قیمت ادمین اینستاگرام

پکیج برنز

1,800,000 ماهانه
 • تعداد پست روزانه : 1
 • تعداد استوری روزانه : 3
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 100
پر طرفدار

پکیج نقره ای

2,400,000 ماهانه
 • تعداد پست روزانه : 1
 • تعداد استوری روزانه : 4
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 120

پکیج طلایی

3,300,000 ماهانه
 • تعداد پست روزانه : 2
 • تعداد استوری روزانه : 5
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 120

دلیل برتری ما

رزومه قوی

طراحی خاص و جذاب

نظم در کار

متعهد بودن

اصولی کار کردن

آپدیت بودن ادمین ها

نداشتن بلاکی پیج

شدوبن نشدن پیج

مخالف با فالور فیک

ورود پیج یه اکسپلور

خدمات ادمین اینستاگرام رویال

 • تغییر متن bio ( برای بازدهی بیشتر پیج)
 • تولید محتوا متنی متناسب با کسب و کار
 • طراحی پست به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با سلیقه ی مشتری
 • طراحی استوری به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با سلیقه ی مشتری
 • آپلود پست در پیج با استفاده از تکنیک‎های استاندارد و متناسب با الگوریتم اینستاگرام
 • آپلود استوری در پیج با استفاده از تکنیک های خاص برای افزایش بازدید استوری
 • قرار دادن ویدئو بالاتر از یک دقیقه در بخش IGTV (تهیه ویدئوی خدمات توسط کارفرما و افزودن لوگوموشن به ویدئو توسط مجری)
 • جواب دادن به دایرکت ها و سعی بر جمع آوری شماره تماس کسانی که در دایرکت پیام دادند.
 • افزایش فالور با استفاده از فالو کردن کاربران، وراد کردن پست و استوری به اکسپلور، تعریف هشتگ های موثر و لوکیشن
 • افزایش profile visits
 • نظم دادن به پست های اینستاگرام
 • طراحی یک قاب برای تمام پست های اینستاگرام برای حرفه ای شدن و یکدست شدن پیج
 • تعریف highlight های موثر و مفید
 • طراحی کاور برای highlight
 • تعریف هشتگ های موثر برای هر پست برای افزایش بازدید.
 • تغییر پیج به حالت business
 • بررسی پیج های مشابه و رقابت با انها
 • تعریف استراتژی برای پیج به صورت هفتگی
 • ارتباط مستقیم با ادمین پیج از طریق گروه تلگرامی یا واتساپی
 • مشاوره به کارفرما برای افزایش بازخورد پیج و پیشنهاد تبلیغات مفید
 • ایده پردازی جهت جذب مخاطبین به پیج
 • طراحی مسابقه جذاب و پربازده
 • پیشنهاد تخفیف بر روی خدمات و محصولات در زمان مناسب به کارفرما
 • استخراج ویدئوهای مرتبط با کسب و کار از اینترنت برای استفاده در پست و استوری
 • جذب فالور از یک لوکیشن خاص (جذب فالور از شهر، کشور و قاره خاص)
 • ارائه گزارشی کامل از میزان پیشرفت پیج مطابق با آمار اینستاگرام

توجه: خدمات مشمول روزهای تعطیل نمی باشد.

برای دریافت رزومه ادمین اینستاگرام و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

همانطور که میدانید برای فروش محصول و جذب مشتری تنها داشتن سایت و سئو سایت کافی نمیباشد. فعالیت در شبکه‏های اجتماعی نه تنها موجب افزایش رتبه سایت شما در گوگل میشود بلکه موجب دیدن شدن بیشتر شما در بین کاربران شبکه‏های اجتماعی میگردد. در میان شبکه‎های اجتماعی‎ شرکت رویال فعالیت بر روی اینستاگرام را به شما پیشنهاد میکند. اگر وقت کافی برای فعالیت بر روی شبکه‎های اجتماعی دیگر ندارید سعی کنید حداقل بر روی اینستاگرام وقت بگذارید.

ادمین اینستاگرام

با توجه به محیط مناسبی که اینستاگرام دارد به راحتی میتوانید محصولات و خدمات خود را برای کاربران به نمایش بگذارید. با توجه به خوبی‎های بسیار عالی این اپلیکیشن یکسری قوانین و محدودیت‎هایی هم وجود دارد که اگر بخواهید به صورت حرفه‎ای برای بیزینس خود از این اپلیکیشن استفاده کنید باید به طور مداوم در مورد شرایط و قوانین اینستاگرام اطلاعات خود را بروزرسانی کنید. در غیر این صورت پیج شما به صورت مداوم بلاک خواهد شد و یا توسط اینستاگرام بسته میشود.

