آشنایی با هزینه ادمین اینستاگرام و نکات مرتبط با ابعاد تصاویر

امروزه انواع مختلفی از برنامه های شبکه اجتماعی در اختیار کاربران اینترنت قرار داده شده است که با استفاده از آنها قادر هستند محتواهای مورد نظر خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. اینستاگرام یکی از مهمترین و پرکاربرترین برنامه شبکه اجتماعی می باشد که افراد زیادی در آن حضور دارند و در حال فعالیت در این برنامه شبکه اجتماعی می باشند. در این برنامه کاربران قادر خواهند بود محتواهای خود را در ابعاد و اندازه های مختلفی منتشر کنند. در ادامه قصد داریم تا به ارائه اطلاعاتی در خصوص ابعاد مورد استفاده در اینستاگرام بپردازیم. در صورتی که قصد دارید از در این فضا به فعالیت بپردازید و نیاز به نیروی متخصص در این زمینه دارید می توانید با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام بهترین انتخاب را با توجه به نیازهایتان داشته باشید.

هزینه ادمین اینستاگرام4

 

توجه به نکات مهم در زمان انتشار محتوا

همانطور که گفته شد در این برنامه انواع مختلفی از ویژگی ها در اختیار کاربران قرار داده شده است که یکی از مهمترین این ها به اشتراک گذاشتن انواع مختلفی از محتواها می باشد. زمانی که قصد دارید محتواهای خود را در قالب پست و یا استوری به شکل ویدیو و یا عکس منتشر نمایید باید به چند نکته توجه داشته باشید. اولین نکته که باید بدان توجه داشت اندازه تصاویری است که در این برنامه به کار برده خواهد شد و دومین نکته نسبت ابعاد تصاویر می باشند.

پیشنهاد می شود در صورتی که برای استفاده از اینستاگرام از دانش کمی برخوردار هستید و علاقه دارید تا به شکلی حرفه ای در این زمینه به فعالیت بپردازید با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام بهترین پکیج متناسب با نیازتان را انتخاب و از خدمات ارائه شده در آن بهره ببرید.

هزینه ادمین اینستاگرام3

آشنایی با نسبت ابعاد

نسبت ابعاد به زبانی ساده در واقع همان نسبت طول به ارتفاع محتواهایی می باشد که در اینستاگرام منتشر می شوند. این نسبت ها به شکل معمول در قالب دو عدد به نمایش در خواهند آمد. به عنوان مثال 4:5 یا 16:9 اولین عدد از سمت چپ نشان دهنده عرض و دومین عدد بیانگر طول محتواها و یا تصاویر منتشر شده خواهند بود.

در صورتی که قصد دارید د در اینستاگرام محتواهای مورد نظرتان به درستی نمایش دهند و به شکلی خودکار تغییر اندازه ندهند باید از این نسبت ابعاد در زمان بارگزاری محتواها استفاده نمایید. در صورتی که این ابعاد توسط شما رعایت نشود در زمان انتشار محتواها اینستاگرام بخشی از محتوا را برش میزند و ممکن است بخش مهمی از محتوا را از دست بدهید. امروزه استفاده از برنامه اینستاگرام و فعالیت در آن به یک تخصص تبدیل شده است که افراد زیادی در این زمینه به شکلی حرفه ای در حال فعالیت می باشند. در صورتی که قصد دارید از این خدمات بهره مند شوید پیشنهاد می شود با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام بهترین پکیج را برای فعالیت خود انتخاب نمایید.

خوشبختانه امروزه انواع مختلفی از برنامه ها در دسترس می باشند که با استفاده از آنها قادر خواهید بود تا محتواهایی جذاب و منحصربفرد را در ابعاد مناسب برای اینستاگرام طراحی و تولید کنید و آنها را در این برنامه منتشر نمایید. later یکی از این ابزارها می باشد که با استفاده از آن شما قادر خواهید بود تا محتواهای خود را در ابعاد مناسب برنامه اینستاگرام تولید نمایید. استفاده از این نوع ابزارها به شما کمک خواهد کرد تا قبل از انتشار محتواهای مورد نظرتان از بابت ابعاد آن و نحوه نمایش آنها اطمینان حاصل نمایید.

هزینه ادمین اینستاگرام5

رزولوشن تصاویر در برنامه اینستاگرام

منظور از رزولوشن تصاویر در واقع همان تعداد پیکسل هایی است که در سطر و ستون تصاویر به کار برده شده است. این میزان نیز به شکل همان نسبت ابعاد در قالب ضرب دو عدد نمایش داده خواهد شد. عدد اول نشان دهنده میزان پیکسل ها در طول و عدد دوم میزان پیکسل ها در عرض می باشد. به عنوان مثال 1080*1080 تصویری است که در طول و عرض آن 1080 پیکسل به کار برده شده است. این تصویر از یک تصویر با اندازه 50*50 بزرگتر می باشد. در صورتی که قصد دارید به شکلی حرفه این در این زمینه فعالیت داشته باشید پیشنهاد می شود از هزینه ادمین اینستاگرام آگاهی پیدا کنید و بهترین پکیج را برای فعالیت خود انتخاب کنید.

هزینه ادمین اینستاگرام1

اهمیت اندازه تصاویر در اینستاگرام

با توجه به میزان اطلاعات ورودی در برنامه اینستاگرام که همه روزه این میزان در حال افزایش نیز می باشد این برنامه اطلاعات و محتواهای بارگزاری شده را فشرده می کند و همین موضوع سبب خواهد شد تا از میزان کیفیت آنها کاسته شود. با توجه به این موضوع همواره تلاش کنید از محتواهایی با کیفیت بالا استفاده نمایید تا در صورت فشرده شدن کیفیت آنها به میزان زیادی کاهش پیدا نکند. بهترین راه کار برای بهره مند شدن از خدمات حرفه این ارائه در رابطه با این برنامه آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام و استفاده از آن می باشد.

در مقاله قبل به معرفی برترین برنامه های برنامه ریز اینستاگرام پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک کنید.

پست های منتشر شده در بخش فید

در ابتدا محتواهایی که توسط کاربران در این بخش منتشر میشد تنها به شکلی مربع بوده است. اما با گذشت زمان و در آپدیت های جدیدی که از این برنامه ارائه شده است کاربران می توانند در این بخش از پست هایی در ابعاد 16:9 تا 4:5 استفاده نمایند. شما با آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام قادر خواهید بود با انتخاب بهترین پکیج تمامی خدمات ارائه شده در این خصوص را به بهترین شکل ممکن دریافت نمایید.

هزینه ادمین اینستاگرام6

پست های 1:1 یا مربعی

همانطور که گفته شد اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا پست هایی در ابعاد مختلف را منتشر کنند. اما همچنان پست های مربعی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و بیشتر کاربران سعی دارند در این پلتفرم محتواهای خود را منتشر سازند. بدون شک استفاده از خدمات ادمین و آگاهی از هزینه ادمین اینستاگرام می تواند تا حدود زیادی به شما در رسیدن به بالاترین بازخورد کمک کند. پیشنهاد می شود برای انتشار محتوا در سایز مربع از ابعاد 1080*1080 استفاده نمایید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا در صورت فشرده سازی شدن محتوا کاهش کیفیت آن محسوس نباشد.

 

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.