طراحی سایت آژانس مسافرتی

در دنیای مدرن امروز همه مسافران برای خرید و رزرو تور به سایت مراجعه میکنند. در این میان آژانس‎های مسافرتی که دارای سایت نمیباشند از مشتریان کمتری بهره می‎برند. امروزه راحتی مشتری از هر چیزی مهم تر است. مشاهده آنلاین پکیج‎ تورها و شرایط و ضوابط سبب شده تا مدیران آژانس مسافرتی به فکر طراحی سایت آژانس مسافرتی باشند.

طراحی سایت وردپرس 200

از مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی میتوان به افزایش کارایی کارشناسان بخش فروش، راحتی مشتریان، افزایش مشتریان، تبلیغات در سرتاسر کشور و … اشاره کرد.

داشتن یک سایت در فضای گسترده اینترنت همانند یک دفتر فروش مجازی میباشد. اگر قصد سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی را دارید باید بدانید که داشتن تخصص در طراحی این نوع وبسایت‎ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی2

طراحی سایت آژانس مسافرتی به تخصص و آشنایی در این زمینه نیازمند است.  گروه طراحی سایت رویال با طراحی چندین سایت در این زمینه توانسته به تجربه و تخصصی مناسب دست پیدا کند. تیم قدرتمند رویال با طراحی سایت آژانس مسافرتی متناسب با نیاز مشتریان موفق به رفع نیازهای مشتریان شده است.

گروه طراحی سایت رویال با داشتن چندین سال سابقه و فعالیت در این زمینه توانسته پاسخگوی مناسب برای مشتریانی باشد که علاقه‎مند به راه اندازی سایت آژانس مسافرتی هستند. این گروه در زمینه طراحی سایت آژانس مسافرتی دارای چندین نمونه کار تخصصی و کارآمد می‎باشد که بصورت اختصاصی در خصوص این زمینه طراحی شده است.

افزایش فروش با داشتن سایت

داشتن یک سایت تخصصی و کارآمد برای نمایش پکیج‎ها و قیمت تورها یکی از نیازهای اصلی هر آژانس هواپیمایی می‎باشد. که می‎تواند به عنوان یک ویترین عالی عمل کند و در کمترین زمان و به بهترین شکل خدماتی را که یک آژانس هواپیمایی به مشتریان خود ارائه میدهد را در معرض دید متقاضیان قرار دهد.

با طراحی سایت آژانس مسافرتی می‎توانید تمام خدمات از جمله تورهای مسافرتی، اخذ ویزا، رزرو هتل، بلیط هواپیما و رزواسیون آنلاین و … را در کمترین زمان به اطلاع مشتریان خود در سراسر کشور و حتی سراسر جهان قرار دهید. این کار سبب می‎شود تا مشتریان با حوصله به مطالعه و بررسی پکیج‎های شما بپردازند و برای خرید، آژانس مسافرتی شما را در اولویت قرار دهند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی3

امروزه انکار این موضوع که اینترنت و فضای مجازی بخشی جدا ناپذیر از زندگی افراد شده است دشوار است. به همین دلیل این فضا تبدیل به یک بازار بزرگ تجاری شده است که بسیاری از افراد در حال ارائه خدمات خود در این محیط می‎باشند. گروه رویال با طراحی سایت آژانس مسافرتی امکان حضور شما در این فضا را فراهم می‎کند تا بتوانید به تبلیغات و ارائه خدمات خود در محیطی وسیع با کاربران چند میلیونی بپردازید.

در صورتیکه به دنبال جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش هستید حتما به فکر طراحی سایت آژانس مسافرتی باشید زیرا تنها و بهترین روشی است که می‎توانید با آن شرکت خود را به مشتریانی که کیلومترها با شما فاصله دارند معرفی کنید و خدمات خود را در سراسر کشور به فروش برسانید.

مراحلی که در طراحی سایت آژانس مسافرتی طی می‎شود

مراحلی که توسط گروه رویال برای طراحی سایت آژانس مسافرتی طی می‎شود به شرح زیر است:

قدم اول، صحبت اولیه کارشناسان ما با کارفرما برای شناسایی نیازهای کارفرما میباشد.

