قیمت ادمین اینستاگرام

پکیج برنز

1,800,000 ماهانه
 • تعداد پست : 15
 • تعداد استوری : 15
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 100

پکیج نقره ای

2,200,000 ماهانه
 • تعداد پست : 20
 • تعداد استوری : 20
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 120

پکیج طلایی

2,800,000 ماهانه
 • تعداد پست : 30
 • تعداد استوری : 60
 • تعداد فالو یا آنفالو روزانه : 120

خدمات ادمین اینستاگرام رویال

 • تغییر متن bio ( برای بازدهی بیشتر پیج)
 • تولید محتوا متنی متناسب با کسب و کار
 • طراحی پست به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با سلیقه ی مشتری
 • طراحی استوری به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با سلیقه ی مشتری
 • آپلود پست در پیج با استفاده از تکنیک‎های استاندارد و متناسب با الگوریتم اینستاگرام
 • آپلود استوری در پیج با استفاده از تکنیک های خاص برای افزایش بازدید استوری
 • قرار دادن ویدئو بالاتر از یک دقیقه در بخش IGTV (تهیه ویدئوی خدمات توسط کارفرما و افزودن لوگوموشن به ویدئو توسط مجری)
 • جواب دادن به دایرکت ها و سعی بر جمع آوری شماره تماس کسانی که در دایرکت پیام دادند.
 • افزایش فالور با استفاده از فالو کردن کاربران، وراد کردن پست و استوری به اکسپلور، تعریف هشتگ های موثر و لوکیشن
 • افزایش profile visits
 • نظم دادن به پست های اینستاگرام
 • طراحی یک قاب برای تمام پست های اینستاگرام برای حرفه ای شدن و یکدست شدن پیج
 • تعریف highlight های موثر و مفید
 • طراحی کاور برای highlight
 • تعریف هشتگ های موثر برای هر پست برای افزایش بازدید.
 • تغییر پیج به حالت business
 • بررسی پیج های مشابه و رقابت با انها
 • تعریف استراتژی برای پیج به صورت هفتگی
 • ارتباط مستقیم با ادمین پیج از طریق گروه تلگرامی یا واتساپی
 • مشاوره به کارفرما برای افزایش بازخورد پیج و پیشنهاد تبلیغات مفید
 • ایده پردازی جهت جذب مخاطبین به پیج
 • طراحی مسابقه جذاب و پربازده
 • پیشنهاد تخفیف بر روی خدمات و محصولات در زمان مناسب به کارفرما
 • استخراج ویدئوهای مرتبط با کسب و کار از اینترنت برای استفاده در پست و استوری
 • جذب فالور از یک لوکیشن خاص (جذب فالور از شهر، کشور و قاره خاص)
 • ارائه گزارشی کامل از میزان پیشرفت پیج مطابق با آمار اینستاگرام

توجه: خدمات مشمول روزهای تعطیل نمی باشد.

دلیل برتری ما

رزومه قوی

طراحی خاص و جذاب

نظم در کار

متعهد بودن

اصولی کار کردن

آپدیت بودن ادمین ها

نداشتن بلاکی پیج

شدوبن نشدن پیج

مخالف با فالور فیک

ورود پیج یه اکسپلور

برای دریافت رزومه ادمین اینستاگرام و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

ابزارهای برنامه ریز برای اینستاگرام

امروزه انواع مختلفی از ابزارها برای شبکه های اجتماعی ارائه شده است که در کنار این شبکه ها فعالیت دارند و در واقع مکمل خدمات آنها می باشند. با توجه به گسترش استفاده از برنامه های شبکه اجتماعی و میزان اهمیت آنها در بخش ها مختلف اجتماع و همچنین حضور پررنگ کاربران در این نوع فضاها سبب شده تا صاحبان صنایع و خدمات نگاهی ویژه به آنها داشته باشند. شما با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام قادر خواهید بود تا بهترین خدمات تخصصی در این زمینه را دریافت نمایید.

برنامه های برنامه ریز ابزارهایی هستند که به شما کمک می کنند تا با زمان بندی از پیش تعیین شده پست های مورد نظرتان را به شکلی خودکار در حساب کاربری مورد نظرتان بارگزاری کنید. انواع مختلفی از این ابزارها وجود دارد که خدمات خود را به صورت رایگان و یا پولی در اختیار کاربران قرار می دهند. البته شما می توانید با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام از خدمات تخصصی و حرفه ای که در این زمینه ارائه می شود برخوردار شوید.

هزینه ادمین اینستاگرام1400-06-24

استفاده ادمین اینستاگرام از برنامه Viva Video

اینستاگرام از مهمترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که نیاز است در آن محتواهایی جذاب و منحصربفردی توسط کاربران منتشر شود تا پیج مورد نظر از بازخورد مناسبی برخوردار شود. برای این منظور انواع مختلفی از برنامه های ویرایش تصاویر و ویدیو امروزه در دسترس می باشد که افراد می توانند در قالب ادمین اینستاگرام از آنها بهره ببرند. برنامه Viva Video یکی از بهترین گزینه ها برای انجام ویرایش تصاویر و ویدیوها می باشد که در دسترس می باشد. این برنامه به دو شکل رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار داده شده است.

