نحوه اتصال حساب کاربری اینستاگرام به فیسبوک

اینستاگرام یکی از مهمترین برنامه های شبکه اجتماعی در جهان می باشد که امروزه افراد زیادی به عنوان ادمین پیج اینستاگرام در آن در حال فعالیت می باشند. داشتن کاربران زیاد بستری را فراهم کرده تا صاحبان کسب و کارهای مختلف قادر باشند در آن به ارائه محصولات و خدمات خود بپردازند. فیس بوک یکی دیگر از شبکه های پیام رسان اجتماعی می باشد که کاربران زیادی را در سرتاسر جهان به خود اختصاص داده است.

ادمین پیج اینستاگرام, رویال 1

 امروزه داشتن فعالیت در این دو برنامه شبکه اجتماعی می تواند در روند پیشرفت یک کسب و کار تاثیر بسزایی داشته باشد. نکته قابل توجه در رابطه با این دو پیام رسان اجتماعی آن است که شما قادر خواهید بود به عنوان ادمین پیج اینستاگرام حساب کاربری مورد نظر خود را به یک حساب کاربری در فیس بوک متصل نمایید. این قابلیت به شما این امکان را خواهد داد تا قادر باشید محتواهایی که در اینستاگرام منتشر می کنید را در شبکه اجتماعی فیسبوک نیز در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. در ادامه قصد داریم به نحوه اتصال یک حساب کاربری در اینستاگرام به حساب کاربری در فیس بوک بپردازیم. در صورتی که تمایل داریم به عنوان ادمین پیج اینستاگرام در این برنامه شبکه اجتماعی به فعالیت بپردازید تا انتها با ما همراه باشید.

ادمین پیج اینستاگرام, رویال 2

مزایای اتصال حساب کاربری اینستاگرام به فیسبوک

همانطور که گفته شد شما قادر خواهید بود تا یک حساب کاربری در اینستاگرام را به یکی از حساب های موجود در فیسبوک متصل نمایید. ممکن است برای شما این سوال ایجاد شده باشد که این اتصال چه مزیت هایی را برای شما به همراه خواهد داشت؟ یکی از مهمترین مزایای اتصال این دو برنامه پیام رسان اجتماعی  افزایش میزان مخاطبین شما خواهد بود. هر چه افراد بیشتری با شما و کسب و کارتان آشنا باشند احتمال فروش خدمات و محصولات برای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

 علاوه بر این شما قادر خواهید بود با اتصال این دو پیام رسان اجتماعی به یکدیگر پست های مشابهی را در هر دو پلتفرم به طور همزمان منتشر نمایید و به شکلی فعال در هر کدام از آنها حضور داشته باشید. این کار علاوه بر افزایش میزان بازخورد، کار شما به عنوان ادمین پیج اینستاگرام را نیز کاهش خواهد داد. پیشنهاد می شود در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه ای و تخصصی در فضای مجازی به ارائه محصولات و خدمات خود بپردازید حتماً از این قابلیت و ویژگی در جهت افزایش میزان بازخورد آن استفاده نمایید.

ادمین پیج اینستاگرام, رویال 4

چگونگی اتصال برنامه فیسبوک به اینستاگرام

برای آنکه ادمین پیج اینستاگرام قادر باشد یک حساب اینستاگرام را به یک حساب کاربری در فیس بوک متصل نماید ابتدا نیاز است  حساب کاربری مورد نظر خود را در فیس بوک ایجاد نماید. سپس وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شده و بر روی آیکون سه نقطه در بالای صفحه کلیک نماید. با این کار ادمین پیج اینستاگرام وارد بخش تنظیمات خواهد شد.

 در این بخش باید گزینه Linked Account را انتخاب کرده و بر روی گزینه فیسبوک کلیک نمایید. بعد از این مرحله نیاز است تا یوزرنیم و پسورد اکانت مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی گزینه Continue کلیک نمایید. ادمین پیج اینستاگرام بعد از این مرحله می تواند تنظیمات حریم خصوصی را انجام داده که با استفاده از آن قادر خواهد بود افراد مورد نظرش را فالو نماید. بعد از این مرحله می توانید تنظیمات مرتبط با انتشار تصاویر،  ویدیو ها و پست ها را با استفاده از گزینه Share to در فیس بوک به انجام برسانید.

ادمین پیج اینستاگرام, رویال 5

مشکلات موجود در زمان اتصال اینستاگرام به فیسبوک

ادمین پیج اینستاگرام باید توجه داشته باشد برای آن که قادر باشد پست های منتشر شده در اینستاگرام را در فیس بوک نیز نمایش دهد نیاز است تا ابتدا پس از ایجاد ارتباط، وارد حساب کاربری خود در فیسبوک شده و تنظیمات موجود در آن بخش را نیز مورد بررسی قرار دهد. علاوه بر این نیاز است تا یوزرنیم و پسورد حساب کاربری فیسبوک خود را نیز به خاطر سپرده باشد زیرا در غیر این صورت امکان اتصال بین اینستاگرام و فیسبوک وجود نخواهد داشت.

وارد شدن به اینستاگرام از طریق اکانت فیسبوک

ادمین پیج اینستاگرام قادر خواهد بود با استفاده از یوزرنیم و پسورد حساب کاربری خود در فیسبوک وارد اکانت اینستاگرام خود شود. برای این کار نیاز است  ابتدا اکانت خود را به حساب کاربری تجاری تغییر دهید. در هنگام تجاری کردن اکانت بر روی گزینه Log in with Facebook کلیک کرده و صفحه فیسبوک مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 در این مرحله اطلاعاتی مانند شماره تماس شرکت، آدرس، ایمیل و برخی از اطلاعات دیگر را جهت همگام سازی وارد نمایید. شما با این کار در واقع توانسته اید اکانت تجاری خود در اینستاگرام و تبلیغات در فیسبوک را فعال نمایید. داشتن فعالیت همزمان در دو برنامه پیام رسان اجتماعی که کاربران زیادی را در سرتاسر جهان به خود اختصاص داده اند بدون شک می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را بر روی میزان بازخورد و فروش محصولات انواع کسب و کارها داشته باشد. توجه داشته باشید همواره نیاز است تا شما به شکلی منظم در چنین فضاهایی حضور داشته و فعالیت نمایید.

ادمین پیج اینستاگرام, رویال 3

قطع کردن اتصال میان فیسبوک و اینستاگرام

در برخی از مواقع ممکن است ادمین پیج اینستاگرام تمایل داشته باشد تا اتصال میان یک حساب کاربری در اینستاگرام و حساب کاربری در فیس بوک را قطع نماید. نکته قابل توجه آن است که این قابلیت به آسانی در اختیار شما قرار داده شده است. برای این کار نیاز است تا پس از ورود به بخش تنظیمات و کلیک بر روی قسمت اکانت و مراجعه به بخش Linked Account و انتخاب اتصالات انجام شده در این بخش و در صورت نیاز قطع ارتباط میان دو شبکه پیام رسان مورد نظر را انجام دهید.

 توجه داشته باشید شما می توانید پست های منتشر شده در فیسبوک را که از طرف برنامه اینستاگرام در آن قرار داده شده است را نیز در کمترین زمان ممکن حذف نمایید. بدون شک وجود ارتباط بین این دو پیام رسان اجتماعی می‌تواند تاثیرات بسیار چشمگیری را در پیشبرد اهداف یک حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشد. با توجه به این موضوع همواره پیشنهاد می‌شود برای ارتقاء میزان بازخورد و افزایش تعاملات در صورت امکان حتماً این ارتباط را ایجاد نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.