افزودنی های حرفه ای المنتور در طراحی سایت وردپرس

افزونه المنتور یکی از پیشرفته ترین و کارآمدترین افزونه ها در زمینه طراحی صفحات یک سایت می باشد که در دسترس کاربران قرار گرفته است. برای این افزونه انواع مختلفی از افزودنی های مکمل ارائه شده است که هر کدام از آن ها قابلیت و ویژگی منحصر بفرد را  در اختیار طراحان در زمان طراحی سایت وردپرس قرار خواهند داد. با توجه به این موضوع در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از برترین افزونه های ارائه شده برای المنتور بپردازیم. پیشنهاد می‌شود تا پایان با ما همراه باشید.

طراحی سایت وردپرس5

افزونه کاربردی stratum

در صورتی که قصد دارید از یک افزودنی برای المنتور استفاده نمایید که درعین داشتن انواع مختلفی از ویژگی ها از حجم پایینی نیز برخوردار باشد پیشنهاد می‌شود که از افزونه stratum استفاده نمایید. از مهمترین ویژگی های این برنامه امکان دسترسی کاربر به ابزارهای پیشرفته می باشد که در آن به شکلی رایگان در دسترس کاربران قرار داده شده است. البته باید توجه داشت که این برنامه به دو صورت رایگان و پریمیوم در اختیار طراحان قرار داده شده است. بدون شک قابلیت‌های موجود در نسخه رایگان این برنامه در زمان طراحی سایت وردپرس می تواند تمامی بخش زیادی از نیازهای شما را برآورده سازد.

طراحی سایت وردپرس4

افزونه کاربردی The plus addons

این افزونه یکی دیگر است برنامه های مکمل می باشد که برای صفحه ساز المنتور ارائه شده است. در این افزونه شما قادر خواهید بود در زمان طراحی سایت وردپرس به بیش از ۸۰۰۰ در مورد شخصی سازی دسترسی داشته باشید. وجود قابلیت های منحصر به فرد در این برنامه به شما این امکان را خواهد داد تا به شکلی آسان و سریع امکان شخصی سازی سایت خود را داشته باشید. انواع مختلفی از بلوکهای پیش فرض در این افزونه قرار داده شده است که قادر خواهید بود با استفاده از آنها با بیشترین سرعت اقدام به طراحی سایت وردپرس نمایید. نکته قابل توجه در رابطه با این بلوک ها آن است که طراحان امکان ایجاد تغییرات مورد نظر در آنها را خواهند داشت.

طراحی سایت وردپرس3

افزونه کاربردی Dynamic content for elementor

استفاده از محتواهای پویا این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا در زمان طراحی سایت وردپرس با استفاده از صفحه ساز المنتور در زمان خود صرفه جویی به عمل آورید. افزونه Dynamic content  با داشتن ۵۸ ابزارک، ۲۰ برنامه افزودنی، ۴ صفحه تنظیمات و بسیاری دیگر از ویژگی ها به شما کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن محتواهایی پویا ایجاد نمایید. بدون شک استفاده از این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا در زمان طراحی سایت وردپرس امکان ارائه طرحی جذاب و منحصر به فرد را داشته باشید و بتوانید با مخاطبین خود تعاملات سازنده ای ایجاد نمایید.

طراحی سایت وردپرس2

افزونه کاربردی Essential addons for elementor

Essential addons  یکی از بهترین افزونه های مکمل برای المنتور می باشد که توانسته بیش از صدهزار نصب فعال را به خود اختصاص دهد. بدون شک این برنامه یکی از بهترین افزودنی های شخص ثالث برای افزونه المنتور خواهد بود که در زمان طراحی سایت وردپرس می توانید از آن استفاده نمایید. این برنامه در نسخه رایگان خود ویژگی هایی را در اختیار طراحان قرار خواهد داد که با استفاده از آن قادر خواهند بود تا حدود زیادی نیازهای خود را برطرف نماید. در صورتی که قصد دارید از تمامی ویژگی های این افزونه مکمل استفاده نمایید نیاز است تا به نسخه پریمیوم آن دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که در نسخه رایگان این برنامه برای طراحان امکان دسترسی به ۳۰ عنصر برجسته از جمله شبکه های اجتماعی، پست ها، انواع فرم های تماس و بسیاری دیگر از امکانات امکان پذیر می باشد. بدون شک استفاده از این افزونه مکمل می‌تواند در زمان طراحی سایت وردپرس به شما تا حدود زیادی کمک نماید.

طراحی سایت وردپرس1

افزونه کاربردیJet Plugins elementor

این افزونه یکی دیگر از افزودنی های مکمل ارائه شده برای صفحه ساز المنتور می باشد که در آن از مجموعه عالی از الگو های از پیش طراحی شده استفاده شده است. با توجه به این موضوع استفاده از این افزونه مکمل در زمان طراحی سایت وردپرس می‌تواند برای شما این امکان را فراهم نماید تا طرح هایی با کیفیت بالا را در سایت مورد نظر خود پیاده سازی نمایید. در این افزونه انواع مختلفی از ویژگی‌ها و امکانات در اختیار طراحان قرار داده شده است که با استفاده از آن ها قادر خواهند بود سایت مورد نظر خود را از هر لحاظ شخصی سازی نمایند.

طراحی سایت وردپرس6

در صورتی که قصد داریم با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس اقدام به طراحی سایت وردپرس نمایید بدون شک استفاده از صفحه ساز المنتور می ‌تواند این کار را برای شما تا حدود زیادی آسان نماید. علاوه بر این افزونه المنتور با داشتن انواع مختلفی از ویژگی ها و قابلیت هایی که در اختیار طراحان قرار می دهد این امکان را برای آنها ایجاد خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن و در بالاترین سطح کیفیت سایت مورد نظر خود را طراحی نمایند. علاوه بر این وجود انواع مختلفی از افزودنی های مکمل موجود برای افزونه المنتور سبب شده تا تمامی نیازهای طراحان در زمان طراحی به شکلی کامل برطرف شود. با توجه به این موضوع پیشنهاد می شود در زمان استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی سایت از صفحه ساز المنتور استفاده نمایید تا قادر باشید به تمامی امکانات و ویژگی های این صفحه ساز دسترسی داشته باشید و از آن ها در طراحی سایت مورد نظر خود استفاده نمایید.

نکته قابل توجه در رابطه با افزونه المنتور این است که این برنامه به دو صورت رایگان و پریمیوم در اختیار کاربران قرار داده شده است در نسخه رایگان این برنامه انواع مختلفی از ویژگی ها و قابلیت ها موجود می باشد که به احتمال زیاد با استفاده از آنها قادر خواهید بود بخش عمده ای از نیازهای خود را برطرف نمود. اما در در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه ای و تخصصی اقدام به طراحی یک سایت نمایید می توانید از نسخه پریمیوم این افزونه استفاده نمایید. همانطور که گفته شد این افزونه انواع مختلفی از قابلیت ها را در اختیار شما قرار خواهد داد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از طراحان این صفحه ساز را به دیگر صفحه ساز های ارائه شده برای وردپرس ترجیح دهند و از آن برای طراحی انواع مختلفی از سایت ها بهره ببرند.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.