در صورتی که قصد دارید به عنوان ادمین اینستاگرام و به شکلی حرفه ای برروی یک پیج کار کنید پیشنهاد می شود از نسخه پولی این برنامه استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که در نسخه رایگان این برنامه نیز امکانات و قابلیت های زیادی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می تواند تا حدود زیادی نیازهای شما را برطرف کند.

ادمین اینستاگرام 1400-6-18

برنامه های ویرایش تصاویر برای ادمین پیج اینستاگرام

اینستاگرام از بهترین و پرمخاطب ترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. این موضوع سبب شده تا این فضا به بستری مناسب برای تجارت و ارائه محصولات تبدیل شود. از این رو تولید محتوایی جذاب و منحصربفرد بسیار حائز اهمیت است. امروزه انواع مختلفی از برنامه های ویرایش تصاویر در اختیار ادمین پیج اینستاگرام قرار داده شده است که می تواند از آنها برای تولید محتوایی جذاب و منحصربفرد استفاده نماید.

تولید محتوایی جذاب و منحصربفرد می تواند به شما کمک کند تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان خود ارائه دهید و علاوه بر این بر تعداد دنبال کنندگان خود بیافزایید. از این رو استفاده از بهترین برنامه های ارائه شده در این زمینه بسیار اهمیت خواهد داشت.

ادمین پیج اینستاگرام1400-6-15

آشنایی با قابلیت ریلز در اینستاگرام

امروزه افراد زیادی زمان خود را در شبکه‎ها مجازی و اجتماعی سپری خواهند. اینستاگرام یکی از مهمترین و پرطرفدارترین برنامه شبکه اجتماعی می‎باشد که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است. در این برنامه شبکه اجتماعی انواع مختلفی از قابلیت‎ها در اختیار کاربران قرار داده شده است که با استفاده از آنها قادر خواهند بود تا محتوایی با کیفیت بالا و جذاب در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

ریلز یکی از امکاناتی است که به تازگی در اختیار کاربران اینستاگرام قرار داده شده است و این امکان را  برای آنها فراهم کرده تا بتوانند ویدئوهایی منحصربفرد و جذاب را که در 30 ثانیه تولید می‎شود در حساب‎های کاربریشان منتشر کنند. در این بخش انواع مختلفی از افکت‎ها و جلوه‎های بصری وجود دارد که استفاده از آنها می‎تواند به کاربران در ساخت انواع مختلفی از ویدئوهای کمک کند. بدون شک در صورتی که قصد دارید به شکلی تخصصی در این فضا مشغول به فعالیت شوید می‎توانید با آگاهی از قیمت ادمین اینستاگرام بهترین پکیج را انتخاب و از خدمات تخصصی ارائه شده در این زمینه برخوردار شوید.

قیمت ادمین اینستاگرام1400-6-09

فالو و آنفالو و اهمیت آن برای ادمین اینستاگرام دورکاری

اینستاگرام یکی از محبوب‎ترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که همه روزه افراد زیادی بخش زیادی از زمان خود را در آن سپری می‎کنند. انواع مختلفی از واژه‎ها و اصطلاحات در این برنامه بکر برده شده است که نیاز است برای برخورداری از تمامی قابلیت‎های این برنامه با آنها آشنا باشید. این موضوع برای افرادی که در قالب ادمین اینستاگرام دورکاری در حال فعالیت می‎باشند از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. فالو و آنفالو دو تا اصطلاحاتی است که در این برنامه شبکه اجتماعی به کار برده شده است و از اهمیت زیادی برخوردار هستند. در بسیاری از موارد می‎توان برای افزایش و یا غربالگری یک حساب کاربری از این دو امکان استفاده کرد. توجه داشته باشید که در انجام این دو عمل محدودیت‎هایی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

ادمین اینستاگرام دورکاری1400-06-02

بکاپ گیری از سایت و اهمیت آن در زمان طراحی سایت پزشکی

امروزه انواع مختلفی از سایت‎ها در فضای وب منتشر شده‎اند که هرکدام از آنها در زمینه‎های مختلفی در حال فعالیت می‎باشند. با گسترش استفاده از فضای وب و کارایی‎های مفید این فضا افرادی با نام هکرها ظهور پیدا کردند که گاها قصد آسیب رساندن به برخی از سایت‎ها را دارند. این افراد در بسیاری از موارد سایت مورد نظر را از دسترس خارج می‎کنند و یا آسیب‎هایی جدی بدان وارد خواهند کرد. داشتن فایل پشتیبان از سایت این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا در صورت بروز چنین وقایعی قادر باشید دوباره سایت مورد نظرتان را سرپا کنید و از آن استفاده نمایید و علاوه‎بر آن دچار کمترین میزان خسارت وارده شوید. انواع مختلفی از افزونه‎ها برای این کار در فضای وردپرس ارائه شده است که قادر به استفاده از آنها خواهید بود. بدون شک در صورت استفاده از این نوع افزونه‎ها در زمان طراحی سایت پزشکی می‎توانید با خیالی راحت‎تر از آن استفاده نمایید و برروی آن سرمایه گذاری کنید.