با توجه به دشوار بودن آپدیت مداوم اطلاعات، شرکت رویال تصمیم گرفته است تا با در اختیار گذاشتن ادمین اینستاگرام حرفه‎ای موجب افزایش رونق کسب‎وکارها شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ادمین اینستاگرام رویال اطلاعات بیشتری کسب کنید و متوجه تفاوت ما با سایر شرکت‎ها شوید.

ادمین اینستاگرام3

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام کسی است که مسئول قرار دادن پست و استوری به صورت روزانه در پیج میباشد. ادمین پیج اینستاگرام علاوه بر قرار دادن پست و استوری به تعدادی که در قراداد نوشته شده است، اموری را برای افزایش تعداد فالوورها بر روی پیج انجام میدهد. این امور موجب میشود تا افرادی که نیاز به خدمات و محصولات شما دارند با پیج شما آشنا شوند.

طراحی منحصر به فرد هر استوری

با توجه به پکیج‎های تعریف شده توسط شرکت رویال حداقل 3 استوری در روز باید بر روی پیج آپلود شود. این استوری‎ها توسط ادمین پیج اینستاگرام به صورت کاملا منحصر به بفرد طراحی میشود. در این استوری‎ها معمولا از دو استوری تبلیغاتی و یک استوری آموزشی استفاده میشود. اما این موضوع متناسب با هر پیج کاملا متفاوت است. متخصصان شبکه‎های اجتماعی ما با بررسی پیج ماهیت استوری‎ها را مشخص میکنند.

ادمین اینستاگرام5

افزایش فالوور پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام یکی از کارهای تخصصی که انجام میدهد انجام اموری بر روی پیج برای افزایش فالوور است. شرکت رویال به هیچ عنوان خرید فالوور را پیشنهاد نمیکند چرا که خرید فالوور فیک و یا واقعی علاوه بر اینکه برای فروش بیشتر محصولات تاثیر مثبتی ندارد بلکه موجب دریافت امتیاز منفی از سمت اینستاگرام برای پیج شما میشود. در نتیجه به هیچ عنوان سعی نکنید که فالوور خریداری کنید. ادمین اینستاگرام با توجه به تخصصی که دارد پیج شما را به افرادی معرفی میکند که بیشترین نیاز را به محصولات و خدمات شما دارند. درنتیجه این افراد با فالو کردن شما تبدیل به مشتری میشوند. و تعداد فالوورهای پیج شما به طور طبیعی افزایش خواهد یافت. افرادی که پیج شما را فالو میکنند به محتویات پیج شما علاقه‎مند هستند و دنبال استفاده از خدمات و محصولا شما هستند.

ادمین اینستاگرام6

طراحی قاب برای پست‎های اینستاگرام

خدمات ادمین اینستاگرام رویال شامل ادمین اینستاگرام و گرافیست میباشد. گرافیست مجموعه برای منظم شدن پیج اینستاگرام در همان ابتدا قابی را طراحی میکند. این قاب متناسب با لوگو، رنگ شرکتی و زمینه کسب‎وکار طراحی میشود. سپس تمام پست‎ها به صورت روزانه با یک قاب مشترک در پیج آپلود میشوند.

ادمین اینستاگرام10

تعریف هشتگ‎های مناسب

تعریف هشتگ مناسب یکی از مهمترین امور برای نمایش هر چه بیشتر پست شما در جای مناسب است. ادمین اینستاگرام با انتخاب هشتگ‎های کاربردی و اصولی سعی میکند تا پست شما را به اکسپلور وارد کند. استفاده از هشتگ‎های غیر اصولی سبب میشود تا پست شما به خوبی دیده نشود و بازخورد مناسبی از پست دریافت نشود.

بررسی رقبا پیج توسط ادمین اینستاگرام

از همان ابتدا که پیج به ادمین اینستاگرام رویال تحویل داده میشود بررسی‎های لازم برای پیشی گرفتن از رقباء انجام میشود. در هر هفته استراتژی‎های متفاوتی تعریف میشود و متناسب با میزان بازخورد این استراتژی‎ها تغییر خواهند کرد.

تغییر متن بیو توسط ادمین اینستاگرام

ادمین با توجه به میزان بازخورد متن بیو را تغییر میدهد. با توجه به اهداف شرکت در ابتدا متنی خلاصه و مناسب برای بیو نوشته میشود. سپس با گذشت زمان در صورتیکه نیاز به تغییر متن بیو باشد این کار حتما توسط ادمین اینستاگرام تشخیص و انجام داده خواهد شد.

ادمین اینستاگرام7

تولید محتوا متنی پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام برای هر پست تولید محتوای متنی انجام خواهد داد. این تولید محتوا کاملا مرتبط با پست است و در آن سعی میشود تا کاربر را برای بازدید از سایت راغب کند. در این مرحله تصویر لوگو خورده به همراه کپشن و هشتگ مناسب در پیج آپلود میشود.

