایت namechk.com استفاده کنید. از طریق این سایت میتوانید چک کنید که نام انتخابی در شبکه های اجتماعی و در دامین ها باز است یا خیر.

تا حد امکان سعی کنید از نامی استفاده کنید که در دامین های .ir، .com و در شبکه های اجتماعی باز باشد.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-9

انتخاب نوع اکانت پیش از ساخت توسط ادمین پیج اینستاگرام

سه نوع اکانت وجود دارد:

  • اکانت شخصی (Personal Account)
  • اکانت بیزینسی  (Business Account)
  • اکانت کریتور (Creator Account)

ادمین پیج اینستاگرام 1400-8

ادمین پیج اینستاگرام باید پیج را متناسب با نوع کسب و کار بسازد. اکانت شخصی همانطور که از نامش پیداست مخصوص استفاده شخصی است. اکانت بیزینسی ویژه افراد فعال با برند شرکتی است. اگر شرکتی بخواهد پیج بسازد باید نوع پیج را بیزینسی انتخاب کند. اکانت کریتور مخصوص اینفلوئنسر ها یا بلاگر ها میباشد. برند های شخصی هم میتوانند نوع کریتور را انتخاب نمایند.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-10

نحوه انتخاب عکس پروفایل برای اکانت کریتور

عکس پروفایل خوب باعث جذب فالور میشود. از این رو باید مطابق با موارد زیر عکس پروفایل مناسبی را برای پیج خود انتخاب نمایید.

ادمین پیج اینستاگرام 1400-7

اگر برند شخصی دارید و یا بلاگر هستید باید عکس پروفایل یک عکس کاملا واضح از صورت شما باشد. حتما در عکس لبخند داشته باشید. در این عکس باید شما کاملا به دوربین نگاه کرده باشید. از رنگ بکگراند تیز (زرد، نارنجی، قرمز و…) استفاده کنید. اگر خانم هستید و در ایران زندگی میکنید باید عکسا و ویدئوهایتان با حجاب باشد تا به مشکل برنخورید.

اگر شغل ادمین پیج اینستاگرام را انتخاب کرده اید به شما پیشنهاد میکنیم تا برای آشنایی با مهارت های مورد نیاز برای افزایش قیمت ادمین اینستاگرام کلیک کنید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.