پس از شناسایی نیازهای کارفرما، کارشناسان مجرب رویال پیشنهادات لازم را برای پروژه به کارفرما اعلام میکنند. این پیشنهادات متناسب با تجربه چندین ساله تیم قدرتمند رویال در طراحی سایت آژانس مسافرتی می‎باشد و به کار گیری آن موجب افزایش کیفیت سایت میشود. (موارد پیشنهادی، توسط کارشناسان ما در طی جلسات متعدد با مدیران موفق آژانس هواپیمایی شناسایی شده است.)

پس از صحبت‎های اولیه و درک موارد مورد نیاز و مهم کارفرما، صفحه اول سایت آژانس مسافرتی توسط گرافیست‎های مجموعه برای نمایش ظاهر سایت و نحوه قرار گرفتن عناصر مورد نیاز در صفحه، طراحی می‎شود.

تصویر طراحی شده توسط گرافیست‏ها، برای کارفرما ارسال میشود. در صورت تائید طرح توسط کارفرما، طراحی سایت آژانس مسافرتی توسط متخصصان این گروه آغاز می‎شود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی1

در صورتیکه که کارفرما قصد اضافه کردن بخش‎های مختلفی را داشته باشد کارشناسان بخش طراحی سایت با ارائه راهنمایی‎هایی در این زمینه به ایشان کمک خواهند کرد تا تمام خواسته‎های ایشان کاملا مرتفع گردد.

تا به امروز گروه رویال با طراحی سایت آژانس مسافرتی مناسب و کارآمد برای کارفرمایان توانسته تا تمامی خواسته‎های مشتری را اعمال و برطرف نماید.

لازم به ذکر است که طراحی سایت آژانس مسافرتی کاملا مطابق با خواسته‎های مشتری خواهد بود و تمام توان این گروه برای دستیابی به این مهم بکار گرفته خواهد شد.

کارهایی که باید پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی انجام گردد

پس از به اتمام رسیدن طراحی سایت آژانس مسافرتی، نوبت به مواردی می‎رسد که باید در سایت قرار داده شود. باید محتوای اولیه لازم بر روی وبسایت قرار داده شود. این محتوا اولیه شامل اطلاعات و نرخ تورهای داخلی، تورهای خارجی، ویزا، اطلاعاتی درباره آژانس مسافرتی و … می‏باشد.

با توجه به تجربه چندین ساله گروه رویال در طراحی سایت آژانس مسافرتی و بررسی نیازهای مشتریان با مدیران توانمند آژانس هواپیمایی، برای طراحی سایت آژانس مسافرتی بهترین و کارآمدترین قابلیت‎ها در نظر گرفته شده است.

کارشناسان ما لیستی از قابلیت‎های کارآمد را در اختیار کارفرما قرار میدهند. هرچند که پیشنهاد گروه رویال این است که تمام موارد روی لیست بر روی وبسایت اعمال شود اما کارفرما می‎تواند قابلیت‎‌ها را با توجه به نیاز و میزان بودجه‎ای که برای این کار در نظر گرفته‎اند انتخاب کنند تا در طراحی سایت آژانس مسافرتی مورد نظرشان بکار گرفته شود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی7

برخی از این قابلیت‎ها که کارفرما می‎تواند به هنگام عقد قرار داد برای طراحی سایت آژانس مسافرتی انتخاب نماید تا در وبسایت ایشان اجرا شود به شرح زیر می‎باشد:

موارد پایه: مانند نحوه نمایش تورها، ویزا، خدماتی که آژانس گردشگری ارائه می‎کند و… در سایت (لازم به ذکر است که برای طراحی سایت آژانس مسافرتی، نحوه نمایش و اطلاعاتی که باید نمایش داده شوند کاملا ارزیابی شده است. که این موارد پیش از طراحی سایت با کارفرما چک شده و سپس بر روی وبسایت اعمال میشود. این موضوع سبب شده تا کارفرمایان با صرف کمترین زمان به خواسته‎های خود دست یابند. )

