نکاتی مهم در ساخت استوری های تبلیغاتی در اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه شبکه پیام رسان اجتماعی می باشد که توانسته امروزه کاربران زیادی در جهان را به خود اختصاص دهد. بسیاری از افرادی که صاحب کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستند در این فضا در حال فعالیت می باشند.

استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری, رویال1

 این افراد با استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری قادر خواهند بود به بهترین شکل ممکن از تمامی امکانات و قابلیت های موجود در این برنامه پیام رسان برخوردار شوند. یکی از بخش های مهم در اینستاگرام بخش استوری می باشد که فعالیت درست و بهینه در این بخش می ‌تواند تاثیرات چشمگیر و بسزایی در فروش محصولات و خدمات انواع کسب و کارها داشته باشد. در صورتی که قصد دارید با استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری در این فضا به فعالیت بپردازید و محصولات و یا خدمات مورد نظر تان را در اختیار مخاطبین گروه هدف خود قرار دهید با ما تا انتها همراه باشید تا در رابطه با استوری های تبلیغاتی در اینستاگرام به دانش بیشتری دسترسی پیدا نمایید.

 بسیاری از افراد ممکن است تاکنون در استوری های اینستاگرام اقدام به تبلیغات محصولات و خدمات ت موردنظرشان نکرده باشند و یا بازخورد بسیار ضعیفی از آن دریافت کرده و رغبت خود برای انجام فعالیت در این بخش را از دست داده باشند. اما باید همواره توجه داشته باشید که استوری در اینستاگرام می تواند به شکلی موثر در برندسازی، کسب فالوورهای بیشتر و افزایش میزان فروش یک حساب کاربری تاثیر داشته باشد. با توجه به آمار و بررسی ‌های انجام شده امروزه بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در روز به تماشای استوری های موجود در اینستاگرام خواهند پرداخت.

استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری, رویال2

 نکته قابل توجه در این رابطه آن است که یک سوم از محتواهای موجود در این بخش که بسیار پر بازدید نیز هستند مرتبط به برندهای مختلف و کسب و کارها می باشد. در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه ای و تخصصی از این بخش اینستاگرام بهره برداری نمایید می توانید با استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه بهره مند شوید. در ادامه به ارائه اطلاعات بیشتری در خصوص بخش استوری در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

اهمیت تبلیغات در بخش استوری اینستاگرام

همانطور که گفته شد امروزه افراد زیادی در اینستاگرام در حال فعالیت می باشند. این موضوع سبب شده تا صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ به این فضا علاقه مند شده و تمایل به فعالیت در آن داشته باشند. استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری می تواند به افراد کمک کند تا به بالاترین سطح از بازخورد در این پیام رسان اجتماعی دست پیدا نمایند. در صورتی که قصد دارید محصول و یا خدمات خود را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید بهترین فضا برای شما بخش استوری در اینستاگرام می باشد.

استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری, رویال3

 شما با تبلیغات در این بخش قادر خواهید بود به مخاطبین جدیدی دست پیدا کرده و محصولات خود را در اختیار آنها قرار دهید. میزان بازخورد و نرخ تعامل در بخش استوری بسیار بالا بوده و با توجه به آمارهای موجود در رابطه با این بخش می توان گفت به ازای هر پنج استوری حداقل یک پیام مستقیم از جانب مخاطبین شما دریافت خواهد شد. استفاده از تبلیغات در استوری و استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری این امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد تا به شکلی تخصصی محصولات خود را در معرض دید مخاطبین فعال خود قرار دهید.

 این کار علاوه بر افزایش میزان تعامل، افزایش میزان فروش محصول و یا خدمات را به همراه خواهد داشت. توجه داشته باشید  انجام تبلیغات در استوری های اینستاگرام یکی از مهم‌ترین بخش ‌های استراتژی دیجیتال مارکتینگ در شبکه‌ های اجتماعی به حساب خواهد آمد. استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری به شما این قابلیت را خواهد داد تا از افرادی متخصص و آگاه برای ارتقاء سطح فروش در اینستاگرام بهره مند شوید. توجه داشته باشید در استوری ها باید همواره خلاقانه عمل کرده و محتوا های جذاب و مخاطب پسندی را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

 در صورتی که از طرف مخاطبین خود در بخش استوری بازخورد های مناسب و مثبتی دریافت نمودید با استفاده از تبلیغات و برندسازی قادر خواهید بود به بهترین شکل فعالیت های تجاری خود را ارتقاء دهید. در این بخش شما با استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری می توانید محتوای مورد نظر خود را به شکل عکس و یا ویدئو در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری, رویال4

ویدیو تبلیغاتی برای استوری

در اینستاگرام محتوای قرار داده شده در بخش استوری برای مدت زمان ۱۵ ثانیه به کاربر نمایش داده خواهد شد. با توجه به این موضوع شما برای ساخت ویدیو تبلیغاتی نیاز است تا هدف خود را در ۱۵ ثانیه عملی کنید و ویژگی های محصول و یا خدمات خود را در این مدت به شکلی جذاب و منحصر به فرد در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

استفاده از عکس برای تبلیغات در استوری

شما می ‌توانید برای انجام تبلیغات از یک بنر تبلیغاتی در بخش استوری استفاده نمایید. استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین شکل ممکن تصویری جذاب و مخاطب پسند برای ارائه محصول در این پیام رسان اجتماعی طراحی کرده و در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. نیاز است برای افزایش میزان بازخورد در اینستاگرام، باید ادمین اینستاگرام دورکاری به شکلی متوازن از تمامی قابلیت های محتوایی به صورت ویدئو و یا عکس استفاده نماید.

استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری, رویال5

استفاده از ویدیو های تبلیغاتی در بخش استوری اینستاگرام

با توجه به تحقیقات و بررسی ‌های انجام شده محتواهای ارائه شده به شکل ویدئو می‌تواند تا ۵ برابر بیشتر از محتوای عکسی توجه مخاطبین را جلب نماید. با توجه به این موضوع شما در هنگام استخدام ادمین اینستاگرام غیرحضوری قادر خواهید بود محتواهای مورد نظر خود را به شکل ویدیو های جذاب و کاربر پسند در بخش استوری در اختیار مخاطبین خود قرار دهید.

 البته این نکته نیز قابل توجه است که بازه توجه افراد امروزه کوتاه تر و کمتر شده است. خصوصاً زمان هایی که در حال گشت زدن در شبکه های اجتماعی می باشند. استفاده از تبلیغات ویدئویی در کمپین های موجود در اینستاگرام یکی از روش هایی است که شما را قادر خواهد ساخت تا توجه مخاطبین بیشتری را به محتوای مورد نظرتان جلب نمایید. همانطور که گفته شد بازه توجه افراد کمتر و کوتاه تر شده و این موضوع سبب کاهش قدرت تمرکز کاربران بوده است. با توجه به این، سه ثانیه ابتدایی تبلیغات در بخش استوری اینستاگرام بسیار حائز اهمیت می باشد.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.