قرار دادن ویدئوهای طولانی تر در IGTV

ویدئوهای بالای یک دقیقه در IGTV آپلود خواهند شد. درنتیجه اصلا نگران ویدئوهای طولانی خود نباشید.

ادمین اینستاگرام9

جواب دادن به دایرکت‎ها توسط ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام به تمام دایرکت‎ها پاسخ میدهد و سعی میکند تا شماره تماس کسانی که برای به دایرکت پیام داده‎اند را جمع آوری کند و یا شماره تماس کارفرما را به متقاضیان بدهد.

پاسخ دادن به کامنت‎ها

ادمین اینستاگرام پاسخ تمام افرادی که زیر پست کامنت گذاشته‎اند را میدهد. که این پاسخگویی چه در کامنت و چه در دایرکت موجب افزایش رغبت مشتریان برای خرید محصول و یا گرفتن خدمات از شرکت شما میشود.

فعال نمودن بیزینس مود برای پیج اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام از همان ابتدا برای تحلیل و آنالیز پیج، پیج را به حالت بیزینسی تغییر میدهد. در این صورت میتواند آمار بازدید از پست و استوری، میزان فورواردها، میزان ذخیره کردن پست، میزان فالوهای انجام شده توسط یک پست و … را بررسی کند. متناسب با این آمار استراتژی برای بهبود وضعیت پیج تعریف و تغییر خواهد کرد.

ادمین اینستاگرام8

افزایش profile visits

میزان بازدید از صفحه خانه پیج اینستاگرام را profile visits میگویند. ادمین اینستاگرام سعی دارد تا این میزان را بالا ببرد تا افراد بیشتری شماره تماس و نمونه کارها را مشاهده نمایند. این عدد هر چه بیشتر باشد به این معنی است که افراد بیشتری در 7 روز گذشته از پیج شما بازدید کرده اند.

ادمین اینستاگرام 2

تعریف highlight توسط ادمین اینستاگرام

دومین چیزی که پس از عکس پروفایل و بیو مورد توجه قرار داده میشود هایلایت‎ها هستند. نظم هایلایت‎ها بسیار مهم است. هایلایت‎ها باید به گونه تعریف شوند که استوری‎ها را بتوان در آنها دسته بندی کرد. ادمین اینستاگرام با بررسی بیزینس کارفرما این کار را انجام میدهد. سپس برای هر هایلایت تعریف شده یک کاور مناسب تعریف خواهد کرد. این کاور در افزایش جذابیت پیج بسیار تاثیرگذار است.

ادمین اینستاگرام12

تا اینجا با فعالیت‎های ادمین اینستاگرام آشنا شدید. این فعالیت‎ها کاملا نیاز به تخصص دارد در غیر این صورت خروجی مناسبی نخواهد داشت. حال که با فعالیت های ادمین اینستاگرام آشنا شده‎اید وقت آن رسیده است تا در مورد قیمت ادمین اینستاگرام صحبت کنیم. قیمت ادمین اینستاگرام برای پکیج‎های مختلف متفاوت است. کارفرما میتواند متناسب با بودجه خود پکیج مناسب را انتخاب نماید. اگر هم از نظر هزینه مشکلی ندارد میتواند از متخصصان شرکت رویال کمک بگیرد تا پکیج مناسب با کسب‎وکارشان به ایشان معرفی گردد.

مدت زمان قرار داد ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام معمولا به صورت ماهیانه یا سه ماهه بسته میشود. قرار داد سه ماهه ادمین اینستاگرام ارزانتر از قرار داد یک ماهه میباشد.

قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به فعالیت‎ها قابل تغییر میباشد. در صورتیکه بخواهید تعداد پست‎ها یا استوری‏ها را تغییر دهید هزینه نیز تغییر خواهد کرد. اما با توجه به بررسی کارشناسان پکیج‎های بسته شده بهترین بازخورد را خواهند داشت.

برای گرفتن مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان رویال تماس حاصل فرمایید.

ادمین اینستاگرام13

محدودیت های اینستاگرام

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا نیاز به ادمین اینستاگرام دارید؟! حال ما میخواهیم به شما بگوییم که با توجه به قابلیتهای شگفت انگیزی که در این اپلیکیشن وجود دارد محدودیت‌هایی هم هست که در صورتیکه که رعایت نکنید پیج شما به طور کامل از بین خواهد رفت.