طراحی سایت آژانس مسافرتی10

موارد مکمل: مانند داشتن یک بخش در وبسایت برای معرفی مکان‎های گردشگری داخلی و خارجی، سفرنامه‎ها، قیمت ارز، مقالات و …

موارد عمومی : مانند قوانین آژانس مسافرتی، بخش پرسش و پاسخ، درباره ما، ارتباط با ما، لیست خدمات، چت آنلاین و … (برای اطلاع از قابلیت‎های شگفت انگیز دیگر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

موارد جانبی : اتصال به درگاه بانک، ارسال پیامک، ارسال ایمیل و …

موارد ذکر شده فوق کاملا با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و امکان ایجاد تغییرات از جمله اضافه و کم کردن قابلیت‎ها در زمان طراحی سایت آژانس مسافرتی ممکن خواهد بود.

هم اکنون به برخی از جزئی‎ترین و عمومی‎ترین قابلیت‎های سایت آژانس مسافرتی آشنا شدید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد قابلیت‎های شگفت انگیز پیشنهادی برای طراحی سایت آژانس مسافرتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین موجود در سمت راست-پایین سایت پیام دهید.

در صورتیکه پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی و تحویل به کارفرما، خواهان اضافه کردن امکان جدیدی به سایت هستید این امر در کمترین زمان توسط گروه طراحی سایت رویال انجام میگردد.

ارائه تورهای اینکامینگ

با توجه به جاذبه‎های دیدنی فوق‎العاده ایران، امروزه مدیران آژانس هواپیمایی خواهان طراحی سایت آژانس مسافرتی اینکامینگ برای توریست‎های خارجی هستند. برای نمایش پکیج تورها و دریافت مدارک از جمله اسکن ویزا، پاسپورت، عکس و … نیاز به سایتی بین‎المللی هست تا توریست‎های علاقه‎مند به بازدید از ایران به راحتی بتوانند از اطلاعات لازم راجع به برنامه سفر مطلع شوند و بتوانند تور مورد نظر را درخواست نمایند. کارشناسان ما با بررسی نیازهای توریست‎ها و با داشتن جلسات پی‎در‎پی با مدیران موفق آژانس‎های هواپیمایی توانسته تجربه و تخصصی عالی در زمینه طراحی سایت آژانس مسافرتی اینکامینگ پیدا کند. از این رو برای گرفتن مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی سایت آژانس مسافرتی9

 در این نوع سایت‎ها مانند سایت‎های دیگری که توسط این گروه طراحی می‎شود امکان استفاده از تمام موارد و گزینه‎های گفته شده بالا فراهم می‎باشد و کارفرما می‎تواند به دلخواه هرکدام از آنها را انتخاب کند.

گروه رویال قادر است تا طراحی سایت آژانس مسافرتی اینکامینگ را به گونه‎ای انجام دهد که قابلیت نمایش به چند زبان مختلف را داشته باشد. درنتیجه شما با داشتن یک سایت میتوانید اطلاعات مورد نیاز توریست‎ها  را با زبان‎های مختلف مانند انگلیسی، عربی، فرانسوی و … ارائه دهید. در نتیجه میتوانید در تمام کشورها خدمات خود را ارائه دهید و مشتریانی از سرتاسر جهان داشته باشید.

آموزش پنل کاربری پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی

پس از به اتمام رسیدن طراحی سایت آژانس مسافرتی، متخصصان بخش آموزش در یک جلسه به آموزش کامل نحوه کار با سایت به کارفرما خواهند پرداخت. لازم به ذکر می‎باشد که این نوع آموزش کاملا رایگان می‎باشد. پس از این آموزش به راحتی میتوانید با سایت کار کرده و اطلاعات مورد نیاز را در سایت وارد و بروزرسانی کنید.

