نکاتی مهم درباره ی آپلود ویدئو توسط ادمین اینستاگرام

با توجه به اینکه امروزه کاربران اینستاگرام به پست­ های ویدئویی توجه بیشتری نشان میدهند، ادمین اینستاگرام بهتر است بیشتر پست­ها را به صورت ویدئویی آپلود کند. پست­های ویدیویی می‌توانند به صورت تیزر تبلیغاتی، ویدیو از نمونه کار، ویدیو های انیمیشنی، ویدیو های آموزشی و … باشد.

ادمین اینستاگرام 7

ادمین اینستاگرام اگر بخواهد پیج را وارد اکسپلور کرده و بازخورد خوبی بگیرد باید پیشنهادات بسیار خوبی برای انواع ویدیوها به کارفرما بدهد. یکی از این پیشنهادات بسیار عالی گرفتن ویدئو از محل کار و فعالیت های روزمره در محیط کار است.

برای استخدام ادمین اینستاگرام با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

ادمین اینستاگرام 12

زمانیکه کاربران ویدیویی از محیط کار شما ما را مشاهده میکنند با شما ارتباط بیشتری برقرار کرده و راحت تر از خدمات و محصولات شما استفاده می کنند. به عنوان مثال اگر شما دندانپزشک هستید بهتر است زمانیکه بیماری به مطب شما مراجعه میکند از کارهایی که بر روی دندان ایشان انجام میدهید ویدئو تهیه کنید و یا در همان لحظه علت خرابی دندان یا راهکاری برای جلوگیری از آن را برای کاربران توضیح دهید.

ادمین اینستاگرام 1

 

سعی کنید حتما از ویدیوهایی استفاده کنید که دارای کیفیت مناسب باشد. از این جهت که کیفیت آن نه آنقدر بالا باشد که برای کاربران اینستاگرام لود نشود و آنقدر کم که بی کیفیت نشان داده شود.

ادمین اینستاگرام 3

نحوه ارسال ویدئو به ادمین اینستاگرام

پس از گرفتن فیلم میتوانید از طریق تلگرام فیلم را برای ادمین اینستاگرام ارسال نمایید. این کار به شما کمک میکند تا بدون مراجعه و داشتن جلسه حضوری با ادمین اینستاگرام، اطلاعات را به صورت روزانه به اشتراک بگذارید.

ادمین اینستاگرام 4

خوبی تلگرام این است که کیفیت تصاویر و ویدیوها در آن کاهش پیدا نمیکند. اما اگر همین ویدئو و یا تصاویر را از طریق واتساپ برای ادمین اینستاگرام ارسال نمایید، کیفیت آن به شدت کاهش پیدا می کند. سعی کنید ویدئو ها را از طریق تلگرام و به صورت فایلی برای ادمین اینستاگرام ارسال نمایید.

ادمین اینستاگرام 6

تاثیر آپلود ویدئو نمونه کار در پیج اینستاگرام

با توجه به تجربه چندین ساله شرکت رویال در این زمینه به این نتیجه رسیده­ایم که هر چه پست­ها از نمونه کار کارفرما باشد، بازخورد بسیار بهتری دارد.

ادمین اینستاگرام 5

سعی کنید همیشه استوری اول به صورت ویدئویی و از محل کار و نمونه کارتان باشد .

برای استوری دوم به بعد می‌توانید از مطالب آموزشی استفاده نمایید اما وجود یک نمونه کار به عنوان استوری اول در پیشرفت پیج بسیار موثر است.

ادمین اینستاگرام 10

در پست ها هم به همین صورت، سعی کنید تا حد امکان از نمونه کارها استفاده نمایید. آپلود حداقل روزی یک پست برای پیشرفت پیج لازم و ضروری است.

استفاده از نرم افزار inshot توسط ادمین اینستاگرام

اگر ادمین اینستاگرام بخواهد نظم پیج به هم نخورد باید برای ویدیوها کاور بگذارد. که کاور شامل عنوان ویدئو، یک عکس مرتبط با ویدئو و و قاب کلی پیج است. پس از طراحی کاور ادمین اینستاگرام باید کاور را به ابتدای ویدئو ارسالی توسط کارفرما بچسباند.

ادمین اینستاگرام 9

برای این کار نیازی به استفاده از نرم افزارهای ویندوزی نمی باشد. با نصب inshot روی موبایل میتوانید به راحتی ویدئو و کاور را به هم بچسبانید.

ادمین اینستاگرام 11

افزودن موسیقی به ویدئو در نرم افزار inshot توسط ادمین اینستاگرام

inshot نرم افزار بسیار قدرتمندی برای گوشی­های امروزی است که قطعاً در مقالات بعدی به تمام ویژگی­های این نرم افزار قدرتمند و نحوه استفاده آن برای تولید محتوا خواهیم پرداخت. شما به راحتی میتوانید توسط این نرم افزار موسیقی­های مناسب را بر روی ویدیوهای خود قرار دهید. یکی از مزایای این نرم افزار داشتن موزیک­هایی است که در اینستاگرام حق کپی رایت دارد.

ادمین اینستاگرام 2

همانطور که میدانید اینستاگرام بسیاری از ویدیوهایی که از موسیقی­­های بدون مجوز استفاده شده است را بلاک میکند و از نمایش آنها به کاربران خودداری می‌کند. از این رو یکی از مسائل بسیار مهم این است که ادمین اینستاگرام پیش از بلاک شدن ویدئو از این موضوع جلوگیری کند و موسیقی­­ ای را روی ویدئو بگذارد که دارای حق کپی رایت باشد.

ادمین اینستاگرام 8

چرا که اگر این موضوع رعایت نشود و ویدئو شما در اینستاگرام بلاک شود اینستاگرام به پیج شما امتیاز منفی داده و شما را به عنوان یک متخلف شناسایی خواهد کرد. و همه­­ی این مسائل در میزان نمایش پیج شما به کاربران تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در مقاله قبل به نحوه تحلیل بخش Insights توسط ادمین اینستاگرام پرداخته ایم. برای مطالعه کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1) استفاده از چت آنلاین که کارشناسان ما هر روز از ساعت 7الی 19 آماده پاسخ گویی به سوالات شما خواهند بود.
2) از طریق شماره تماس 09051081945 برای سفارش کار و یا ارتباط با واحد فروش.
3) ارسال پیشنهادات و انتقادات از طریق آدرس ایمیل.

Royal Web Designer

شبکه های مجازی ما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت رویال می باشد.