طراحی سایت پزشکی1400-06-01

افزایش بازخورد پیج توسط ادمین پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از بزرگترین برنامه‎های شبکه اجتماعی تبدیل شده است که افراد زیادی همه روزه زمان زیادی را در آن سپری می‎کنند. این موضوع سبب شده تا این برنامه از اهمیت ویژه‎ای برخوردار شود و افراد زیادی تلاش کنند تا در آن به ارائه محصولات و خدمات خود بپردازند. با توجه به این نکته نیاز است تا در زمان فعالیت داشتن در اینستاگرام نکات و قواعدی را رعایت کرد و به کار برد تا از طریق آنها بازخورد پیج اینستاگرام را افزایش داد. با توجه به تغییرات همه روزه این برنامه شبکه اجتماعی و قوانین جدیدی که برروی آن اعمال می‎شود نیاز است تا افرادی به شکلی تخصصی  و حرفه‎ای در قالب ادمین پیج اینستاگرام برای دریافت بهترین بازخورد در این فضا به کمک شما بیایند.

ادمین پیج اینستاگرام1400-5-25

بلاک شدن یک حساب کاربری

با توجه به اهمیت اینستاگرام و افزایش روز افزون استفاده از این برنامه شبکه اجتماعی انواع مختلفی از تمهیدات برای افزایش و ارتقا امنیت در این برنامه اندیشیده شده است. با توجه به این موضوع بلاک و یا مسدود شدن یک حساب کاربری از اقداماتی است که با استفاده از انواع مختلفی از الگوریتم‎ها در برنامه اینستاگرام وجود دارد تا مانع از ورود آسیب به این سیستم باشد. بلاک شدن یک حساب کاربری می‎تواند علل مختلفی داشته باشد. همانطور که اینستاگرام انواع مختلفی از دسترسی‎ها را برای کاربران خود در نظر گرفته است برخی ار محدودیت‎ها را نیز برای آنها در نظر گرفته که در صورت رعایت نکردن آنها حساب کاربری فرد مورد نظر بلاک خواهد شد.

امروزه اینستاگرام و فعالیت در آن به یک علم و تخصص تبدیل شده است که نیاز است برای دریافت بهترین نتیجه از افرادی متخصص در آن استفاده شود. شما با در اختیار داشتن قیمت ادمین اینستاگرام می‎توانید از این خدمات بهره‎مند شوید. بهترین توصیه‎ای که می‎توان برای افرادی که حساب کاربری آنها بلاک شده است داشت آن است که میزان فعالیت خود را به میزان زیادی محدود کنند تا از میزان حساسیت الگوریتم‎های اینستاگرام برروی حساب کاربری آنها کاسته شود و موفق شوند دوباره به روند عادی خود بازگردند.

قیمت ادمین اینستاگرام1400-5-21

تاثیر تولید محتوا در بازخورد پیج اینستاگرام و هزینه ادمین اینستاگرام

این موضوع که اینستاگرام یکی از پرمخاطب‎ترین و جذاب‎ترین برنامه شبکه اجتماعی است بر کسی پوشیده نیست. وجود مخاطبان زیادی در این فضا سبب شده تا از آن برای ارائه محصولات و خدمات استفاده شود. همین موضوع سبب شده تا در این فضا تولید محتوایی کارآمد و مرتب از اهمیت ویژه‎ای برخوردار شود. امروزه اینستاگرام به یک حرفه تخصصی تبدیل شده است که می‎توان با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام به شکلی تخصصی از خدماتی که در این فضا ارائه می‎شود بهره برد.

محتوا تولید شده برای این فضا باید شرایطی را داشته باشد که بتوان با استفاده از آن مخاطبان فعلی خود را حفظ و علاوه‎بر آن بر تعداد آنها افزود. این کار تنها با تولید محتوایی جذاب و کاربردی امکان‎پذیر می‎باشد. شناخت گروه‎های هدف و مخاطبان و همچنین آشنایی با نیازهای آنها می‎تواند در این امر به شما تا حدود زیادی کمک کند تا موفق به ارائه محتوایی کارآمد شوید.

هزینه ادمین اینستاگرام1400-05-14

آشنایی با واژه ادمین اینستاگرام دورکاری

اینستاگرام یکی از بزرگترین و پرکاربردترین برنامه شبکه اجتماعی می‎باشد که امروزه افراد زیادی در آن حضور دارد و زمان زیادی را در آن صرف می‎کنند. با توجه به اهمیت این شبکه اجتماعی انواع مختلفی از مشاغل در راستا آن پدید آمده است که به دریافت بازخورد بهتری از این برنامه کمک خواهند کرد. ادمین اینستاگرام یکی از مشاغلی است که امروزه به شکلی گسترده مورد استفاده قرار گرفته است و افراد متخصص زیادی به شکلی حرفه‎ای در این زمینه در حال فعالیت هستند.

این افراد می‎توانند به صاحبان صفحات تجاری که نیاز دارند تا محصولات و خدمات خود را به شکلی کاربردی به مخاطبان خود ارائه دهند کمک کنند تا از این بستر آماده بهترین بهره‎برداری را برده و به بهترین شکل ممکن به ارائه و معرفی محصولات و خدمات خود بپردازند. بدون شک به کار گیری ادمین اینستاگرام دورکاری که به شکلی تخصصی در این زمینه در حال فعالیت است می‎تواند به شما کمک کند تا نتایج متفاوتی را در بازخورد صفحات تجاریتان دریافت نمایید.

