افزونه های کاربردی و مکمل در المنتور

در سال 2016 افزونه ای برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس ارائه شد که توانست تحولی در این سیستم بوجود آورد و کاربران زیادی را ترغیب کند تا از آن افزونه در این سیستم در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی استفاده نمایند. المنتور نام افزونه صفحه سازی که بود که در 2016 به کاربران وردپرس معرفی شد. این افزونه با داشتن بیش از یک میلیون نصب فعال توانسته نشان دهد که به خوبی توانسته حجم بالایی از کاربران را به خود اختصاص دهد. در صورتی که با استفاده از این افزونه اقدام به طراحی سایت آژانس هواپیمایی نمایید بدون شک تجربه ای منحصربفرد خواهید داشت.

طراحی سایت آژانس مسافرتی6

المنتور یک برنامه صفحه ساز قدرتمند می باشد که در آن از قابلیت درگ اند دراپ استفاده شده است که در آن به کاربران این قابلیت را داده خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن و به ساده ترین شکل به طراحی سایت مورد نظرشان بپردازند. یکی از ویژگی های منحصربفردی که در این افزونه در اختیار کاربران و طراحان قرار داده شده است امکان مشاهده بلافاصله تغییرات می باشد که تا حدود زیادی از اتلاف وقت جلوگیری می کند. در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی شما قادر هستید از این افزونه و چندین افزودنی حرفه ای که مخصوص به المنتور است استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم تا به معرفی برخی از این افزودنی ها بپردازیم. پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی5

استفاده از افزونه Elementor Pro

المنتور از آن دسته از افزونه هایی می باشد که به دو صورت رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار داده شده است. نکته قابل توجه در رابطه با این فزونه آن است که نسخه رایگان آن قادر خواهد بود به شکلی کامل تمامی نیازهای معمول طراحان را برطرف نماید. اما در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه ای و تخصصی اقدام به طراحی سایت آژانس هواپیمایی نمایید می توانید از ورژن پریمیوم این برنامه استفاده نمایید. در این نسخه از افزونه المنتور انواع مختلفی از قابلیت ها در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می توانید از آنها استفاده نمایید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

افزونه کاربردی Exclusive Addons for Elementor

Exclusive Addons یکی از افزودنی هایی است که در زمان استفاده از صفحه ساز المنتور قادر خواهید بود از آن استفاده نمایید. با استفاده از این افزودنی شما به بیش از 31 بلوک صفحه ساز دسترسی خواهید داشت که می توانید با استفاده از آنها در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی جلوه های بصری منحصربفردی را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید. در این افزونه انواع مختلفی از قابلیت ها در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می توانید از آنها در ارتقا کیفیت و جذابیت طراحی هایتان استفاده نمایید. توجه داشته باشید که در صورت ارتقا داده افزونه Exclusive Addons ویژگی ها و امکانات بیشتری در دسترس خواهد بود. از این امکانات می توان به اضافه شدن بیش از 70 عنصر صفحه و بیش از 600 بلوک از پیش ساخته شده اشاره کرد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

افزونه کاربردی e-addons for Elementor

در افزونه e-addons می توان به مجموعه ای از ویژگی ها و امکانات منحصربفرد دسترسی داشت که استفاده از آنها بدون شک می تواند تا حدود زیادی به شما در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی کمک کند. در این افزونه انواع مختلفی از ابزارها در اختیار کاربران قرار داده شده است که در صورت نیاز قادر به استفاده از آنها خواهند بود. افزونه Core e-addons از قابلیت هایی که در این افزونه در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد. نکته قابل توجه در این رابطه آن است که افزونه Core e-addons به شکلی رایگان در اختیار طراحان قرار داده شده است که استفاده از آن می تواند به میزان زیادی به شما کمک کند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی2

افزونه کاربردی Mighty Addons for Elementor

اگر به دنبال راهی برای گسترش میزان امکانات و ویژگی های المنتور هستید افزونه Mighty Addons می تواند از بهترین گزینه برای شما به حساب بیاید. در این فزونه انواع مختلفی از کیت های آماده بلوک، بخش ها و الگوهای جذاب و منحصربفرد در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می توانید از آنها در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی استفاده نمایید. البته این افزونه به دو صورت رایگان و پولی ارائه شده است که در نسخه رایگان آن به بلوک هایی دسترسی خواهید داشت که در آنها از آکاردئون، گروه های مختلفی از دکمه ها، تصاویر قبل و بعد، ادغام فرم تماس 7، انواع مختلفی از شمارنده ها و بسیاری دیگر از امکانات استفاده شده است. بدون شک نسخه رایگان این برنامه قدر خواهد بود تا به میزان قابل توجهی نیازهای شما را برآورده سازد اما استفاده از نسخه پریمیوم آن شگفت انگیز خواهد بود. بیش از 25 ابزارک کار آمد، 20 الگوی پیش فرض و امکان استفاده ز بیش از 200 بلوک المنتور از مزایایی است که در نسخه پریمیوم این برنامه در اختیار شما در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی قرار داده خواهد شد.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

افزونه Master Addons Elementor

در صورتی که قصد درید در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی از چیدمان هایی مدرن استفاده نمایید پیشنهاد می شود از افزونه Master Addons Elementor استفاده نمایید. این افزونه که به شکلی رایگان در اختیار طراحان قرار داده شده است بیش از 40 بلوک جدید و 100 قالب آماده را در بر دارد که قادر به استفاده از آنها خواهید بود. وجود انواع مختلفی از قابلیت های کاربردی و منحصربفرد سبب شده تا این برنامه از طرفداران زیادی برخوردار باشد و افراد زیادی در زمان طراحی سایت آژانس هواپیمایی از آن استفاده نمایند. نکته مهمی که در رابطه با این برنامه باید مورد نظر واقع شود توسعه داده شده بی وقفه آن است. این موضوع سبب خواهد شد تا طراحان همواره به قابلیت ها و امکانات جدیدی دسترسی داشته باشند. با استفاده از این نوع افزونه شما قادر خواهید بود تمامی مواردی که نیاز است در یک سایت به کار گرفته شود را در اختیار داشته باشید و از آنها به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. البته انواع دیگری از افزونه ها در این زمینه ارائه شده است که در آینده به معرفی آنها خواهیم پرداخت و قابلیت ها و امکانات آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.