در صورتیکه علاقه‏مند به بالا بردن سئو سایت خود دارید میتوانید امور مربوط به آپدیت محتوای سایت را با پرداخت هزینه مجزا به ادمین سایت  واگذار کنید. ادمین های رویال در زمینه سئو و طراحی سایت تخصص داشته و تمام محتوای سایت را بر اساس اصولی منظم و دقیق در سایت بارگذاری و بروزرسانی خواهند کرد. رعایت این اصول باعث افزایش سئو سایت شما در گوگل میشود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی4

علاوه بر آموزش رایگان راه‎های ارتباطی مختلف از جمله ارتباط از طریق تماس تلفنی، ارسال پیام از طریق سایت و ارسال پیام از طریق گروه پشتیبانی تلگرام و واتساپ توسط گروه رویال برای کارفرمایان در نظر گرفته شده است که در صورت نیاز می‎توانند از طریق این راه‎ها با این گروه پشتیانی سایت در ارتباط باشند و مشکلات و خواسته‎های خود را از این طریق به گروه رویال انتقال دهند.

گروه طراحی سایت رویال می‎تواند علاوه ‎بر طراحی سایت آژانس مسافرتی، کارفرمایان علاقه‎مند به افزایش سئو سایت، افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام، راه اندازی اپلیکیشن اندروید و ios، تولید محتوا مناسب برای سایت، طراحی نرم افزار، طراحی لوگو و … نیز کمک و راهنمایی کند تا با پرداخت هزینه‎های کارشناسی شده و معقول، بهترین عملکرد را در این زمینه داشته باشند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت کاملا ریسپانسیو

با توجه به افزایش کاربران موبایلی، ریسپانسیو بودن سایت از امور مهم تلقی میشود. در صورتی‎که طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت ریسپانسیو طراحی نشود کاربران موبایلی به درستی نمیتوانند سایت را مشاهده کنند. درنتیجه سایت را بسته و وارد سایت رقیب میشوند. از این رو گروه طراحی سایت رویال طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی میکند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی6

طراحی سایت آژانس مسافرتی برای تمام دستگاه‎ها از جمله دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و موبایل به صورت ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی می‎شود. از این رو کاربران میتوانند با تمام دستگاه‎ها نمایش سایت را به درستی و با چینشی زیبا داشته باشند. طراحی ریسپانسیو سایت جزء خدمات رایگان ما به شما عزیزان است. کارفرما بدون پرداخت هزینه اضافی و مجزا میتواند سایتی واکنشگرا یا ریسپانسیو داشته باشد.

برقراری امنیت کامل در طراحی سایت آژانس مسافرتی

یکی دیگر از فاکتور های مهم در طراحی سایت برقراری امنیت سایت است. مخصوصا اگر سایت دارای درگاه پرداخت باشد. تیم رویال به هنگام طراحی سایت آژانس مسافرتی تمام نکات امنیتی لازم را رعایت میکند تا سایت از دست هکرها در امان باشد. کارشناسان ما بدون پرداخت هزینه مجزا و به صورت کاملا رایگان امنیت را به هنگام طراحی سایت آژانس مسافرتی برقرار میکنند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی5

پشتیبانی از سایت پس از طراحی سایت آژانس مسافرتی

تیم پشتیبانی ما هر روز پاسخگوی درخواست‎های شما عزیزان است. در صورت ارسال پیام در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده میشود.

یکی از دلایل برتری تیم رویال به نسبت رقبا پشتیبانی قوی و قیمت منصفانه است. تیم رویال همواره در تلاش است تا با دادن بهترین خدمات رضایت مشتریان را جلب کند. از این رو تمام خدمات و پکیج‎ها با مناسب‎ترین قیمت و با بیشترین امکانات بسته می‎شوند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی8

از دیگر برتری‎های تیم رویال خدمات گسترده و داشتن تیمی قوی است. شما عزیزان میتوانید در مورد بالا بردن سئو سایت، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و گرافیک با مشاوران در تماس باشید.

برای کسب اطلاع از قیمت طراحی سایت، پکیج‎ها، جشنواره‎ها و تخفیفات با کارشناسان ما تماس بگیرید و ما را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیفات ما مطلع شوید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.