ادمین اینستاگرام دورکاری 1400-5-11

ویرایش ویدئو و اهمیت آن برای ادمین اینستاگرام

همانطور که می‎دانید اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. با توجه به آمارهایی که منتشر شده است برای دریافت بیشترین و بهترین بازخورد از کاربران باید محتوایی که قرار است توسط ادمین اینستاگرام در صفحه بارگزاری شود به شکل ویدئو باشد. با توجه به این موضوع نیاز است تا با استفاده از برنامه‎ای کاربردی ویدئوهای تولید شده را ویرایش کرد. بدون شک با توجه به حجم بالایی از توجه که توسط کاربران به این موضوع وجود دارد انواع مختلفی از برنامه‎ها در دسترس هست که می‎توان برای ویرایش محتواها از آنها استفاده نمود. KineMaster یکی از بهترین برنامه‎ها برای ویرایش ویدئوها می‎باشد که می‎توانید از آن برای تولید محتوایی جذاب و منحصربفرد استفاده نمایید.

ادمین اینستاگرام1400-05-04

برنامه‎های مکمل اینستاگرام برای ادمین پیج اینستاگرام

اینستاگرام پرطرفدارترین برنامه شبکه اجتماعی است که امروزه کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. همین موضوع سبب شده تا نحوه فعالیت و میزان کیفیت آن از اهمیت زیادی برخوردار باشد. با توجه استقبال بی‎نظیر از این برنامه انواع مختلفی از اپلیکیشن‎های کاربردی و مکمل برای آن ارائه شود که می‎توانند توسط ادمین پیج اینستاگرام مورد استفاده قرار گیرند. این برنامه‎ها بسیار کاربردی می‎باشند و می‎توانند به شما کمک کنند تا محتوایی کاربر پسند و جذابی را تولید کنید و در با کاربران پیج اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

استفاده درست از این برنامه و استفاده از خدمات ادمین پیج اینستاگرام می‎تواند به شما کمک کند تا خدمات خود را در این برنامه به شکلی موثر ارائه دهید و بیشترین و بهترین نتیجه را دریافت کنید. استفاده از برنامه‎های مکمل به شما این اجازه را خواهند داد تا بهترین و با کیفیت‎ترین محتوا را تولید کنید و مورد استفاده قرار دهید.

ادمین پیج اینستاگرام1400-04-26

آنالیز اینستاگرام و اهمیت آن بر قیمت ادمین اینستاگرام

بدون شک برای آن که بتوانید در اینستاگرام به شکلی موثر فعالیت داشته باشید نیاز دارید تا اطلاعاتی را در مورد نحوه عملکردتان در این فضا در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید مسیر و استراتژی درستی را برای ادامه کار خود در این فضا در نظر بگیرید. برای بدست آوردن این اطلاعات ابزارهای مختلفی در دسترس می‎باشند که تمامی آنها نیاز به دانش و تجربه کافی دارند. در صورتی که قصد دارید در این فضا به ارائه محصولات و خدمات بپردازید اما از دانش کافی در رابطه با آن برخوردار نیستید می‎توانید با بررسی قیمت ادمین اینستاگرام از افرادی متخصص در این زمینه یاری بگیرید.

ابزاری که برای بررسی صفحات در خود اینستاگرام قرار گرفته است insights نام دارد که در آن می‎توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با نحوه عملکرد صفحه تجاری اینستاگرام خود بدست آورید. البته لازم به ذکر است که فهم این اعداد و ارقامی که در این بخش به شما نمایش داده خواهد شد نیاز به دانش کافی دارد. در غیر این صورت این اطلاعات تنها چند عدد و رقم می‎باشند که به شما نمی‎توانند کمکی کنند.

قیمت ادمین اینستاگرام1400-4-21

آنالیز و هزینه ادمین اینستاگرام

اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از پرمخاطب‎ترین برنامه‎ شبکه اجتماعی شناخته می‎شود و همین موضوع سبب شده تا تعداد زیادی از صاحبان برندهای تجاری به فعالیت در این شبکه بپردازند. این افراد نیاز دارند تا برای بهبود عملکرد خود و ارتقا محتوایی که در این فضا در اختیار کاربران خود قرار می‎دهند اطلاعات مناسبی را دریافت کنند. این نوع اطلاعات با آنالیز کردن این صفحات به شکلی تخصصی و موشکافانه بدست خواهد آمد. از این‎رو آنالیز کردن صفحات اینستاگرام یکی از مهمترین اقداماتی است که در زمان فعالیت در این فضا باید بدان توجه شود.

پیشنهاد می‎کنیم در صورتی که اطلاعات کافی در رابطه با برنامه اینستاگرام ندارید اما تمایل دارید خدمات خود را در آن در اختیار کاربران قرار دهید با پرداخت هزینه ادمین اینستاگرام از خدمات ارائه شده و همچنین تخصص آنها در این زمینه بهره بگیرید. زیرا با آنالیز دقیقی که توسط این افراد برروی اطلاعات بدست آمده از عملکرد صفحه کاری شما صورت می‎پذیرد امکان ارائه راهکارهای جدید و البته راهبردی برای ارتقا عملکرد پیج تجاری شما فراهم خواهد شد.