تعداد فالو ای که در هر ساعت میتوانید بکنید دارای محدودیت است. درصورتیکه از تعداد معین شده توسط اینستاگرام بیشتر فالو کنید پیج شما مدتی بلاک خواهد شد که این خود موجب آسیب رسیدن به کسب و کار شما میشود. از طرفی اگر تعداد دفعاتی که بلاک میشوید زیاد شود پیج شما برای همیشه توسط اینستاگرام پاک خواهد شد. گاهی هم بلاک هستید اما با اخطار مواجه نمیشوید. اینستاگرام گاهی اوقات پس از بلاک شدن کاربر خطا را به او نشان نمیدهد. که این عدم نمایش موجب میشود تا شما به کار خود ادامه دهید و در نهایت به صورت ناگهانی پیج شما برای همیشه پاک میشود. یکی از دلیل‎هایی که باید ادمین اینستاگرام برای کسب‎وکار خود داشته باشید همین است. ادمین اینستاگرام به خوبی همه چیز را مورد بررسی قرار میدهد و هرگز اموری را انجام نمیدهد که پیج شما بلاک شود.

ادمین اینستاگرام14

محدودیت در گذاشتن تعداد پست

اگر تعداد پستی که در روز و در طول هفته میگذارید بیشتر از یک تعدادی باشد اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد. این در حالیست که ادمین اینستاگرام به خوبی میداند که چه تعداد پست باید بر روی پیج آپلود شود تا پیج شما بلاک نشود.

 

جلوگیری از آنفالو به هنگام فعالیت بر روی پیج

ادمین اینستاگرام با توجه به استراتژی به گونه‎ای عمل میکند که پست‎ها و استوری‎ها برای فالووینگ‎ها جذاب باشد و تعداد آن زیاد و خسته کننده نباشد. این استراتژی کمک میکند تا کسانی که پیج را فالو کردند اقدام به آنفالو نکنند.

قرار دادن پست و استوری در ساعاتی خاص

ادمین پیج اینستاگرام پست و استوری‎ها را در طول روز پخش میکند. زمان قرار دادن پست و استوری برای گرفتن بیشترین بازخورد بسیار مهم است. زمان گذاشتن پست و استوری برای هر پیج پس از گذشت یک هفته ثابت میشود و دیگر زمان آن تغییر نخواهد کرد. در هفته اول تست‎های لازم در زمانهای مختلف برای گرفتن بیشترین بازخورد انجام میشود و زمانیکه بیشترین بازخورد را دارد برای ادامه کار ثبت و نهایی میشود. از آن پس پست و استوری در آن زمانهای تایید شده بارگزاری خواهند شد.

ادمین اینستاگرام4

تبادل استوری

ادمین اینستاگرام رویال با داشتن ارتباط با پیج‎های پر بازدید دیگر میتواند برای شما تبادل استوری به صورت رایگان بگیرد. این در حالیست که اگر شما خودتان بخواهید برای پیج خود تبادل کنید باید زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت ممکن است برای تبلیغات هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات در پیج‎های پر بازدید اینستاگرام

شرکت رویال دارای پکیج‎های تبلیغاتی میباشد. ما برای شما عزیزان بهترین پیج‎های میلیونی‎ای که دارای بیشترین میزان بازدید هستند را گلچین کرده‎ایم. شما میتوانید با تبلیغات در این پیج‎ها و پرداخت هزینه مناسب بیشترین میزان بازخورد را داشته باشید.

ادمین اینستاگرام15

حذف سریع کامنت‎های بد و منفی

ادمین اینستاگرام به دلیل اینکه مدت زمان زیادی را آنلاین است به سرعت میتواند کامنت بد و منفی پیج را مشاهده کرده و آن را حذف کند.

نوشتن منظم کپشن

ادمین اینستاگرام با توجه به مهارت خود کپشن را به پاراگراف‎های کوتاه تقسیم میکند. برای هر پاراگراف استیکر مناسب میگذارد تا کاربران علاقه بیشتری برای خواندن مطالب داشته باشند. ادمین اینستاگرام سعی میکند تا با به کاربردن خلاقیت در کپشن کاربران را به پیج جذب نماید.

قرار دادن لینک در استوری‎ها

در صورتیکه پیج شما بیش از 10 کا باشد ادمین اینستاگرام برای افزایش تعداد بازدید سایت لینک سایت را در استوری قرار میدهد تا کاربران برای خرید محصول و یا استفاده از خدمات مربوطه به راحتی به همان صفحه در سایت دسترسی پیدا کنند. با این کار بازدید کاربران از سایت افزایش پیدا میکند که این موضوع خود موجب افزایش سئو سایت میشود.

ادمین اینستاگرام11

متعهد بودن ادمین اینستاگرام

مهمترین مسئله در کار متعهد بودن است. ادمین پیج اینستاگرام باید به کار خود متعهد باشد و تعداد پست، استوری و … را به درستی و دقیقا مطابق با قرارداد انجام دهد. شرکت رویال با داشتن کارشناسانی متعهد همواره توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند. ما سالهاست که نظم و کیفیت خود را به مشتریان ثابت کرده ایم و از کمک به رونق کسب‎وکار آنها هرگز دست از تلاش نخواهیم برداشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگاه با کارشناسان شرکت رویال تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.