افزایش سئو سایت در طراحی سایت وردپرس

در مقالات قبل در مورد راهکارهایی برای بهبود سئو هنگام طراحی سایت وردپرس پرداخته‌ایم. به غیر از آن موارد، راهکارهای دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا سئو سایتتان بهبود یابد. درنتیجه با رعایت آنها در کلیدواژه های مورد نظرتان به صفحه یک گوگل ارتقاء پیدا خواهید کرد.

طراحی سایت وردپرس, رویال2

برندسازی هنگام طراحی سایت وردپرس وتاثیر آن در سئو سایت 

درصورتیکه کلمه ی کلیدی ای که می خواهید به صفحه یک گوگل بیاید به همراه اسم برندتان لینک شود و یا در صورتیکه نام برند به همراه کلمه های کلیدی و یا نام برند به صورت جداگانه در گوگل سرچ شود، گوگل متوجه می شود که برند شما دارای محبوبیت است. از طرفی به این نتیجه خواهد رسید که این برند به سایت شما تعلق دارد. در نتیجه گوگل به این نتیجه میرسد که سایت شما برای کاربران دارای محبوبیت و اعتبار است. در نتیجه به سایت شما در نتایج گوگل قدرت بیشتری می دهد و به مرور زمان نتایج شما در گوگل بهبود پیدا می کند.

شرکت طراحی سایت رویال به شما پیشنهاد می کند که هنگام انتخاب نام برای شرکت خود اسمی را انتخاب کنید که یونیک بوده و شرکت دیگری آن نام را برای خود انتخاب نکرده باشد. در این صورت خیلی راحت تر می توانید برندسازی را هنگام طراحی سایت وردپرس انجام دهید. همچنین کاربران شما نیز شرکت شما را با شرکت همنام شما اشتباه نخواهند گرفت.

طراحی سایت وردپرس, رویال5

جلب رضایت کاربران هنگام طراحی سایت وردپرس

یکی از مواردیکه بسیار مهم است، این است که شما هنگام طراحی سایت وردپرس بتوانید رضایت کاربران را به سایت خود جلب کنید. امروزه به خاطر راهکارهایی که برای سئو سایت آمده است اکثر سایت ها به جای آنکه بخواهند محتوا و سایت خود را برای کاربران بهینه سازی کنند به دنبال دور زدن گوگل و جلب اعتماد ربات های گوگل هستند. در صورتیکه هرچه رقابت بیشتر میشود سایتی که کاربر پسندتر باشد ارتقای بیشتری در گوگل می گیرد.

شرکت طراحی سایت رویال به شما پیشنهاد می‌کند که هنگام طراحی سایت وردپرس از طراح خود بخواهید تا سایت را تا حد امکان برای کاربران راحت و مناسب طراحی کند.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که جلب رضایت کاربر چگونه ایجاد میشود؟ یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که طراح سایت شما هنگام طراحی سایت وردپرس استانداردهای لازم را برای ساخت سایت رعایت کند. این بدین معناست که سایت شما باید دسترسی آسانی داشته باشد و کاربر زمانیکه وارد سایت شما می شود به راحتی به تمام بخش های سایت دسترسی داشته باشد. کاربر نباید در سایت گم شود. از طرفی نباید در سایتتان پاپ آپ های زیادی داشته باشید. شرکت طراحی سایت رویال به شما این پیشنهاد را میدهد که هنگام طراحی سایت وردپرس اصلاً از پاپ آپ استفاده نکنید. چرا که چه در نسخه ی موبایل و چه در نسخه ی دسکتاپ برای کاربران بسیار آزاردهنده است.

از طرفی گوگل نیز نسبت به وجود پاپ آپ حساس است. چراکه گوگل میداند که کاربران از پاپ آپ خوششان نمی آید. سایت هایی که دارای پاپ آپ هستند را خیلی کاربر پسند نمیداند. پس تا حد امکان از گذاشتن پاپ آپ خودداری کنید.

طراحی سایت وردپرس, رویال4

تاثیر منوی سایت در سئو

سعی کنید از طراح خود بخواهید که دسترسی به منو را در تمام صفحات به خوبی به کاربران بدهد. منوی سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که در تمام نسخه ها به راحتی قابل کلیک شدن باشد. اگر زیرمنو های زیادی دارید سعی کنید از مگامنو استفاده کنید. تا کاربران به راحتی بتوانند به زیر منو ها نیز دسترسی داشته باشند. هنگام طراحی سایت وردپرس برخی از سایت هایی که دارای زیرمنو هستند، زیرمنوهایشان در لپ تاپ و گوشی قابل کلیک شدن نیست و زمانیکه کاربر میخواد روی زیرمنو کلیک کند منو می پرد. همچنین در بسیاری از سایت ها مشکل جا نشدن منو در صفحه وجود دارد. در برخی از سایت ها منو انقدر بزرگ است که از صفحه ی قابل نمایش کاربر خارج شده و دسترسی به برخی از منوها یا زیرمنوها وجود ندارد. این مشکل در موبایل نیز وجود دارد.

نقش فوتر در سئو سایت

علاوه بر وجود کل صفحات در منو، باید صفحات اصلی شما در فوتر نیز قرار بگیرد.

طراحی سایت وردپرس, رویال1

تولید محتوای مناسب

یکی دیگر از راه‌های کاربر پسند کردن سایت هنگام طراحی سایت وردپرس ارائه ی محتوای مناسب و دست اول با جزئیات زیاد برای کاربران است. میتوانید محتوای مناسبی را ایجاد کنید تا کاربرد برای کسب اطلاعات بیشتر خود به صفحات سایت شما به طور مداوم مراجعه کند. سعی کنید حتما از طراح سایت خود بخواهید که از روش های روانشناسی در سایت شما استفاده کند. تا سایت شما ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطبان داشته باشد.

انکر تکست چیست و تاثیرات آن در سئو سایت

هنگام طراحی سایت وردپرس مفهوم انکرتکست زیاد به گوشتان میخورد. شما باید لینک سازی داخلی و خارجی را برای سایت خود انجام دهید. انکرتکست درواقع به متنی گفته می شود که دارای لینک است. انکرتکست شما باید تعداد کلیک بسیار زیادی داشته باشد. همچنین انکر تکست ها باید متنوع باشند. مثلاً برای اینکه به یک صفحه لینک بدهید باید از انکر تکست های مختلف و متفاوتی استفاده کنید. سعی کنید که انکرتکست های شما دارای رنگ متفاوتی باشند. تا برای کاربر جلب توجه کند. در این صورت کاربر بر روی آن کلیک خواهد کرد. در صورت لزوم می توانید از انکر تکست های انگلیسی نیز استفاده کنید.

طراحی سایت وردپرس, رویال3

لینک سازی خارجی هنگام طراحی سایت وردپرس

بسیاری از سئو کاران برای اینکه بتوانند لینک سازی خارجی انجام دهند محتوای مقالات سایت را در وبلاگ های تازه تاسیس، در فروم ها و بخش کامنت سایت ها قرار می دهند. لازم به ذکر است که این کار برای سایت شما مضر است و فایده ای ندارد. سعی کنید از این روش های قدیمی خودداری کنید و روش های جدید را جایگزین کنید. اینکه بخواهید در فروم ها بدون نظم و یکجا متن های خود را منتشر کنید و لینک سازی انجام دهید برای وب سایت شما نه تنها فایده ای ندارد بلکه مضر هم می باشد.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.