هزینه ادمین اینستاگرام1400-040-17

تاثیر اینستاگرام و ادمین اینستاگرام دورکاری برروی کسب و کار

امروزه انواع مختلفی از شبکه‎های اجتماعی در اختیار بشر قرار داده شده است که با استفاده از آنها می‎توانند با یکدیگر بیش از پیش ارتباط و تعامل داشته باشند. اینستاگرام یکی از پرمخاطب‎ترین شبکه‎های اجتماعی می‎باشد که میلیون‎ها مخاطب در کل جهان را به خود اختصاص داده است. این موضوع سبب شده تا این برنامه به یکی از بهترین بسترها برای ارائه محصولات و ارتقا کسب و کارها تبدیل شود. در رابطه با این برنامه انواع مختلفی از خدمات از جمله خدمات ادمین اینستاگرام دورکاری ارائه خواهد شد که برای ارتقای کسب و کارتان می‎توانید از آن استفاده نمایید.

وجود بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در این فضا سبب شده تا افراد زیادی برای ارائه خدمات خود به سراغ اینستاگرام بیایند و از آن برای ارتقا کسب و کار خود بهره ببرند. در صورتی که هنوز برای تجارت خود از این برنامه استفاده نکرده‎اید پیشنهاد می‎شود تا با استفاده زا خدمات ادمین اینستاگرام دورکاری وارد این برنامه شبکه اجتماعی شوید و به بهترین شکل ممکن خدمات خود را در این فضا ارائه دهید.

ادمین اینستاگرام دورکاری1400-04-014

اهمیت آشنایی با بخش‎های مختلف برای ادمین اینستاگرام

اینستاگرام از برنامه‎های شبکه اجتماعی بسیار محبوب و پرکاربرد می‎باشد که دارای بخش‎ها و قابلیت‎های متفاوتی است. با توجه به این موضوع اطلاع داشتن از این بخش‎ها و قابلیت‎ها می‎تواند به ادمین اینستاگرام تا حدود زیادی کمک کند تا بتواند به شکلی بهینه‎تر و کارآمدتر از این فضا بهره برداری کند. شناخت مناسب از قابلیت‎های مختلف نحوه انتشار محتوا در بخش‎های مختلفی چون پست و استوری می‎تواند به شکلی چشمگیر در ارتقا صفحه اینستاگرام شما موثر واقع شوند.

بدون شک هرچه اطلاعات ادمین اینستاگرام از بخش‎های مختلف و امکانات موجود در این برنامه بیشتر باشد در اداره پیج از آزادی عمل بیشتری برخوردار است و می‎تواند با آگاهی بیشتری از این فضای مناسب استفاده نماید تا مخاطبان بیشتری را جذب کند. بدون شک اینستاگرام یکی از برترین و محبوب‎ترین برنامه‎های شبکه اجتماعی می‎باشد که افراد زیادی در آن حضور دارند. با توجه به این محبوبیت در فواصل زمانی مختلفی آپدیت‎هایی از این برنامه ارائه می‎شود که تغییراتی را در آن ایجاد می‎کند. ادمین اینستاگرام باید به شکلی فعال از این تغییرات آگاه باشد و از آنها برای پیش برد صفحه استفاده نماید.

ادمین اینستاگرام 1400-04-010

برنامه کاربردی unfold برای ادمین پیج اینستاگرام

یکی دیگر از برنامه‎هایی که در زمینه طراحی جذاب استوری‎های مورد استفاده در اینستاگرام می‎توان از آن بهره برد نرم افزار unfold  می‎باشد. این برنامه به شکلی طراحی شده است که به شما این امکان را خواهد داد تا با بیشترین ریزه کاری تصاویر مورد نظرتان را ویرایش کنید. در ساخت این برنامه از محیطی جذاب و متفاوت استفاده شده است که سبب می‎شود تا کاربران در زمان استفاده از آن احساس بهتری داشته باشند.

نکته قابل توجه در رابطه با این برنامه آن است که توانایی ویرایش فیلم و عکس را در اختیار کاربران خود قرار داده است. کاربری آسان و محیطی دوستانه از ویژگی‎هایی است که سبب شده تا افراد زیادی تمایل داشته باشند تا برای ساخت استوری‎های خود از این برنامه استفاده کنند. برنامه unfold  نیز مانند برنامه‎های ذکر شده در دو سیستم عامل اندروید و ios  قابل استفاده می‎باشد. یکی از ویژگی‎های بارز این برنامه که می‎تواند به ادمین پیج اینستاگرام کمک زیادی کند وجود قالب‎های متنوعی است که به شکلی رایگان ارائه شده است.

ادمین پیج اینستاگرام1400--04-07

همانطور که میدانید برای فروش محصول و جذب مشتری تنها داشتن سایت و سئو سایت کافی نمیباشد. فعالیت در شبکه‏های اجتماعی نه تنها موجب افزایش رتبه سایت شما در گوگل میشود بلکه موجب دیدن شدن بیشتر شما در بین کاربران شبکه‏های اجتماعی میگردد. در میان شبکه‎های اجتماعی‎ شرکت رویال فعالیت بر روی اینستاگرام را به شما پیشنهاد میکند. اگر وقت کافی برای فعالیت بر روی شبکه‎های اجتماعی دیگر ندارید سعی کنید حداقل بر روی اینستاگرام وقت بگذارید.

ادمین اینستاگرام

با توجه به محیط مناسبی که اینستاگرام دارد به راحتی میتوانید محصولات و خدمات خود را برای کاربران به نمایش بگذارید. با توجه به خوبی‎های بسیار عالی این اپلیکیشن یکسری قوانین و محدودیت‎هایی هم وجود دارد که اگر بخواهید به صورت حرفه‎ای برای بیزینس خود از این اپلیکیشن استفاده کنید باید به طور مداوم در مورد شرایط و قوانین اینستاگرام اطلاعات خود را بروزرسانی کنید. در غیر این صورت پیج شما به صورت مداوم بلاک خواهد شد و یا توسط اینستاگرام بسته میشود.

با توجه به دشوار بودن آپدیت مداوم اطلاعات، شرکت رویال تصمیم گرفته است تا با در اختیار گذاشتن ادمین اینستاگرام حرفه‎ای موجب افزایش رونق کسب‎وکارها شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ادمین اینستاگرام رویال اطلاعات بیشتری کسب کنید و متوجه تفاوت ما با سایر شرکت‎ها شوید.

ادمین اینستاگرام3

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام کسی است که مسئول قرار دادن پست و استوری به صورت روزانه در پیج میباشد. ادمین پیج اینستاگرام علاوه بر قرار دادن پست و استوری به تعدادی که در قراداد نوشته شده است، اموری را برای افزایش تعداد فالوورها بر روی پیج انجام میدهد. این امور موجب میشود تا افرادی که نیاز به خدمات و محصولات شما دارند با پیج شما آشنا شوند.

طراحی منحصر به فرد هر استوری

با توجه به پکیج‎های تعریف شده توسط شرکت رویال حداقل 3 استوری در روز باید بر روی پیج آپلود شود. این استوری‎ها توسط ادمین پیج اینستاگرام به صورت کاملا منحصر به بفرد طراحی میشود. در این استوری‎ها معمولا از دو استوری تبلیغاتی و یک استوری آموزشی استفاده میشود. اما این موضوع متناسب با هر پیج کاملا متفاوت است. متخصصان شبکه‎های اجتماعی ما با بررسی پیج ماهیت استوری‎ها را مشخص میکنند.

ادمین اینستاگرام5

افزایش فالوور پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام یکی از کارهای تخصصی که انجام میدهد انجام اموری بر روی پیج برای افزایش فالوور است. شرکت رویال به هیچ عنوان خرید فالوور را پیشنهاد نمیکند چرا که خرید فالوور فیک و یا واقعی علاوه بر اینکه برای فروش بیشتر محصولات تاثیر مثبتی ندارد بلکه موجب دریافت امتیاز منفی از سمت اینستاگرام برای پیج شما میشود. در نتیجه به هیچ عنوان سعی نکنید که فالوور خریداری کنید. ادمین اینستاگرام با توجه به تخصصی که دارد پیج شما را به افرادی معرفی میکند که بیشترین نیاز را به محصولات و خدمات شما دارند. درنتیجه این افراد با فالو کردن شما تبدیل به مشتری میشوند. و تعداد فالوورهای پیج شما به طور طبیعی افزایش خواهد یافت. افرادی که پیج شما را فالو میکنند به محتویات پیج شما علاقه‎مند هستند و دنبال استفاده از خدمات و محصولا شما هستند.

ادمین اینستاگرام6

طراحی قاب برای پست‎های اینستاگرام

خدمات ادمین اینستاگرام رویال شامل ادمین اینستاگرام و گرافیست میباشد. گرافیست مجموعه برای منظم شدن پیج اینستاگرام در همان ابتدا قابی را طراحی میکند. این قاب متناسب با لوگو، رنگ شرکتی و زمینه کسب‎وکار طراحی میشود. سپس تمام پست‎ها به صورت روزانه با یک قاب مشترک در پیج آپلود میشوند.

ادمین اینستاگرام10

تعریف هشتگ‎های مناسب

تعریف هشتگ مناسب یکی از مهمترین امور برای نمایش هر چه بیشتر پست شما در جای مناسب است. ادمین اینستاگرام با انتخاب هشتگ‎های کاربردی و اصولی سعی میکند تا پست شما را به اکسپلور وارد کند. استفاده از هشتگ‎های غیر اصولی سبب میشود تا پست شما به خوبی دیده نشود و بازخورد مناسبی از پست دریافت نشود.

بررسی رقبا پیج توسط ادمین اینستاگرام

از همان ابتدا که پیج به ادمین اینستاگرام رویال تحویل داده میشود بررسی‎های لازم برای پیشی گرفتن از رقباء انجام میشود. در هر هفته استراتژی‎های متفاوتی تعریف میشود و متناسب با میزان بازخورد این استراتژی‎ها تغییر خواهند کرد.

تغییر متن بیو توسط ادمین اینستاگرام

ادمین با توجه به میزان بازخورد متن بیو را تغییر میدهد. با توجه به اهداف شرکت در ابتدا متنی خلاصه و مناسب برای بیو نوشته میشود. سپس با گذشت زمان در صورتیکه نیاز به تغییر متن بیو باشد این کار حتما توسط ادمین اینستاگرام تشخیص و انجام داده خواهد شد.

ادمین اینستاگرام7

تولید محتوا متنی پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام برای هر پست تولید محتوای متنی انجام خواهد داد. این تولید محتوا کاملا مرتبط با پست است و در آن سعی میشود تا کاربر را برای بازدید از سایت راغب کند. در این مرحله تصویر لوگو خورده به همراه کپشن و هشتگ مناسب در پیج آپلود میشود.

قرار دادن ویدئوهای طولانی تر در IGTV

ویدئوهای بالای یک دقیقه در IGTV آپلود خواهند شد. درنتیجه اصلا نگران ویدئوهای طولانی خود نباشید.

ادمین اینستاگرام9

جواب دادن به دایرکت‎ها توسط ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام به تمام دایرکت‎ها پاسخ میدهد و سعی میکند تا شماره تماس کسانی که برای به دایرکت پیام داده‎اند را جمع آوری کند و یا شماره تماس کارفرما را به متقاضیان بدهد.

پاسخ دادن به کامنت‎ها

ادمین اینستاگرام پاسخ تمام افرادی که زیر پست کامنت گذاشته‎اند را میدهد. که این پاسخگویی چه در کامنت و چه در دایرکت موجب افزایش رغبت مشتریان برای خرید محصول و یا گرفتن خدمات از شرکت شما میشود.

فعال نمودن بیزینس مود برای پیج اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام از همان ابتدا برای تحلیل و آنالیز پیج، پیج را به حالت بیزینسی تغییر میدهد. در این صورت میتواند آمار بازدید از پست و استوری، میزان فورواردها، میزان ذخیره کردن پست، میزان فالوهای انجام شده توسط یک پست و … را بررسی کند. متناسب با این آمار استراتژی برای بهبود وضعیت پیج تعریف و تغییر خواهد کرد.

ادمین اینستاگرام8

افزایش profile visits

میزان بازدید از صفحه خانه پیج اینستاگرام را profile visits میگویند. ادمین اینستاگرام سعی دارد تا این میزان را بالا ببرد تا افراد بیشتری شماره تماس و نمونه کارها را مشاهده نمایند. این عدد هر چه بیشتر باشد به این معنی است که افراد بیشتری در 7 روز گذشته از پیج شما بازدید کرده اند.

ادمین اینستاگرام 2

تعریف highlight توسط ادمین اینستاگرام

دومین چیزی که پس از عکس پروفایل و بیو مورد توجه قرار داده میشود هایلایت‎ها هستند. نظم هایلایت‎ها بسیار مهم است. هایلایت‎ها باید به گونه تعریف شوند که استوری‎ها را بتوان در آنها دسته بندی کرد. ادمین اینستاگرام با بررسی بیزینس کارفرما این کار را انجام میدهد. سپس برای هر هایلایت تعریف شده یک کاور مناسب تعریف خواهد کرد. این کاور در افزایش جذابیت پیج بسیار تاثیرگذار است.

ادمین اینستاگرام12

تا اینجا با فعالیت‎های ادمین اینستاگرام آشنا شدید. این فعالیت‎ها کاملا نیاز به تخصص دارد در غیر این صورت خروجی مناسبی نخواهد داشت. حال که با فعالیت های ادمین اینستاگرام آشنا شده‎اید وقت آن رسیده است تا در مورد قیمت ادمین اینستاگرام صحبت کنیم. قیمت ادمین اینستاگرام برای پکیج‎های مختلف متفاوت است. کارفرما میتواند متناسب با بودجه خود پکیج مناسب را انتخاب نماید. اگر هم از نظر هزینه مشکلی ندارد میتواند از متخصصان شرکت رویال کمک بگیرد تا پکیج مناسب با کسب‎وکارشان به ایشان معرفی گردد.

مدت زمان قرار داد ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام معمولا به صورت ماهیانه یا سه ماهه بسته میشود. قرار داد سه ماهه ادمین اینستاگرام ارزانتر از قرار داد یک ماهه میباشد.

قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به فعالیت‎ها قابل تغییر میباشد. در صورتیکه بخواهید تعداد پست‎ها یا استوری‏ها را تغییر دهید هزینه نیز تغییر خواهد کرد. اما با توجه به بررسی کارشناسان پکیج‎های بسته شده بهترین بازخورد را خواهند داشت.

برای گرفتن مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان رویال تماس حاصل فرمایید.

ادمین اینستاگرام13

محدودیت های اینستاگرام

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا نیاز به ادمین اینستاگرام دارید؟! حال ما میخواهیم به شما بگوییم که با توجه به قابلیتهای شگفت انگیزی که در این اپلیکیشن وجود دارد محدودیت‌هایی هم هست که در صورتیکه که رعایت نکنید پیج شما به طور کامل از بین خواهد رفت.

تعداد فالو ای که در هر ساعت میتوانید بکنید دارای محدودیت است. درصورتیکه از تعداد معین شده توسط اینستاگرام بیشتر فالو کنید پیج شما مدتی بلاک خواهد شد که این خود موجب آسیب رسیدن به کسب و کار شما میشود. از طرفی اگر تعداد دفعاتی که بلاک میشوید زیاد شود پیج شما برای همیشه توسط اینستاگرام پاک خواهد شد. گاهی هم بلاک هستید اما با اخطار مواجه نمیشوید. اینستاگرام گاهی اوقات پس از بلاک شدن کاربر خطا را به او نشان نمیدهد. که این عدم نمایش موجب میشود تا شما به کار خود ادامه دهید و در نهایت به صورت ناگهانی پیج شما برای همیشه پاک میشود. یکی از دلیل‎هایی که باید ادمین اینستاگرام برای کسب‎وکار خود داشته باشید همین است. ادمین اینستاگرام به خوبی همه چیز را مورد بررسی قرار میدهد و هرگز اموری را انجام نمیدهد که پیج شما بلاک شود.

ادمین اینستاگرام14

محدودیت در گذاشتن تعداد پست

اگر تعداد پستی که در روز و در طول هفته میگذارید بیشتر از یک تعدادی باشد اینستاگرام شما را بلاک خواهد کرد. این در حالیست که ادمین اینستاگرام به خوبی میداند که چه تعداد پست باید بر روی پیج آپلود شود تا پیج شما بلاک نشود.

 

جلوگیری از آنفالو به هنگام فعالیت بر روی پیج

ادمین اینستاگرام با توجه به استراتژی به گونه‎ای عمل میکند که پست‎ها و استوری‎ها برای فالووینگ‎ها جذاب باشد و تعداد آن زیاد و خسته کننده نباشد. این استراتژی کمک میکند تا کسانی که پیج را فالو کردند اقدام به آنفالو نکنند.

قرار دادن پست و استوری در ساعاتی خاص

ادمین پیج اینستاگرام پست و استوری‎ها را در طول روز پخش میکند. زمان قرار دادن پست و استوری برای گرفتن بیشترین بازخورد بسیار مهم است. زمان گذاشتن پست و استوری برای هر پیج پس از گذشت یک هفته ثابت میشود و دیگر زمان آن تغییر نخواهد کرد. در هفته اول تست‎های لازم در زمانهای مختلف برای گرفتن بیشترین بازخورد انجام میشود و زمانیکه بیشترین بازخورد را دارد برای ادامه کار ثبت و نهایی میشود. از آن پس پست و استوری در آن زمانهای تایید شده بارگزاری خواهند شد.

ادمین اینستاگرام4

تبادل استوری

ادمین اینستاگرام رویال با داشتن ارتباط با پیج‎های پر بازدید دیگر میتواند برای شما تبادل استوری به صورت رایگان بگیرد. این در حالیست که اگر شما خودتان بخواهید برای پیج خود تبادل کنید باید زمان زیادی را صرف کنید و در نهایت ممکن است برای تبلیغات هزینه پرداخت کنید.

تبلیغات در پیج‎های پر بازدید اینستاگرام

شرکت رویال دارای پکیج‎های تبلیغاتی میباشد. ما برای شما عزیزان بهترین پیج‎های میلیونی‎ای که دارای بیشترین میزان بازدید هستند را گلچین کرده‎ایم. شما میتوانید با تبلیغات در این پیج‎ها و پرداخت هزینه مناسب بیشترین میزان بازخورد را داشته باشید.

ادمین اینستاگرام15

حذف سریع کامنت‎های بد و منفی

ادمین اینستاگرام به دلیل اینکه مدت زمان زیادی را آنلاین است به سرعت میتواند کامنت بد و منفی پیج را مشاهده کرده و آن را حذف کند.

نوشتن منظم کپشن

ادمین اینستاگرام با توجه به مهارت خود کپشن را به پاراگراف‎های کوتاه تقسیم میکند. برای هر پاراگراف استیکر مناسب میگذارد تا کاربران علاقه بیشتری برای خواندن مطالب داشته باشند. ادمین اینستاگرام سعی میکند تا با به کاربردن خلاقیت در کپشن کاربران را به پیج جذب نماید.

قرار دادن لینک در استوری‎ها

در صورتیکه پیج شما بیش از 10 کا باشد ادمین اینستاگرام برای افزایش تعداد بازدید سایت لینک سایت را در استوری قرار میدهد تا کاربران برای خرید محصول و یا استفاده از خدمات مربوطه به راحتی به همان صفحه در سایت دسترسی پیدا کنند. با این کار بازدید کاربران از سایت افزایش پیدا میکند که این موضوع خود موجب افزایش سئو سایت میشود.

ادمین اینستاگرام11

متعهد بودن ادمین اینستاگرام

مهمترین مسئله در کار متعهد بودن است. ادمین پیج اینستاگرام باید به کار خود متعهد باشد و تعداد پست، استوری و … را به درستی و دقیقا مطابق با قرارداد انجام دهد. شرکت رویال با داشتن کارشناسانی متعهد همواره توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب کند. ما سالهاست که نظم و کیفیت خود را به مشتریان ثابت کرده ایم و از کمک به رونق کسب‎وکار آنها هرگز دست از تلاش نخواهیم برداشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگاه با کارشناسان شرکت رویال تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.